böyle bir anlayış..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Gms tarafından 30 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Gms
  1. Gms

Gms ßitqin Hatun Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben büyük lafıma düştüm ayy bu çocukmu asla dedigim insanla çıktım ilk 4 ay yüzüne bakmadım telefonlarını açmadım falan derken bi baktım ben bunla çıkıyorum 3-4 ayda sırf öylesine çıktım ama baktım sonra baglanıyorum tabi bunun öncesindeki duygularımdan haberi yok ve baktım ben AŞIK olmuşum..artık gözümden bile sakınır hale gelmiştim..
    bir kaç ay sonra ilişkiye 3. kişiler girdi..kavgalar arttı ve birgün hiç bişey demeden çekti gitti..

benim için zor oldu ama atlattım dedigim sırada karşıma çıktı bin türlü yalanlarla..yok seni üzmek istemedim ( kavgalarımız çok fazla olmaya başlamıştı ama 1 kere agzından kötü söz çıkmadı ) haksız oldugumu biliyodum susuyodum ama sen bunları hak etmedin dedii..ama kim olursa olsun ben unutamadım söz veriyorum aynı eşşeklikleri yapmıcam dedi tabi ondan ayrıldıktan sonra benim çıktıgım insanlar oldu araştırmış falan hepsini tek tek sordu bana sitem etti..(hakkı varmış gibi) bende kendimi daha fazla üzmek istemiyorum bugün beni görmedin bende seni görmedim güle güle dedim kalkıyordum yalvar yakar oturttu bende salak gibi inandım ama içimde bi huzursuzluk var bak dedim benden sonra kimler çıktın söyle sonra ben ögrenirsem çok kötü olur dedim saçmalama yaaaa hepsi geçiciydi kimseyle çıkmadım hiç biri ilişki degildi teksin ve tek olucaksın dedi ama benim sürekli aklımda tabi..1 ay falan geçti telefonunda bir msj yakaladım arkadaşım dedi..2 dk sonra aşkım nerdesinli bir msj geldi tabi ben bagırıyorum çagırıyorum bana gerçegi anlat tamam gerçegi duycam dedim açıklmayı aynen yazıyorum..

Canım aşkım bak o kızla senden ayrıyken konuşuyordum benim açımdan çıkma gibi bişi yok kız şehir dışında ama şimdi kıza diyemedim eski sevgilime döndüm sen yol al diyemedim bu açıklamadan sonra tokatı yedi..:)

2. 30 Ağustos 2010
  3. Gulpare

Gulpare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Bu erkeklerin hepsi aynı mı olmak zorunda??

4. 30 Ağustos 2010
  5. Gms

Gms ßitqin Hatun Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Galiba şekerimmmmm:) o gün en çok güldügüm şey kokunu bile özlemişim demişti ama ben evden gelmedim arkadaşta kalmıştım dolayısıyla onun parfümünü sıkmıştım:KK70::KK70::KK70: yaaa dedim yalanın daniskası:KK70::KK70: o benim kokum deil gisemn kokusu:KK70::KK70:

6. 30 Ağustos 2010
  7. Gulpare

Gulpare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile3

Önceden peşinden koşarlar koşarlar,sen de bi şans verirsin tamam dersin,bunlara bi haller olur hemen değişiverirler,sanki eskiden peşinden koşup yalvaran o değildir..

8. 30 Ağustos 2010
  9. Gms

Gms ßitqin Hatun Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sorma ya zaten yaLvarıp yakarmasa..şekilden şekile qirmese takmıcam .. bunları yapmasına yaptı ama hiç bir zor zamanımda bırakmadı..nerde görse geç saate görse eve bırakmaya çalışır izin vermem peşimden gelir öle bunları yapan adam bunu yapıyo..anlayamıyorum varsa anlayan sölesin ya:S

10. 30 Ağustos 2010
  11. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    benim için tokattan sonrası önemli.
    eğer şu en devam ediyorsa ilişkin sana hiççbirşey demem

12. 31 Ağustos 2010
  13. cicekbocek

cicekbocek Mantık yoksa akıl boştur Üye

Beğenildi:
    838
    Ödül Puanları:
    238
    sana numara yapıyor demek ki...

14. 31 Ağustos 2010
  15. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.606
    Ödül Puanları:
    238
    Yol ver.

suna bak yaa.
    ne de rahat acıklıyor bir de.

16. 31 Ağustos 2010
  17. dky

dky Afiyet olsuunn :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    benzer bir şeyle karşılaşmıştım, emin ol sen farketmesen kalkıp sana söylemezdi.. Çoluk çocuk bunlar daha :umursamaz:

Annem her zaman "olmuşlarından bul kızım, adam etmeye uğraşma" der.. :eek:lmaz:

18. 31 Ağustos 2010
  19. Sebelaa

Sebelaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    yok devenin nalı...

Ellerine sağlık bacım iyi yapmışsın eskaza yakalamasan kimbilir ne kadar idare edecekti durumu böyle