Böyle şeyler filmlerde olur sanırdım :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Vuvuzela tarafından 20 Eylül 2009 başlatılmıştır.

20 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Vuvuzela
  1. Vuvuzela

Vuvuzela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Modellik yapıyorum, ekim ayı için beklentilerim çok yüksekti teklifini aldığım süper işler,çekimler, bir kaç iyi dizide rol teklifi herşey yolunda artık diyordum.
    çalıştığım ajanstan da memnundum işler çok güzeldi,
    tanınmaya başlamıştım artık...
    ve her şey bir anda oldu çalıştığım ajans sahibi bana karşı birşeyler hissediyormuş bir süre yaklaşımlarına karşı anlamaz tavırlarda bulundum.
    Bir kaç ay bu şekilde geçti.
    Artık bana olan ilgisini ,ve benimle sevgili olmak istediğini direkt söyleyince reddetmek zorunda kaldım. reddetmemle de bütün işlerim bir anda bıçak gibi kesildi. Dizi görüşmesine gidecektim bugün aradım sizinle çalışmaktan vazgeçtik dediler.
    Böyle şeyler filmlerde olur zannediyordum, meğerse gerçeğin ta kendisiymiş!!!
    Şu an o kadar mutsuzum ki anlatamam.. Kendimi zavallı konumunda hissediyorum..
    Bu görünen renkli hayat göründüğü gibi asla değilmiş. Bazı insanlara boyun eğmeden birşey olunmuyomuş bunu anladım. Ama hiç birşey uğruna karakterimden benliğimden vazgeçemezdim.
    İşin kötü yanı burası ile daha 3,5 sene sözleşmem var. Yani karşı taraf sözleşmeyi fesetmediği sürece başka yerde de iş yapmama imkan yok.
    Ben artık hayatı kaymış zavallı bir insanım bütün hayallerim bir bir değil bir çırpılda yok oldu gitti...

2. 20 Eylül 2009
  3. EU2

EU2 Guest

ajans dışında bellirli bir mesleğinizy okmu?? modellik yapmak zorıundamısınız?? ek iş olarak yapın modelliği... ve eğer iş çıkarsa onlara gidin işinizi yapın ve çıkın, taviz tavizi getirin kendinizden ödün vermeyin zorunlu değilsiniz illa modellik yapmaya öyle değilmi?? 3.5 yıl boyunca size şurası dediklerinde oraya gidin fakat dediğim gibi modelliği asıl meslek olarak görmeyin muhakkka bir mesleğiniz bir işiniz olsun derim ben size..

4. 20 Eylül 2009
  5. White Mocha

White Mocha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.609
    Ödül Puanları:
    238
    aaa çok şaşırdım gerçekten.. çok da üzüldüm..

6. 20 Eylül 2009
  7. Vuvuzela

Vuvuzela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    kaç senemi verdim ben bu işe. o yüzden bir çırpıda vazgeçmek gerçekten çok güç birşey. o kadar verilen emek var. bir anda herşey başkasının zaafı yüzünden elinden alınıyor işte zoruma giden nokta tam burası. neden herşey bu kadar adaletsiz

8. 20 Eylül 2009
  9. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Hakikaten filmlerdeki gibi..

10. 20 Eylül 2009
  11. Vuvuzela

Vuvuzela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    hiç birşeye inancım kalmadı bi insanın geleceğini bir çırpıda bu kadar harcamak kolay mı? adalet bu mu gerçekten dürüst olmanın bedelini yok edilmekle mi ödemek zorundayım:KK43: offff o kadar kötü bir ruh halindeyim ki anlatamam resmen yarından umudu kalmamış bir insan psikolojisi yaşıyorum...

12. 20 Eylül 2009
  13. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    cnm öyle kolay mı geliniyo sanıyosun zirvelere, o kadar basit olsa herkes artist olurdu. afedersin WCde ıkınırmış gibi ağlama rolü kesenlerle dolu diziler, oyunculukları süper diye oynatmıolar onları, birilerinin tezgahından geçmeden olmuyo o işler...

14. 20 Eylül 2009
  15. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hatirladim seni guzellik yarismasina katilmak icin sende zayiflayanlar grubundaydin degil mi???
    durumuna uzuldum ins.biran once duzelir.. :1hug:

16. 20 Eylül 2009
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Agzin bal yesin:nazar:....ay yok seker yesin....bayramya yarin...öperimopuyorumnanaktan

18. 20 Eylül 2009
  19. Vuvuzela

Vuvuzela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    hep duyardım böyle şeyler de diyordum hep böyle değildir, bir yerlerde dürüst insanlara da yer vardır, fırsat vardır.. ben naptım çok çalışmaktan başka hiç birşey.. gece hayatım bile olmadı ne zamandır işlerime olan saygım yüzünden birşeyleri istiyorsam düzenli bir hayatım olcak eğlenceden falan vazgeçicem diye düşündüm.. hayatım özellikle son dönem sürekli kendimi geliştirmeye çalışmakla geçti neye yaradı KOSKOCAMAN BİR HİÇE!!!! kendimi resmen aptal yerine konulmuş hissediyorum..