Böyle Erkek Herkesin Başına

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU2 tarafından 17 Mart 2009 başlatılmıştır.

17 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

varmısınız sizlerde sevgilinizi,eşinizi övmeye... bu erkeklerin hiç mi övülecek yerleri yok allah aşkına...bakalım kaç kişi eşini övcek hadi bakalım kıslar böle erkek herkesin başına diyenler

2. 17 Mart 2009
  3. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benim kocişim...:) harika mükemmel bir eş...:nazar:

onu kapıda karşıladığımda beni kucağında yukarı çıkarır...

her telefon konuşmasın seni çok seviyorum der.. beraber ikende her yarım saatte bir der.. uyku arasında der.. seni çok seviyorum herşeyimsin karıcım diye...

geceleri beni kolunda uyutur saçımı okşar ayaklarımı ısıtır çoğu zaman çoraplarımı giydirir. bütün gece temas halinde uyuruz.

beni herzaman önemser iltifatlar yağdırır beni şımartır.

film izlerken beni dizinde oturtur yada pc de iken kucağından indirmez.

ben hasta yada yorgun isem elinden geleni yapar.

beni olumsuz asla eleştirmez ve eleştirtmez.

ailesiyle ve ailemle aramız çok iyidir.çok uyumludur.

yemek seçmez yemek hiç yapmadım şimdiye kadar hala şikayet etmez. annem yapıyo:))

benim beslenmemle yakından ilgilenir. yemek yemediysem birşeyler alır yada hazırlar.

benim sevdiğim şeyi görünce hemen alır.

günde en fazla 2 saat arayla telefonlaşırız.ve nerede olursa olsun seni çok seviyorum der...

benden habersiz biryere gitmez haber verir.

günde kaç bayanla ne konuştu raporunu verir ben çok kıskancımdır o da çok temkinli...

hayvanları severim o da çok sever..

araba ruhsatı para birikimi herşeyi bendedir. bana güvenir.

daha çoook var aklıma geldikçe yazarım....

maşşallah diyim kocişime aşkımıza nazar değmesin darısı herkesin başına:nazar:

Son düzenleme: 18 Mart 2009
  4. 17 Mart 2009
  5. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    güzel bir konu olmuş bende anlatayım kocişimi bari:))
    her istediğimi yapmaya çalışır beni kırmamaya özen gösteriri
    günde 10 kere sesini duymak istedim diye arar
    bütün gece üstümü örter ve ayaklarımı ısıtır
    uyurken bile farkında olmadan sımsıkı sarılarak uyur arkamı dönersen birşeye kızdıysam bütün gece uyuyamaz
    her teli kapatırken seni seviyorum der muhakkak
    televizyon izlerken bile hep yanında olucam sarılıcak bir işim varsa bile yaptırmaz sonra yaparsın der
    1.5 senelik evliyim 1 kere bile benden önce yada benden sonra yatağa girmedi illa beraber uyuyucaz
    biri beni üzdüyse yandı o kişi ailesi bile olsa farketmez
    şu anda askerde aşkım ordan bile yetişir benim için herşeyin en iyisini düşünür ve yapar
    zaten hep söyler ben seni gözümden sakınıyorum der
    daha aklıma gelmeyen bir sürü şey var ama beni benden bile sakınır
    BEN ÇOK SEVıYORUM AŞKIMI ama bitsin artık bu hasret 59 sensiz gece daha

6. 17 Mart 2009
  7. EU2

EU2 Guest

Benim aşkım Benimm ömrüm Benim ufuğumm

Her koşulda Yanımda olan

Yemek yemem için beni zorlayan kendi elleriyle yediren

Hasta olduğumda neyim varsa ona göre ilaç isimleri veren ve gerektiğinde kendi getiren, eğer hala geçmediyse annesine sorup annemi telefona isteyip büyükanne ilaçları tarfi eden

Korkusuzca hep yanımdaa olan beni hep seven bana 5 yıl boyunca katlanan

Her özledim aşkım diyişlerimde hemen hazırlan aşkım akşama benimlesin diyen

tartışıp kalbimi kırdığında dayanamayıp istanbuldan sakaryaya gecenin bir köründe gelip aniden kapıma dayanan sırf özür dilemek için...

