Boyun Fıtığı

Konusu 'Nöroşirürji' forumundadır ve nures tarafından 24 Şubat 2010 başlatılmıştır.

24 Şubat 2010
    Konu Sahibi : nures
  1. nures

nures Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eşimde boyun fıtığı çıktı.Buda acayip baş dönmesi yapıyor.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Teşekkürler.

2. 24 Mart 2010
  3. hatun23

hatun23 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun,, Allahım şifa versin, bende bel fıtığı var yüzmek zorundasın dedi dr, ama boyun fıtığında etkili midir , doğru olur mu ? bilemiyorum,,,, baş dönmesi de çok kötü bişey, ben de yaşadım ama farklı sebebden.bende sinüs taşikardi ve yüksek tansiyon var,hayatta en büyük servet sağlık ve denge!!!!!!!!!!!RABBİM HEPİMİZİ AYAKTA TUTSUN SAĞLIK VERSİN İNŞALLAH.

4. 24 Mart 2010
  5. blume07

blume07 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benım cok yakın bı arkadasımda boyun fıtıgı var amelıyat dedıler ama cesaret edemıo fızık tedavıdende sonuc alamadı fazla beklesınmı yoksa amelıyata gırsınmı tavsıyenız varmı

6. 24 Mart 2010
  7. blume07

blume07 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada ıyı bo doktor tanıyomusunuz antalyada

8. 23 Haziran 2010
  9. saslan

saslan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında fizik tedavi ve kas gevşetici ilaçlar büyük ölçüde yarar sağlıyor. gerçi fıtığın boyutu da önemli hiçbir şekilde şikayetler azalmıyorsa ameliyattan başka çare kalmıyo diye biliyorum... öncelikle bir beyin cerrahisi doktoruna muayene olmak ve doğru önerileri almak gerekir

10. 18 Kasım 2014
  11. jaja82

jaja82 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bence arkadaşınız korkmasın .teknoloji o kadar ilerledi ki laparoskopik yöntemle yapılıyor.24 saat içerisinde hasta ameliyat olup çıkıyor.istanbulda boyun fıtığı olarak önerebileceğim doktor, OP DR UMUT YAKA. boyun fıtığı ile ilgili detaylı bilgiyi de www.umutyaka.com/ adresinden aynı zamanda 0544 212 92 51 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.
    şimdiden geçmiş olsun...