Böyle bir sorunla karsılaşacağımı hiç tahmin etmemiştim.:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve lizzie tarafından 30 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Nisan 2009
    Konu Sahibi : lizzie
  1. lizzie

lizzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar ben 23 üme girmek üzereyim eşim de 30 una girecek.evleneli bir sene oldu;anlatmak istediğim yeni evli sayılırız ve genciz sonucta.benim aklıma takılan su konu.ayda cok az cinsel birliktelik yasıyoruz.en yakın örnek;2 haftadır birlikte olmadık.ve çogu zaman aya dökersek düzenli değil ve sanırım bir ayda 7 rakamını gecemedik.

benim anlayamadığım erkekler cok daha önem vermez mi cinselliğe?-tatlicadiarzu- bu saglıklı bir erkek için cok az gibi geliyor;bilmiyorum.sanırım fikirlerinize ihtiyacım var.Ve ben ne zaman bu konuda bir şey söyleyecek olsam hemen alınıyor ve ''erkekliğime laf söylüyorsun ''benneyaptımki diyor;saatlerce yanlış anlamaması için dil döküyorum.ama her zaman böyle.daha gecen sefer söyledim;canım bi problemimiz mi var bu konuda diye.hemen aglama moduna gecti.elbette sorabilirm dedim ben de...sonucta cok genciz ve gercekten problemin ne oldugunu anlamaya calısıyorum dedim.problemimiz yok diyo ve herseyde doktora gidelim diyosun diyo.(çünkü ben gercekten cinsel bi problem olduguna inanmaya baslamıstım)hiçbişeyimiz yok dedi.
    sonucta somut bişi var ortada ..ayda cok az yasanan cinsellik.elbette içten gelecek bi kuralı ,zaman sınırı yok ama bu bana sanki baska çiftlerdekine göre az geliyor.

bi de sunun da etkisi olabilir mi bilmiyorum.CADIARZU evlendgmzden beri orgazm olamadım.buna da cok alınıyor.ve bu nedenle ben artık zevk almamaya basladım cinselliğimizden.ona bişi sölemiyorum tabi bu konuda yoksa tam oluruz heralde!!bi ara erken boşalma durumu vardı ,o nedenle de sorunumuz oldu...anlıycagınız hiçbişi söylenmio bu cinsellik konusunda cok alınıo cok alınıo.aglıyo neredeyse!..senağlama. ben de eşimi mutlu etmek ve mutlu olmak istiyorum sonuçta.bu da ancak konusarak olur değil mi..

onun haricinde mutlu bir çiftiz.kaydirigubbakcemile2 bana her gün beni ne kadar sevdiğini söyler;sabah ilk iş öper.ilgili bir eştir.kıskanır belli eder.ben de cok bakımlıyım.özen gösteririm hem ona hem kendime.asla pijamalarımla felan dolaşmam gayet titizimdir bu konularda;gayet hoşuna gidecek şekilde giyinirim.ama kafamda bu soruların cvbını bi türlü bulamıyorum.kızlar okuduysanız söyler misiniz normal mi bu..yani normal bi rakam mı söylediğim.cinsellik konusu kapandığı için buraya yazıyorum.benimle paylaşırsanız fikirlerinizi cok sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Aralık 2010
  2. 30 Nisan 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bir söz vardir ya..yarasi olan gocunur diye...:kahve:

Cinselik tema oldugu vakit esinin böyle sinirli ve alingan davranmasi bir sorunun oldugunu belli ediyor zaten....:nazar:

Yinede yilmadan bikmadan konusman lazim güzelim..iylikle güzellikle anlatman lazim...bir uzamana gitmeye ikna et onu bir sekilde...sana anlatamadiklarini orda paylasabilir belki:nazar:

4. 30 Nisan 2009
  5. lizzie

lizzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ......

Son düzenleme: 13 Mart 2010
  6. 30 Nisan 2009
  7. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    yeni evli sayılırsınız seninde istemem doğal...
    eşinin sorunu olmalı onunla konuşmayı dene,yine olmuyorsa uzmandan yardım alsanız iyi olur..

8. 30 Nisan 2009
  9. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Belki de cinsellikten senin zevk almadığını hissediyor ve problemini kafasında dha çok büyütüyor.
    Onu çok özlediğini arzuladığını göstersen..
    Mesela sen hi konuşmadan kalkıp kucağına tusan ilk adımları sen atsan seni red mi ediyor???
    Yoksa sen onun harekete geçmesii bekleyip, harekete geçmeyince de sorunumuz mu var diye konuşmaya giriyorsun...

10. 30 Nisan 2009
  11. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    yeni evli olunca her fırsatda olması lazım
    hatta üstüne atlaması lazım:lepi:
    ne bilim genelde öle duyuyoruz...
    muhakkak bir doktora gdin kendi kendinize aşamazsınız bu sorunuşutarafagitti

12. 30 Nisan 2009
  13. BasakKadini

BasakKadini Guest

Durun kizlar ozaman bendemi doktora gitmem lazim? -tatlicadiarzu-
    Bazen benimde canim istemiyor yorgun oluyorum, basim agriyor (nasil bahane ama)
    Saka bi yana gercekden yorgun oluyorum hic halim kalmiyor bütün gün ev isi cocuk derken :1no2:
    Belki esinde yorgun oldu icin veya isle ilgili biseyeler kafasina takildi icin istemiyor olabilir

14. 30 Nisan 2009
  15. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    önceden yaşadığı erken boşalma sorunu ve sizin yaşayamadıklarınız yüzünden onda da bir soğuma olmuştur belki, doktora gitseniz faydası olur sanırım...

16. 30 Nisan 2009
  17. huri37

huri37 Huzur Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    153
    kesinlikle bi sorun olmalı!!
    yani fiziksel olabilir ruhsal olabilir...
    erken boşalma,kadının temizliği,kadının öpüşme şekli,kadının isteksizliği,orgazm olamaması,mekan..bunların hepsi bir sebep olabilir...yada erkeğin penis boyu...yani ayda 7 ortalaması az ama bu 7 yi nasıl geçirdiğiniz de önemli...yani çok şevhetli çok istekli saldırma boyutundaysa 7 olsun canım:) ama yapmak için yapılıyorsa bu 7 isterse 17 olsun......

önce yollar dene banyodayken yanına çağar,yada mekan değiştir ,bir kaç kez salonda uyuyun,çeşitli aşşk filmleri al ona belli etmeden bunları uygulamaya çalış hala icraatta eksiklik görüyorsan bunu artık ağlasa da kendini duvarlara vursada bir problem olduğuna ve doktora gitmeniz gerektiğini açıkça söylemek dorumundasın...çünkü unutma yeni evlisin ve çok gençsin herşey cinsellik değil ama temel ihtiyaçlardan....

18. 30 Nisan 2009
  19. lizzie

lizzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ama bi şekilde durum böyle.....fisfisfis:eek:

Son düzenleme: 13 Mart 2010
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.