kavga edip küstüysek bunu en fazla 1 saat sürdüren ve sonrasında haklı olan o olsa bile özür dileyip aşkımm diye mesaj atan

Ablamlara kalmaya gittiğimizde beraber aynı koltukta oturup elele film izleyişimiz ve beni kendi elleriyle beslemesi, sabah uyandığında gelip beni öperek uyandırması

zile her bastığında diyafondan aşk şarkıları dinletmesi ve benim onun geldiğini anlamam :)

Kimseye aldırış etmeden herkesin önünde beni kucağına alıp bi 5 10 dakika öyle yürüyüşümüz (delidir azcıkta kaçıktırr )

Bişi gördüğüm zaman aşkım bi dur bakalım dediğimde hadi giy üstündede görelim diyişi ve ben kabine girip üstüme değişirken kasadan aşkımın onu alıp çıkması

yolda yürürken su içerken bile ellerimizi bırakmayışımız

çalıştığım anlarda Hersabah beni evden alıp işime brakn iş çıkışımdada bekleyip beni işimden alıp evime bırakan

Beni hersabah güzel mesajlarla uyandıran, ben uyanana kadar uykumi alim diyene beni aramayan

canım sıkılıyo aşkım dediğimde gel ben sıkıntını alim diyiyen, bazen arayıp deli gibi kahkahalar atan neşemi yerine gitiren kaydirigubbakcemile3

heran mesaj atan yaptıklarından haberdar eden aynı şekilde bende öyle ve duşa girerken bile mesaj atıyoruz birbirimize merak etmeyelim eğer mesaj atıpta cevap alamassak die

Gece yatmadan mesajlaşırız

Eğer haftasonu bir arkadaşımıza gidiceksek yada özel bi yere davetliysek biribirimiz arar ne giyiceğimize söyler ona göre uyumlu giyiniriz birbirimizle

Kaza geçirdiğimde hastaneden ayrılmayan yoğun bakım odasının kapısından biran olsun bile ayrılmayan benim için gözyaşı döken duvarlara vuran

Ablamı ablası gibi görüp saygıda kusur etmeyen

Annemi her gün arayıp hal hatır sorup anne diye seslenen

Anlatmakla bitmezki benim aşkım, Hani herkesin Aşkı kendisine mükemel gelir beyaz atlı prensi olduğunu düşünür ve herkesin aşkı onun için dünyada tekdir birtek benzeri bile yoktur.. işte benim aşkımda bunlardan biri.. Çok seviyorum çok seviyoruz.. Bi yola baş koyduk 5 yıldır elele yürüyoruz engebelli yollar oldu, uçurumlara rast geldik, yokuşlar oldu, çıkmaz sokaklar oldu, tümsekler oldu, kasisler oldu yüreğimizi hoplatan.. Ama asla pes etmedik ve yemin ettik pes etmicez diye.. RABBıM EĞER BıZı BıRıBıMıZE YAZMIŞSSA EĞER ıKıMıZDE BıRBıRıMıZ ıÇıN HAYIRLISIYSAK 2_3 AY SONRA BU 5 YILLIK BERABERLıĞı YÜZÜKLE PEKıŞTıRıP BıRBıRıMıZE AıT OLDUĞUMUZU HERKESE ıLAN EDıCEZ HAYIRLISIYLA...:asigim:

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Mart 2009
  8. 17 Mart 2009
  9. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    ozaman bende koçişimi anlatayıımm:):)

çok sorumlu bir eş ve baba...

evin herşeyinle çok alakalıdır...

faturalaeımızı günü gününe öder hiç geçiktirmez...(bu konuda çok disiplinlidir)

bana çok iyi bir yardımcıdır her konuda(ev işi dahil :)

beni ve oğlumuzu kendinden çok düşünür

evde canım sıkılmıştır düşüncesiyle hafta sonları dışarı çıkarır.

bensiz hiç bir yere gitmez(iş seyahati dışında)

biz her fırsatta seni seviyorum aşkım canım cicim yavrum gibi kelimeleri kullanmayı sevmiyoruz.bu kelimeleri kullanmadanda sevgimizi belli edebiliyoruz..arada seni çok seviyorum deriz herzaman olması çok sıkıcı olur...

her fırsatta da yakın temas halinde olmayı sevniyoruz oda çok daralır bende...

beni kırdığı zamanlar o gün içerisinde bana çiçek gönderir...

