böyle birşey denir mi?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve denizim0 tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : denizim0
  1. denizim0

denizim0 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    179
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlar nasıl anlatsam şimdi. Eşimle hiç böyle bir tartışma yaşamamıştım, ne yapmalıyım sizce.
    Eşimle mali konu sebepli bence sıradan olan bir tartışma yapıyorduk, ama eşim bu konularda ve başka zamanlarda benim hep mutsuz olduğumu, asık suratla onu karşıladığımı, artık huzur yaşayamağını söyleyip böyle gidersem eğer 1-2 yıla kalmaz benden ayrılacağını söyledi :KK43:
    inanamadım.Farkında bile değilim, bu benim yapım demekki. Böyle basit sebepten ayrılıkmı olur dedim ama gayet netti söylediği.

Şimdi ben nasıl davranmalıyım, kızmalımıyım. Onunda beni anlamasını istemek hakkım değilmi. 5 yıllık evliliğimizde böyle bişey için ayrılık düşünmesine tepkimi vermeliyim, konuşmuyoruz şu an küsüz ama hiç böyle bir cümle duymamıştım onun ağzından, dünyam yıkıldı :çok üzgünüm:

2. 7 Ocak 2010
  3. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anlıyamadım..bilmiyorumkismile

4. 7 Ocak 2010
  5. isolde

isolde sadece kızım.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    durduk yeremi böle bişi dedi..
    açıkcası olayı bende tam anlamadım..

6. 7 Ocak 2010
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ben senin yerinde olsam kusmek yerine gidip ciddi ciddi nelerimden rahatsizlik duydugunu sorar ben de onun rahatsiz oldugum davranislarini soylerdim. ondan sonra da sirasiyle kimin ne kadar kendini duzeltttigine bakardim,
    ayni evde yasiyorsaniz sen mutsuzsan seni mutsuz eden biri ya da bisey var demektir. bunu acik acik soylerdim karsimdakine. guleryuz gormek istiyorsa mutlu olmami istiyorsa mutlu etmeyi bilecek. mutlu olmayi beecerebilen bir insansam zaten karsiligini da gorur.
    ama bundan dolayi ayrilirim demesi talihsiz bir cumle olmus bana kalirsa. sanirim biraz gergin bir gun sonunda konusmussunuz bu konuyu. sen de ayna karsisinda konusurken kendini bir incele bakalim dedigi kadar mutsuz mu gozukuyorsun. ona gore de esinle konus derim. hicbir sorun kuserek asilmaz.

8. 7 Ocak 2010
  9. blush

blush Beriliçe ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Farkında olmadan biraz surat yaptınız sanırım a.s ama bu kadar ufacık şeyden de ayrılırım denmez ki ya sizin yerinizde olsam ben de kırılırdım.

10. 7 Ocak 2010
  11. denizim0

denizim0 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    179
    Ödül Puanları:
    113
    Çok güzel demişsin sağol Asmin.

12. 7 Ocak 2010
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Benim anladigim kadariyla sana göre siradan biri tartisma esnasinda esin sana birden bire böyle bir tepki verdi....ve sende simdi nasil davranacagni bilmiyorsun?benneyaptımki

Simdi söyle birsey canim: Gercektende erkekler evde sürekli surati asik, mutsuz huzursuz bir kadina gel zaman git zaman tahamül edemiyorlar masallah.
    Ay yine gicik oldum su erkeklere.:umursamaz:

Lakin Neden ben esim surat asiyor? Neden mutsuz Neden huzursuz diye düsündükleri yok.....Onlara göre hersey süt liman gidiyorken esinin herhangi bir problemi sorunu oldugnu farkt etmiyorlar malesef. Beyinleri o kadar gelismemis muhtemelen:kahve:

Bence bu olayi küslükle gecistirme....esinle konus, Surat asiyorsam vardir bir sebebi bunu hic düsündünmü? Ayrica dertlerime ortak olmak yerine bu yüzden benden ayrilmak istiyorsan buda kendi tercihindir deyip koy tavrini.:nazar:

14. 7 Ocak 2010
  15. denizim0

denizim0 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    179
    Ödül Puanları:
    113
    Durduk yere demedi. Çok uzun süren bir konuşmaydı bizimki, ben özetini yazdım. Sürekli bişeyleri dert edip ona iğneliyormuşum. Ben farkında değilim. Beni rahatsız eden şeylerdir ona söylüyorumdur. Evde mutsuz bir kadın varmış (ben). Falan filan...
    Buraya kadar haklı belki, kendimi düzeltmeliyim başarabilirsem tabi.
    Ama benim derdim bu kadar aleni ayrılığı nasıl kullanır. Çok bunaldığı dönemler bu aralar. İşle ilgili. Bunların etkisimi yoksa gerçekten artık ayrılığı hayata geçirecek kadar sıktımmı onu.

Sonuçta sindirilmesi güç bir laf etti. Geçemiyorum, fena takıldım :çok üzgünüm:

16. 7 Ocak 2010
  17. denizim0

denizim0 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    179
    Ödül Puanları:
    113

Şöyle Gülsüm. Eşim çok nadir böyle laf eder. Hiç bir kusuru olmayan iyi bir eş aslında. Bunu samimiyetle söylüyorum. Arkadaşlarım da der. Derlerimi anlatırsam seve seve dinler. Ama ben farkında bile değilimki. Bir derdimde yok açıkçası takıldığım.
    Ama ben çok fena ayrılık kelimesine takıldım. Bunu anmamalıydı değil mi :1no2:

18. 7 Ocak 2010
  19. blush

blush Beriliçe ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Başka şeylerin de etkisi olmuştur. Üzmeyin bu kadar kendinizi.