Bozcaada'da balayı

Konusu 'Balayı' forumundadır ve eates tarafından 26 Haziran 2010 başlatılmıştır.

26 Haziran 2010
    Konu Sahibi : eates
  1. eates

eates Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar,bugün televizyonda Bozcaada hakkında bir program izledim ve balayına oraya gitmeye karar verdim.Bana önerebileceğiniz bir yer var mı acaba?

2. 29 Haziran 2010
  3. meryemtepe

meryemtepe Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bozcaada ıyidir.

4. 30 Haziran 2010
  5. eminem16

eminem16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla ben rize ayder yaylasına gidiorum canım bizim niyetimiz öncelikle kafa dinlemek rahat olmak birde ben deniz kum sıcak pek o kadr sevmem sessiz sakin bir yer istedim

kaynanam küplere bindi ne işiniz var yaylada napcazsınız sıkılrsınız falan dedi onun niyeti kıbrıstı bnde çoook sıcaga gelemiorum napayım

bnce bozcaada gayet ii bir seçim

6. 2 Temmuz 2010
  7. fillingtheblanks

fillingtheblanks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    618
    Ödül Puanları:
    148
    Canım, ben daha önce bir kaç kez gittim Bozcaada'ya, bence mükemmel bir seçim, hem balayı ruhuna uygun bir şekilde sakin, başbaşa kalabileceğiniz, doğal güzelliklerle dolu bir ortam, hem de sıkılmayacağınız kadar akıcı. Benim naçizane tavsiyem, otellerden ziyade, bölgede iyice yaygınlaşan, butik otele ya da pansiyona çevrilmiş bağ evlerinden birinde kalmanız, hem çok sakin oluyorlar, hem fiyat olarak daha uygunlar, hem de daha enteresanlar bence. Biz geçtiğimiz yaz erkek arkadaşımla böyle bir bağ evinde kalmıştık, oda - kahvaltı şeklinde ayarlamıştık, sabah kahvaltısını ağaçlar altında evin sahipleri ve bizden başka orda kalan 2 genç çiftle beraber yapıp denize gidiyor, öğleden sonra yine bağda hamaklarda yatıp kitap okuyor, akşam yemeği için de Bozcaadaya inip (merkeze) küçük restoranlarda deniz mahsülleri ve hafif mezelerle Bozcaada şarabı içiyorduk. 1 hafta kaldık ve hiç sıkılmadık.

8. 4 Temmuz 2010
  9. eates

eates Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım siz nerede kalmıştınız tam olarak?

10. 29 Temmuz 2010
  11. cardigans

cardigans Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    Bozcaada çook romantik,çok hoş bir yerdir..Mutlaka gidin derim ben de.