Böyle evlilik olur mu?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve elvta tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : elvta
  1. elvta

elvta Guest

Merhaba arkadaşlar.uzun süre burada misafirdim ama burada problemlere cok farklı açılardan da bakılabildiği için size derdimi paylaşmak istedim...

yaklasık 6 yıldır evliyiz,cocuk yok.çok uzun zamandır ( 1 yılı gecer herhalde )eşimle beraber olmuyoruz. halinden o da rahatsız gibi görünmüyor. yataklarımız da ayrı( 2 yıldır ). ama bu kendiliğinden gelişen bir durum. Tv nin karsısında uyuyor.zaten ben de yalnız yatmaya alıştım istesemde uyuyamam artık...akşamları o Tv nin karsısında ben PC nin, ya da tersi...beni kıskanmaz napıyor bu kadın bu kadar bilgisayarın basında demez...

cinsel anlamda , sen soğuttun beni die ,gülerek inceden inceye laf sokar.halbuki kendisin bu konuda problemi vardır...artık o hayatımız bitti diyebilirim.ama tek sorun da bu değil.hep ufak tefek yalanlarını yakalıyorum özellikle para konusunda.evi borçluların da aradığı oldu ...geldiği gittiği yeri ben sormazsam o adam gibi söylemez...
    evde doğru dürüst paylaştığımız hiçbişey yok. ama beraber cok güzel alışveriş yaparız, bazen gezeriz vs vs...
    konyuşmayı cok denedim ama olmuyor işte...
    nasıl bir evlilik bu?bazen bosanmayı bile düşünüyorum....
    sizce böyle evlilik olur mu?ne yapmalıyım????

2. 4 Ağustos 2009
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    gorunuste iyi gitmiyor gibi gercekten evlilik danısmanına gitmeyi deneyin bence yararı oldugunu duymustum

4. 4 Ağustos 2009
  5. nutez

nutez Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    çok zor bir durum güzelim...empati yap nedenlerini bulmaya çalış durduk yere gelmediniz ya bu safhaya..
    dost gibi olmuşsunuz artık, peki hayatında biri varmı şüpheleriniz varmı,
    yani bir kadın yıllarca erkeksiz olabilir ama bir erkek nereye kadar dişisiz olur o malum...

6. 4 Ağustos 2009
  7. BEBEGIMIZ

BEBEGIMIZ ipeğin annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    iyice birbirinizden soğutmuşsunuz kendinizi ilişkiye heyecan katmak lazım 1 yıl çok uzun bir süre bence özlemisinizdir

8. 4 Ağustos 2009
  9. BEBEGIMIZ

BEBEGIMIZ ipeğin annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    nutez in dediği gibi bende başka biri mi var acaba diye düşündüm

10. 4 Ağustos 2009
  11. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    iki yıldır yataklar ayrı bir yıldır cinsel hayat yok..nasıl bir evlilik bu...sizi bu noktaya getiren sebepleri tam olarak yazamısınız..

12. 4 Ağustos 2009
  13. elvta

elvta Guest

evet artık ev arkadsı gibi olduk. bunu daha bugün söyledim ..ama o hiç rahatsız değil gibi halinden... gayet iyi anlaşıyoruz diyor...cinsel anlamda da uyumlu değildik zaten...yani benim pek de özlediğim bişey yok :KK43: ama bir ömür de böyle gecmez ki....
    aldatma olayını ( tabiki emin değim ) ama pek sanmıyorum...yani bariz şüphemi çekecek bir davranısı olmadı...

14. 4 Ağustos 2009
  15. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    cınsel hayat yok yataklar ayrı
    cok sert bı sekılde uyarılması lazım olmadı tekme:kahve:

16. 4 Ağustos 2009
  17. elvta

elvta Guest

evet artık ev arkadsı gibi olduk. bunu daha bugün söyledim ..ama o hiç rahatsız değil gibi halinden... gayet iyi anlaşıyoruz diyor...cinsel anlamda da uyumlu değildik zaten...yani benim pek de özlediğim bişey yok :KK43: ama bir ömür de böyle gecmez ki....
    aldatma olayını ( tabiki emin değim ) ama pek sanmıyorum...yani bariz şüphemi çekecek bir davranısı olmadı...

18. 4 Ağustos 2009
  19. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Sizi bu noktaya getiren bir kırılma noktası mutlaka vardır diye düşünüyorum,belki bu noktayı bulursanız eşinizle daha net iletişime geçebilirsiniz..2 senedir yatakların ayrı olması ciddi bir zaman..Evli bir çift gibi değil de ev arkadaşı olmuşsunuz..