özel günlerde hediye alır...

ben ve oğlumla ilgili çok güzel hayaller kurar bunu benimle paylaşır...

benim izlemek istediğim dizi-programı izler...bu konuda bende ona saygılıyım...

sinirli olduğu zaman hiç çekilmez:)

aileme çok saygılıdır...

yaa kısacası o birtane eşi ve benzeri yok..o iyi bir EŞ ve BABA

ALLAH SENı BAŞIMIZDAN EKSıK ETMESıN CANIM....

10. 17 Mart 2009
  11. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

12. 17 Mart 2009
  13. mervishh

mervishh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Benim biricik kocam,

Her zaman istediklerimi yapmaya çalışır

Süpriz yapmayı okadar severki benim sevdiğim şeyleri alır evimize gelirken

Bensiz asla uyumaz uyuyamaz

Geceleri ayaklarımı ısıtır ve ayaklarım dışardaysa üşenmeden kalkar beni uyandırmadan yatağa geri sokar:)

Geceleri susayacağımı bildiğinden yatakodamıza yatmadan su getirir

Asla benden habersiz birşey yapmaz

Bana söylemeden bir işini halletmeye gitmez

Paralarımız bende durur bana güvenir

Beni üzecek hiçbirşey yapmamaya dikkat eder öyle özenli seçerki kelimelerini...

Herzaman güzel sözlerle çağırır beni asla ismimle hitap etmez

Her telefonu kapatırken mutlaka seni seviyorum der

Yanımdaykende sürekli aklına geldikçe der

Benden ayrı zaman geçirmekten asla hoşlanmaz mutfaktaysam oda gelir yanıma bana yaramazlıklar yapar:)

Herşey benim istediğim gibi olsun ister hep beni düşünür..benim sevdiğim şeyler benim beğendiklerim..

Eğer bir mağazada birşey beğenmişsem ve almaktan vazgeçmişsem ertesi gün o kocamın ellerindedir

Herzaman kendinden çok beni düşünmüştür

Aileside dahil bu zamana kadar beni herkese koruyup sahip çıkmıştır

Benimle film izlemeye bayılır sarmaş dolaş izleriz aniden eve gelirken film alır ve izleriz :)

Evde yemek bile olsa yemeğe çıkartır

Heleki gezmeye bayılır sürekli gezip alışveriş yaparız

Romantik askım bana kahvaltı hazırlar bazı sabahlar ve güller içinde uyanırım

Şuan askerde ama ordayken bile herşeyimi düşünür tam 3 kez hediye gönderdi bana

Çarşı izinlerinde bile hemen sigarasını alır ve teslim olacağı saate kadar pc basındayızdır

Hiçbirşeyin benden önemli olmayacağını söyler

Geldiğinde hayalleri var onları anlatır bana öyle güzel hayallerki her kadını büyüleyen hayaller..

Askerdeyken bir gün aramadığı zaman olmamıştır uykusundan fedakarlık eder gene arar gene arar...

Daha öyle çok mükemmel yanları varki benim prensimin ama onları anlatmak ne bu foruma sığar ne de dünyayaa onu çok seviyorummmm canım kocacım benim:asigim:

14. 17 Mart 2009
  15. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayyy maşallahhh yaaaa
    Allah bize de böyle eş verir inşşş:Saruboceq:
    insan başka ne isterkiiii hihoyyyt

16. 17 Mart 2009
  17. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Benim kocam kahvaltı hazırlamaz , yemek yapmaz , çoraplarını ortalıktan toplamaz , bazen beni sinirlendirir ama
    benim kocam bana çok güzel bakar ve bu bana yeter :)

18. 17 Mart 2009
  19. mervishh

mervishh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    aminnn canım allahım hayırlı eşler nasip etsin sizlere a.s. ben bunlara rağmen eşime bağırırım bide -tatlicadiarzu- o da şakaya vurur ya da öpüverir beni benmi fazla cadıyım ne kaydirigubbakcemile2