böyle bişey duydunuzmuuu

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve ASXIX tarafından 3 Haziran 2010 başlatılmıştır.

3 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ASXIX
  1. ASXIX

ASXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlarr size duyduğum bişeyi anlatmak istedim bu malum tüylerle ilgili ben lazer epilasyona gidiyorum birkaç gün önce tekrar gittim önüm sıra merkeze bir bayan girdi neyse beni tanıdıkları için öncelik bayana verildi evleneceği için kaşlarına dövme yaptıracakmış onları konuştular merkezdeki bayan bana geldi bıyık bölgeme baktı falan
    gelen kişide baya bi konuşkandı bize dönüp dediki bende lazere gidiyorum lazer sonrası bi krem kullanıyorum şahane dedi hatta koltuk altını gösterdi 2 kez gitmiş iki üç tane anca vardı ordakilerde bende çok şaşırdık doğal olarak kremin adını sorduk ama söylemek istemedi bende bizde bi araştırsaydık falan deyince nası söylesem falan oldu ve dediki ÖZÜR DİLEYEREK şeylerin [ trvsti]kullandığı krem dedi anlayın arkadaşlar nete yazın çıkar dedi siz böyle bişey duydunuzmu çok etkiliymiş kıl yapıları çok kalın olduğu için kızın yalancısıyım ama merak ettim nete yazdım bikaç tane çıkıyo sanırım 1 i ama emin olamadım size sormak istedimbilmiyorumkismile

2. 3 Haziran 2010
  3. system

system Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vay canına araştırmak lazım

4. 3 Haziran 2010
  5. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    östrojen jel olmasın bu :)
    birde yine travestilerin kullandığı ilaçlar var
    şimdi unuttum isimlerini ama okumuştum biyerlerde.

6. 3 Haziran 2010
  7. ASXIX

ASXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır jel deil kremmiş hatta bi tane buldum isim olarak onu araştırıyorumsengözlerimebaksanab

8. 3 Haziran 2010
  9. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    e söylede bizde araştıralım,neyin nesiymiş bakalım:)

10. 4 Haziran 2010
  11. ASXIX

ASXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dediğim gibi yaz 1kaç tane çıkıyo hangisi bilemedimki

12. 4 Haziran 2010
  13. oglananasi

oglananasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    e tamamen söyleseydi ne olurdu canım

14. 4 Haziran 2010
  15. nick_im

nick_im Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    yani evet tamamen deseymiş iyiymiş...teee bilmemkimin diyeceğine isim vereymiş ya..uaa:S

16. 4 Haziran 2010
  17. fatal

fatal Ayrica o sabreden Dervisi de hic samimi bulmuyorum Üye

Beğenildi:
    451
    Ödül Puanları:
    113
    ayy merak ettim bende araştırayım bende acaba hangisi bulan olursa ilk söylesin kızlar :KK70:

18. 4 Haziran 2010
  19. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bende farklı bişeyler bulduk sandım:)
    arkdaşlar ilk mesajımdada yazdığım gibi östrojen içerikli jel ve kremlerden bahsedilmiş nette
    farklı cinsel tercihleri olan kişilerin tercih ettikleri çok çeşitli östrojen+progesteron içerikli topikal uygulamalar bunlar.
    östrojen içerikli topikal uygulamalarda göğüslerde büyüme,göğüs ucu büyütme gibi sonuçlar alınabiliyor ama şunu unutmamak lazım;kullanım terkedildiğinde(hernekadar bazı kullanıcılar geri dönüşümsüz desede) yine hormonlar eski hızında ve eski salgılanan miktarlara ulaşırlar.
    ayrıca yine çoooook önemli olan bir mevzu-> fazla östrojen kullanımı meme kanserine sebep/tetikleyici etkide olabilir.lütfen bu tarz ilaç/krem leri doktor izniyle kullanmaya çalışın.
    iyi bir estetik görüntüye sahip olmak istiyorsak ,iyi sağlam bir vücut olmadan bunların hiç bir anlam ifade etmeyeceğinide gözardı etmemiz gerekiyor.

arkadaşın bahsettiği krem ve jellerden haberim var ama yan etkilerinin ciddiyeti sebebiyle burda isim vermek istemiyorum
    çünki biliyoruzki burda paylaşılan çoğu ürün/tecrübe denenebiliyor,tavsiyelerde bulunurken elimizden geldiğince dikkatli olmakta fayda var.
    soya ve ürünleri ile doğal yoldanda östrojen dengesi sağlanabilir,organik soya olmasına dikkat edin.
    soyadaki östrojen türevleri ,ilaç kimyasalları kadar zararlı değillerdir.

Son düzenleme: 4 Haziran 2010