Boyle olan varmıydı

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve YeniBahar27 tarafından 3 Şubat 2010 başlatılmıştır.

3 Şubat 2010
    Konu Sahibi : YeniBahar27
  1. YeniBahar27

YeniBahar27 kızım saglıkla gel annem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Mrb kızlar bende 5+2 gunluk hamıleyım ve ıkı gundur kahverengı lekeler oluyor dun doktora gıttım ıkı kese gordu hersey cok normal dedı bu lekeler ılk baslarda kac gun suruyor benımle paylasırmısınız

2. 3 Şubat 2010
  3. zuzu79

zuzu79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba demetcim bende lekelenme hatta kanama problemi yaşadım gebeliğimin ilk haftaları
    lekelenmem var diye gittiğimde iki kese gördü dr um ikiz olduklarını o zaman öğrendik...sonra olabilir dedi dr um ikiz gebeliklerde daha sık karşılaşıyoruz bu durumla dedi.. tabi dr normal desede sen o an pek rahat olamıyosun ama stres yapmamak çok önemli...
    o zaman dr um bana yatacaksın sadece tuvalete kalk dedi...sonra lekelenmem kanamaya döndü benim üç gün regl gibi oldu..fitil iğne filan verdiler bebeklerim tutundularr...inan bebeler bu konuda bizden daha güçlüler...sende korkma dr unla irtibat halinde ol ve bol bol yat ilaçların varsa aksatma...

4. 3 Şubat 2010
  5. zuzu79

zuzu79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim lekelenmem 10 11. haftalara kadar minik minik devam etti...olabiliyor yani..devam ederse paniklemem hemen ..ama dediğim gibi hep dr una danış herşeyi...

6. 3 Şubat 2010
  7. YeniBahar27

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Tesekkur ederım arkadaslar korktum yanı dr cok rahat olunca sımdı de damla damla oluyo kahverengı kırmızı falanda degıl hayırlısı olsun bakalım

8. 3 Şubat 2010
  9. o1nesli35

o1nesli35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kırmızı ya da pembe olmadıktan sonra korkulacak bir şey yok, bende de olmuştu aynısı kahverengi lekelenme şeklinde üç gün sürmüştü ama sonra geçti

10. 3 Şubat 2010
  11. burcinn

burcinn Ayşenur ve Çınarın annesi Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    kırmızı olsa da bişey olmayabiliyor canım..
    benim de kanamam olmuştu hem de kıpkırmızı ve bacaklarımdan,paçalarımdan aktı yani o derece..ilk 14 hafta yattım hep..progestan tablet aldım günde 3 tane 200mg..çok şükür bitti,ilacı kestik magnezyuma başladık ve çok şükür tekrarlamadan bugüne kadar geldim çok şükür..Allah kısmet ederse yarın 36+0 olcaz ve şimdilik abartılacak bi şikayetim yok..
    benim kanamaların nedeni ise o ay 5 yumurtamın olması ikisinin döllenmesi, birini atabilmem ama kalan ikisini atamadığım için kistleşmesiyle alakalıydı..kistler patlayınca kanam başladı ve o kistler yok olana kadar da ara ara hep devam etti kanamam..bazen kahverengi kanama içerde var olan aktif bi kanamanın sona geldiği anlamına da gelebiliyor..benim kanamalar kahverengi oldu önce sonra lekelenmeye döndü ve bitti şükür..ama her işte bir hayır vardır diye boşa dememişler işte..kalsalardı o kistler büyüme yapabilirlerdi ve operasyon gerekebilirdi..çok şükür ki gerek kalmadı..
    Allah herkese hepimize hayırlısını versin, kimseyi evlatlarıyla sınamasın..kolay,vakitli ve sağlıklı doğumlarımız olsun inşallah..

12. 3 Şubat 2010
  13. YeniBahar27

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cok sukur ıcım rahatladı bırazcık yınede dedıgım gıbı korkuyorum ılk hamılelıgım canımın ıcnde ıkı can barındırıyorum ve onları kaybetmek ıstemıyormmmmm