Böyle Babaanne, Dede olur mu?...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Nergis26 tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

16 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Nergis26
  1. Nergis26

Nergis26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3.271
    Ödül Puanları:
    163
    Hani silmiştiniz bu başlığı😠

Son düzenleme: 24 Kasım 2013
  2. 16 Şubat 2010
  3. hurrem

hurrem iyilik güzellik Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Valla sinir bozucu bir durum. Ben olsaydım herhalde çocuğu öyle sık sık götürmezdim. Özlesinler biraz da kıymetini bilsinler. Madem getirme diyor, kendisi bilir. Çocuğu da kendi annene kardeşine ya da güvenebileceğin bir arkadaşına falan bırak, olmadı bakıcı tut. Benim kayınvalidem de daha ortada fol yok fos yokken ben öyle çocuk falan bakamam, zaten hastayım uğraşamam demişti. Sanki ona çocuğuma bak dedim de...
    Seni anlıyorum o yüzden. Bence sen birazcık özlet torunlarını..

4. 16 Şubat 2010
  5. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    hic goturmezdim ben. ozledik getir diyene kadar. o zaman da bensiz durmuor baba olmaz derdim. bu yastaki insanlarda dusunce kalmamissa sizde niye kalsin ki:umursamaz:

6. 16 Şubat 2010
  7. soffty

soffty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    256
    Ödül Puanları:
    93
    istemıyosalar goturme nıye getırmıyosun dedıklerındede istemıyonuz de bı muddet arama sorma baklım napıcaklar çocunu goturebılecın yerlere gotur goturemıyosan ewden cıkma ben oyle yapıyorum

8. 16 Şubat 2010
  9. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Fazla kafaya takacak bir konu değil aslında..Yani gerçekten sensiz durmuyor olamaz mı?

Neyse.hadi senin dediğin gibi olsun , o halde konuya dönelim:)
    ------------------
    Pilatese başlıyorum siz bakıcaksınız desen ne olacak?

Bakamayız sensiz durmuyor...... diycekler..

En iyisi özledik dedikleri zaman , bugün olmaz, işim var, yarın olmaz şu var ee bensiz de durmuyormuş ya, öyle diyorsunuz, ehh artık ne zaman müsait olursam o zaman gelirim seversiniz.... demekten başka çaren yok..

10. 16 Şubat 2010
  11. 34moni53

34moni53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bir daha sensiz durmuyor derlerse
    ee senede 5 defa gördüğünden yabancılıyor , dede denen kavramı öğrenemeyecek dersin.
    insan nasıl görmek istemez torununu

12. 16 Şubat 2010
  13. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198

Görmek istemiyor değiller ki?

Kızı bırakıp gitsin istemiyorlar, birlikte gelsinler birlikte gitsinler istiyorlar, yaşlı oldukları için bakmak zor geliyor anladığım kadarı ile..Gerçi arkadaş sık bırakmıyormuş ama o bile zor gelmiş demek ki.

14. 16 Şubat 2010
  15. sokoprenses

sokoprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben hıc goturmemkı

16. 16 Şubat 2010
  17. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    70 yaşında ki insanlardan zaten bir bakım beklenemez, beklemiyorsunuzdur da zaten. Burda konu bakıp bakmamaları değil de, ne olursa olsun getirme demeleri tuhaf. En azından şunu diyebilirler '' Kızım tabi ki çok özledik getir ama sen de kal, çocuk sensiz durmuyor '' deseler daha uygun olurdu. Sensiz durmuyor getirme demeleri pek normal değil.

Böyle bir durumda istemediklerini düşünürüm ve gelme dediklerine göre gitme gereğide duymazdım.

18. 16 Şubat 2010
  19. Nergis26

Nergis26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3.271
    Ödül Puanları:
    163
    saolun kızlar yorumlarınız için..düşündüm taşındım biraz da arkadaşlarımla dertleştim kendime geldim..kötü olmak çok kolay istesem aramam sormam yüzlerine bakmam torunlarını göstermem ama ne olur eşim arada kalır üzülen yıpranan bizim ilişkimiz olur bebeimin bu güzel günleri geri gelmiycek neden kötü düşüncelerle beynimi doldurayım..zor olan ii olmak ama en asili de bu.inadına mutlu olucam hiiiç takmıycam onların ii kötü hiçbişeyini kafama takmıycam önemli olan benim eşimle huzurum.kimse için planlar yapıp kafamı yoramam kızımı da büyüttüm sayılır çok şükür beraber gezeriz kız kıza.annemler başka şehirde yoksa zaten hiç problem olmazdı..