böyle arkadaşlık olur mu?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve TALEM tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : TALEM
  1. TALEM

TALEM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kısaca anlatayım çok üzgünüm.
    8 yıllık çok yakın komşum var.kızıda kolejde bu yıl mezun oluyor.bide benim oğlumla ayaşıt oğlu var.ben ona ben ona gider gelir sabah kahveleri filan dışarı çarşı hep beraber.arkadaşım köyden gelme ben üniversite mezunuyum.neyse konu o değil.ben insanlığa önem veririm .
    kızını bütün dersleri hatta koleji ben seçtim yol yordam gösterdim.bir çok şeyi benden öğrendiler .onların doğum günü hep kutlarım.onlarda gerçi.neyse ben bu zaman zarfı içinde seyrek görüşmeye başladık.ailemle zounlu olarak daha fazla geçirmek zorunda kaldım ama arkdaşlığımız çok iyi.arkadaşım başka bir komşuyla gidiş gelişi fazlalaştırmış dikkatimi çekti.tabiki benden başka arkadaşı olacak ben psikopat değilim kıskanç değilim.ama bu giderek sıklaştı.neyse işin özü
    kızının bugün kep töreni var.ben davet beklerken o komşusuyla arabaya bindi gittiler.bana haber vermedi.o kızının dersleri projeleri öğretmenlerini ben ayarladım.
    çok zoruma gitti çok üzüldüm.kıskanmıyorum
    sadece çok kırıldım.
    sizce ne yapmalıyım?nasıl bir tavır takınmalıım.?kıskandığımı sanmalarını istemiyorum.ama bir yandanda annlamalarını istiyorum:roflol:

2. 31 Mayıs 2010
  3. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Belki aranızın bozulmasına sebep olacak yalan yanlış şeyler söylenmiştir komşunuza, bunu öğrenmeye çalışsanız. Ya da aranıza neden böyle soğukluk girdiğini direkt kendisine sorarak öğrenmek daha mantıklı gibi...

4. 1 Haziran 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.427
    Ödül Puanları:
    363
    Madem arkadaşlığınız çok iyi,kendisiyle açıkça konuşsanız..
    Çok kırıldığınızı,sebebini anlamadığınızı söylerseniz mutlaka açıklama yapacaktır.

6. 1 Haziran 2010
  7. Biscuit

Biscuit Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence biraz uzak durun.mutlaka gelip sebebini soracakır.o zaman durumu açıkça izzah edersiniz.

8. 1 Haziran 2010
  9. balkonkusu

balkonkusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    153
    bencede yüz yüze konuş araya kimseyi sokma muhakkak bi açıklaması olacaktır karşı tarafıda dinle derim.arkadaş oluduğunuzu düşünürken böyle bi harakette tabi üzülmüşsünüzdür eminim .

10. 2 Haziran 2010
  11. thalix

thalix Iyiler her zaman kazanir. ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3.550
    Ödül Puanları:
    238
    ay hic bulasma is yaptirmaya gelince sana kosuyolar muhabbet etmeye gelince baskasina bana iyi kokular gelmedi seni cagirmamis olmalari terbiyesizlik bence
    uzak dur üzme kendini

12. 2 Haziran 2010
  13. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    mesafe koy,illaki sana işleri düşer,o zaman kendince naz yaparsın canım