Böyle bir durumda ne yapılır, siz söyleyin??

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve MaViPaTiKLeR tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : MaViPaTiKLeR
  1. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

kızlar merhaba acil yardımınız istiyorum...konu liseden bir arkadaşımla ilgili...kısaca özetlemeye çalışacağım...ona yardımcı olmam gerekiyor.....:çok üzgünüm:

şimdi şöyleki bu arkadaşım uzun zamandır başka bir arkadaşının vasıtasıyla tanıştığı biriyle görüşüyor msnde ...ilk başta arkadaşça başladılar...aralarında bişey yoktu...zaten çocuğun sevgilisi vardı....ama son dönemde bunlar iyice yakınlaşmış...anlattığına göre çocuk açılmış ona...sevgilisinden ayrılacakmış...ki ayrılmasıda şart çünkü şöyle bir durum var...çocğun sevgilisi evliymiş....:nazar: bu işin bir sonu olmadığını çocukta biliyor yani...hatta arkadaşıma birgün evlenirsem evleneceğim kızsın demiş....ama bir ikinci sorun şu ki bunlar uzak şehirlerdeler...yani aradaki mesafede bu işi zorlaştırıyor....arkadaşım çok üzülüyor bu duruma...çocuğa çok değer veriyor seviyor.....ama bu öğrendiği şey karşısında şokta....nasıl güvenebileceğini bilmiyor ve üstelik uzak şehirdeyken....

sizce ne yapmalı?ne yapmalılar.....yani ben bişeyler söyledim ama çok üzgün...ondan vazdageçemiyor...:çok üzgünüm:

hepinizin fikirlerini bekliyorum....a.s.

2. 6 Nisan 2009
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    evliliğe saygısı olmaya bir erkekten arkadaşınız, ne bekliyor ki. evlilik kurumuna saygısızlık yapan bu kişi ,arkadaşınızla evlenmek istiyor. onu aldatmayacağı ne malum. çünkü bu kurum ,onun için pek bir şey ifade etmiyor ,anlaşılan.:nazar:
    zaten ahlak anlayışı,değer yargısı bence sıfır.

4. 6 Nisan 2009
  5. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.667
    Ödül Puanları:
    163
    Şimdi arkadaşınızın msn den görüştüğü kişinin sevgilisi var ve bu sevgilide evli ama adam bu kişiyle bir şey olmayacağını bildiğinden arkadaşınıza açılmış. İnşallah doğru anlamışımdır.
    Güzel kardeşim, arkadaşınıza söyleyin, evli biriyle aşk yaşayan birinin hiçbir lafına itibar etmesin. En güzeli bu ilişkiyi noktalamaktır.
    Baştan evli biriyle birlikte olan insan zaten benim gözümde dibe vurmuş insandır ve ben bu tiplerin doğru söylediklerine asla inanmam. Muhtemelen bu adam gönül eğlendiriyor. Yol yakınken dönsün arkadaşınız.

6. 6 Nisan 2009
  7. zenku

zenku Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    bence hiç başlamamışken uzak dursun.... evli kadınla aşk yaşaması normal birşey değil...

8. 6 Nisan 2009
  9. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evli bir kadınla ilişkisi olan adama güvenmem ben
    değil uzak şehirlerde burnumun dibinde dahi olsa güvenmem
    bence arkadaşının sorunu uzak şehirlerde olmaları değil
    evli bir kadınla yasak olduğu halde aşk yaşayan bir adamın
    sevgilimden ayrılacağım demesi ki bu durum hala devam ediyo demektir
    ha devam etmese bir şey değişir mi değişmez bence

10. 6 Nisan 2009
  11. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

evet uzak şehirde olmalarından çok öğrndiği şeyin üzerinde duruyor....kabullenemiyor...

bende sizin söylediklerinizi söyledim ama işte kaptırmış kendini....adam demişki onunla uzun zamandır görüşmüyolarmış ve soğumuş....yanlış olduğunu o da kabul ediyormuş...bende çok kızardım ama başıma geldi diyormuş...

bilmiyorum nasıl vazgeçireceğimi...hatta sanırım çocuk onu görmeye gelecekmiş...bilmiyorum ama banada sakat geliyor.....offf napsam :çok üzgünüm:

12. 6 Nisan 2009
  13. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tabiki onun durumunuda düşünmek gerekiyor
    oturduğumuz yerden konuşmak kolay ama kabullenilecek gibi değil ki zaten
    bunu duyduğu anda tepkisini koyacak ilişikisini kesecekti
    olacak şey var olmayacak şey var
    bazı şeyler bir dereceye kadar kabul edilebilir ama
    evli bir kadınla ilişkisi olan yada geçmişte olmuş biri için söylenecek pekte söz yok sanırım
    daha fenası var mı bence yok
    şimdi bunu yapan yarın bi gün neler yapmaz
    ayrıca zaten bir arada değiller neyin nesi bu vazgeçememek ne olmuşta bu kadar bağlanmış
    bence arkadaşınınki sadece alışkanlık
    boşluk duygusu belki zamanla alışır bir başlasın gerisi gelir

14. 6 Nisan 2009
  15. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    henüz görmediği sadece msn'den muhabbet ettiği erkeğin evli bir sevgilisi var ve arkadaşınıza evlenirsem senle evlenirim diyor..
    görmeden, tanımadan..
    arkadaşınızda bu erkeği seviyor..
    gene görmeden, tanımadan..

benim aklıma yatmaz bu iş, bana anlatılınca anında oyun oynuyor ya da kandırmaya kız arıyor bu adam diyeceğim konulardan..
    üzgünüm..

16. 6 Nisan 2009
  17. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    hiçbir şey,yapılanı hafifletmez. bitirse bile,bu adamda başka adamların karısına bakan bir yapı var... bence bu görüşmemesi için yeterli bir sebep.

18. 6 Nisan 2009
  19. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bir musibet bin nasihatten yeğdir.Karışsan da akıl da versen arkadaşın yaşamak istediklerini yaşayana kadar kendini kandırmak ve vicdanını dolandırmak arasında gidip gelecektir büyük ihtimal.:1closedeyes:
    Maalesef aşkın gözü kördür:1no2: