Böyle birşey mümkün mü?

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve atazan tarafından 5 Şubat 2010 başlatılmıştır.

5 Şubat 2010
    Konu Sahibi : atazan
  1. atazan

atazan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba Arkadaşlar
    16 aylık evliyim evlendiğimizden bu yana eşimle hep korunduk. 10 Aralık 2009 son adet tarihimdi. Aralık 19 unda ilk ve tekkez korunmadık. 21 Aralık günü ateş basması ve kasıklarımda ağrı hissettim. Regl ağrısı gibiydi. Ben normalde 25 günde regl oluyorum. Ocak 3 te regl olmam gerekirken olmadım ama ben regl olmadan 1 hafta öncesinde kahverengi akıntım olurdu herzaman buay olmadı. Ocak 6da test yaptım pozitif çıktı. 15 Ocakta doktora gittim. Tekkere ilişki olduğunu ve böyle birşeyin olup olmayacağını sordum doktora. O sıra ultrasonda kese göründü. Ocak 23 te tekrar doktora gittim. kalp atışlarını gördük. Regl tarihim 10 Aralık olmasına rağmen ilişki gününü bildiğimiz için doktor bebeği 19 Aralıktan itibaren sayıyor ve 4 haftalık hamile olduğumu söyledi ama benim için ilginç olan bebek daha 18 günlükken ki dahada erken olabilir nasıl testte pozitif çıktı ve daha 3 haftalıkken kesenin görülmesi ve dahası 4 haftalıkken kalp atışlarının duyulması. Bunlar bana çok garip geliyor ve kafam karışıyor. Mümkün olabilirmi diye benimle aynı durumda olanlar varsa lütfen yazsın
    Şimdiden Teşekkkürler bilmiyorumkismile

2. 5 Şubat 2010
  3. umutlardunyasi

umutlardunyasi sydney Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    alsanaalsanasmile

4. 5 Şubat 2010
  5. umutlardunyasi

umutlardunyasi sydney Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Valla canim sana yanlis bilgi vermek istemem. Bnece en iyisi baska bir doktora daha gorunmek. Sonucta onlar yillarini vermisler.

6. 5 Şubat 2010
  7. gozdeahmet2009

gozdeahmet2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    seninle aynı durumda gibiyim bende korunuyodum o ay korunmadım yumurtlma trihinide biliyodum o gün ilişkiye girdim son adet tarihim 21 ağustosdu ama o yumurtlama günümde hamile kalmamışım ondan sonra adetime yakınken olmuş bebeğim heralde bende gittim bebeğimin kesesi göründü sonraki hafta kalbi göründü 21 ağustos olan son adet tarihimde değişti 31 ağustos diye doktora sorduğumda geç döllenme olmuş dedi karışıklık olmasın diye 31 ağustos diye yazdı tam 31 ağustos hesabına uygun çünkü bebeğimin herşeyi

8. 5 Şubat 2010
  9. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    aman bosverın kızlar nasılsa nasıl :)var ıste bebegınız rızkıyla vede gec dollenmeyle gelmıs ne gusel.kucagınıza almak nasıp olsun ınşşşşşşşş

10. 5 Şubat 2010
  11. gozdeahmet2009

gozdeahmet2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
  12. 6 Şubat 2010
  13. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ee bi kereden bir şey olmaz demeyn..olur hemde bal gibi olur:) hayırlı olsun..

14. 6 Şubat 2010
  15. benimo

benimo Guest

aa cok sevindim ilginc gercekten hayırlı olsun canım bak bebeğin seni cok seviyomus demekki annesiini merakta koymak istememiş tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

16. 8 Şubat 2010
  17. atazan

atazan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    ayyy senin bebeğin 5-6 aylık olmuş bile ne güsel
    Cinsiyeti bellidir heralde :KK46:

18. 8 Şubat 2010