böyle bişey duydunuzmu?

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve EU1 tarafından 7 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar geçen hafta pazartesi kanamam oldu diye doktora gitmiştim ultrasonla muayene etti rahim ağzın genişlemiş erken doğum riski 2 gün hastanede yattım serumlar prepar magnezyum 10 gündürde evde yatıyordum gece adet olacakmışım gibi sancı vurdu sabaha kadar uyuyamadım bugün başka bi doktora gittim bunu tavsiye etmişlerdi hem alttan muayene etti hemde ultrasonla muayene etti açıklık falan yok herşey normal dedi kansızlığım varmış ama sancım devam ediyo kafam okadar karıştıki bebekde iyi herşey normal kabızlığa bağlı olmuş olabilir dedi kanama gebeliğe bağlı değil dedi napcağımı şaşırdım

2. 7 Ağustos 2008
  3. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    canım ilk defa duydum geçmiş olsun

4. 7 Ağustos 2008
  5. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    aaa çok ilginç doğrusu ..bende ilk kez karşılaştım böyle bir durumla..

6. 8 Ağustos 2008
  7. yonca54

yonca54 cimcime"nin Annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    gecmis olsun canim kanamalari herzaman ciddiye almali. daha önce kanamam baslayip iki kere düsük yaptim simdi yine hamileyim 32 haftalik gebeligimin basinda benimde kanamam oldu iki defa dr bana rahim büyüdükce onu yerinde tutan baglarin gerilip kanamaya sebep olabilecegini söyledi. bana dinlenmek iyi geliyordu bacaklarini kaldirip dinlenmeyi dene

8. 8 Ağustos 2008
  9. EU1

EU1 Guest

bende devamlı dinleniyorum evişlerini falan bile bıraktım eşim yaptırmıyo evde kaynanamda var zaten ama sancım neden oluyo doktor gebelikle ilgili bi problemin yok dedi son gittiğim doktor diğerini kimse tavsiye etmiyodu zaten özeli var diye ona gidiyodum bana boşuna erken doğum önleyici haplar kullandırdı sancılarımdan şikayetçiyim neden oluyo bilmiyorum

10. 8 Ağustos 2008
  11. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım batın usgsine gir bide istersen bendede ilk hamileliğimde sancılar olmuştuu..testler mestler en son batın usg sinde kum döktüğüm çıktııı..

12. 8 Ağustos 2008
  13. marveyn

marveyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun şekerim bende başka dr.da görün drim bakalım o ne diyecek ilk mi ikinci dr.söylediğini onay verecek sende ona göre tedavini bilirsin herşeyi ihtimallere bırakma sonuçta can taşıorsun 3cü dr.görün sebebini anlarsın

14. 8 Ağustos 2008
  15. EU1

EU1 Guest

yani ultrasonda belli oluyosa rahim ağzı genişlediği tamam ilk doktora inanayım.ikinci doktorda alttan muayene etmeden nerden anlıycam genişleme varmı yokmu dedi.ayrıca bende kanama olduğunda tuvaletteydim kan geldiği sırada akıntıda geldi akıntım beyazdı eğer kanama vaginadan olsa akıntıda kanlı gelmezmi? gebeliğin bu haftalarında toplar damarda varisler oluştuğu için makattan kan gelme durumları oluyomuş kabızlığa bağlı ıkınmadan dolayı falan.sancımdan başka hiç bi şikayetim yok nolcak bilmiyorum

16. 19 Ağustos 2008
  17. beyazkaramel

beyazkaramel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    asicim telaşlanma bende de olmuştu kanama hermde 2 kez oldu ilk kanamam akıntıyla birlikte geldi biraz ağır taşımıştım o yüzden oldu dr aradım korkma 1 hafta ilişkiye girmeyin dedi aradan 2 gün falan geçti biz ilişkiye girdik ve bu sefer baya bi olmuştu sabaha kadar azaldı dr giitik ilişkiyi yasak ettti bebekle hiç alakası yok dedi rahim ağzın tahriş oolmuştur o yüzden dedi ayrıca kasıklarımda belimde çok ağrı oluyodu tam idrar tahlili istedi ve idrarımda iltahap olduğu için ağrılarım oluyomuş ilaç kullandım ve ağrılarım geçti

18. 19 Ağustos 2008
  19. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun içini ferah tut arkadasım kendine dikkat et