Boynum Çok Kıllı Yardıımm =(

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve rosebudd12 tarafından 22 Şubat 2010 başlatılmıştır.

22 Şubat 2010
    Konu Sahibi : rosebudd12
  1. rosebudd12

rosebudd12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar
    ben 16 yaşındayım lise 2ye gidiyorum ve tüylerle başım dertte vücudumun her bölgesinde zorluk yaşıyorum sürekli uzun kollu giyiyorum kollarım aşırı kıllı diye

sürekli külotlu çorap giyiyorum bacaklarım kıllı diye
    yüzümü sürekli kapamaya çalışıyorum kaşlarım çok diye kahkül kullanıyorum konuşurken dudaklarımı kapamaya ellrimle yanaklarımı göstermemeye çalışıyorum,
    zaten sırtım falan açık giyemiyorum

vee şimdilerdeki en büyük sorunum boynum sürekli boğazlı giymekten bıktım hadi uzun kollu giysem bile boynumda çok fazla tüy var gayet belirginler öyle zor görünen cinsten değil

nolur yardım edin neyle alayım bi defa o kadar bunalmıştım ki tüy dökücü kremle aldım ama o kadar kötü bi haldeydim ki beceremedim kızardı falan hep

lütfen yardım edin arkadaş çevremleyken çok zorlanıyorum bari boğazımı açık giyebileyim ??

2. 22 Şubat 2010
  3. misspinky

misspinky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    senin yaşındayken benim de çok fazlaydı sarartıcı kremleri kullanıyordum ,çok rahat ediyordum ama kökünden almadığı için kesin sonuç değil tabiki
    şimdi hazır ağda bantlarıyla alıyorum 2 -3 hafta rahat ediyorum,yüzümde değil ama boynumda baya azaldı ,
    yüzümde 2 ay bioder serum kullandım faulleri ve kaş çevresindeki çok kalın tüyleri çok azalttı ama yanaklardaki ayva tüyleri aynı duruyor...bakla kabuğu suyunu deniyorum inşallah bu bari işe yarar ..

4. 25 Şubat 2010
  5. sirağda belki iyi gelebilir canım :KK43: bi kuaföre falan gidersen :/ yardımcı olurlar

6. 26 Şubat 2010
  7. magdelena

magdelena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    ya kolların bacakların kaşların falan sorun olmaz o kadar die düşünüorm.sonuçta bacak zaten alınıo e kaşda öyle.kollarıdaa.. benim bi çok arkdşm kolunu alıo.... ama sana sir ağda önermem ben şahsen çünkü göbeimdeki tüyleri aldıkdan sora kıl çıkmaya başladı tüy yerine

8. 26 Şubat 2010
  9. magdelena

magdelena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    tüy dökücü kremi sürüp annen alsın o daha iii becerir belki bnde denicem sırtıma tüy dökücü

10. 26 Şubat 2010
  11. canım bi drye git sebebini öğren
    bence bioder yada sir agada yaptır