Böyle şey olamaz

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU3 tarafından 13 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

merhaba bayanlar....beni az cok tanıyorsunuz buraya baya konu açtım ve sizlerden yardım istedim şimdide ne yaşadığıma bakarmısınız:1no2:abimin bi sevgilisi vardı kendisinden 10 yaş büyük ve kız cok zengindi sırf onun parasını yemek için cıkıyordu farklı şehirdeler ve abim onu aldatıyordu.kızla az cok konuşmuşluğum var(bana hediye göndermişti nişanda teşekkür için aramıştım)ve kız birgün beni aradı ağlıyordu abim bana cok kötü davranıyor vs.öyle ağladıki dayanamadım.bende anlattım sonra aralarının düzelmesini sağladım.herşey iyiydi ve abim sonradan olanları duydu.ve beni öldürecekti 2 gündür neler çekiyorum bilseniz:nazar:evde kapılar kırıldı.artık o kıza yuhh diyorum.hakkımı helal etmiyorum.ve olan bana oldu 2 yıl sonra evlenecektim ama şimdi bu kızın yüzünden 2 ay sonra evlencem:nazar::nazar:nişanlıma babam al bunu git dedi sanki suçlu benmişim gibi:nazar:bana bişeyler söyleyin:çok üzgünüm:

2. 13 Ekim 2008
  3. kafadar

kafadar yaşadık... gördük... Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    113
    offf ne yapmışın sen kuzu yaa
    bırak kim ne yaparsa yapsın.. bu abin dahi olsa..
    doğruyu söyledin dokuz köyden kovuldun.. malum son :1closedeyes:
    neyse bundan sonrasına bakmalıyız..
    nişanlına bari herşeyi anlat kendini akla da onun gözünde iyi bi yerin olsun yerimseniben

4. 13 Ekim 2008
  5. önceki konunu okumadım ama ben bunu bilir bunu sölerim hiçbir çiftin arasına girmeyeceksin iyilik için bile olsa...sonra onlar iyi hoş olurlar ama senden kötüsü olmaz...bu arada 2ay sonra evlensen ne olacak ki?nişanlını sevmiyo musun?babanın tavrını hiç anlamadım ne demek gelin bunu alın kızma ama baban da en az abin kadar garipmiş bence evlen de cık bu ortamdan.inş.nişanlın iyidir...basına kalkmaz bu acil evliliği.

6. 13 Ekim 2008
  7. EU3

EU3 Guest

kızlar nişanlım herşeyi biliyo ondan bişey saklamam ben...olayı en ince ayrıntısına kadar biliyo..nişanlımı cok seviyorum evlenmekten gurur duyarım onunla...ama kayınvalidemle 2 yıl beraber oturcam...çünkü nişanlım askere gidiyo.:nazar:

8. 13 Ekim 2008
  9. eftalyaa

eftalyaa sevdimde noldu:((( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    off canım valla cok zor bı durum yanı aslında sen dogrusunu yapmısın ama kızın ıspıyonlaması cok yanlıs olmus ya.bole bı durumda araya gırmemk lazım her nekadar yaptıgı hata buyuk olsada bırak kendılerı gorsun anlasın.onlar ıyı olunca sen kotu olmusun ama babanın sana destek cıkacagı yerde bole bı tavır sergılemesı cok sacma sankı aldatan sensın.neyse canım umarım nısanlınla mutlu olursun sıkma canını artık olanda olmus canım

10. 13 Ekim 2008
  11. EU3

EU3 Guest

cok kötüyüm kızlar ya:1no2:hayat bu kadar acımasızmıCADIARZUama kızın yaptığını yanına koymak istemiyorum ondan cok kötü intikam almam lazım:lepi:ve düşünebiliyomusunuz anlaşamadığımız kayınvalidemle 2 yıl oturmak zorunda kalacağım.:1no2:

12. 13 Ekim 2008
  13. dilegim

dilegim artık bambaşka biri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    nişanlıma babam al bunu git dedi
    bı ınsanın babası kızı için boyle soyler mı ya hayretler içindeyim

14. 13 Ekim 2008
  15. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.116
    Ödül Puanları:
    488

herkes allahıyla bulsun. allahıyla ıstıfıl olsun de.

başka ne denir bilmiyorum

16. 13 Ekim 2008
  17. EU3

EU3 Guest

cok kızmış babam ona herşeyi neden anlatmışım diye beni suçlu gördü.ve kıza acıdım suan ben acınacak durumdayım:nazar:

18. 13 Ekim 2008
  19. EU3

EU3 Guest

kızlar susmayın lütfen:1no2:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.