Bozuk Di grnts glmenize engel mi?

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve cemre-fck tarafından 26 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : cemre-fck
  1. cemre-fck

cemre-fck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    konu yok konu yok konu yok

Son düzenleme: 26 Kasım 2010
  2. 26 Temmuz 2009
  3. helinim08

helinim08 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    153
    olmaz mı canım hele benim sağ taraftaki köpek dişimi görmesinler diye insanların sağına oturmaya takmıştım bir ara ama sonra orayı kaplama yaptırınca sağ sol problemi kalmadı
    bu arada benim dişler babamın deyişiyle çarşamba pazarı gibiydi kaydirigubbakcemile3 ortodonti için 1990 yılında başvurduk 4 sene sonrasına gün verdiler ama beni 6 sene sonra çağırdılar o aralar üniversitede olunca kaldı geçen zaman zarfında zaten 4 dişimi çektikleri için pazar biraz yayıldı ferahladı :))) şimdi daha derli toplu duruyorlar bir ara siyah dolgularımı beyaz dolgu yaptırdım şimdi daha rahat gülüyorum
    eğer imkanın varsa en kısa zamanda ortodontiye gitmeni dehşet ve şiddetle tavsiye ederim üstelik bu çapraşık dişler dişlerin daha çabuk çürümessine neden oluyor anlayacağın her sene dişçilerdeyim...

4. 26 Temmuz 2009
  5. BULUTOLSAM

BULUTOLSAM ben ona resmen aşığım.... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle ortodontiye gitmelisin canım.
    benim dişlerim ilkokulda öyle birbirlerinin üstlerinde çıkmaya başlayınca ailem hemen dişçiye götürdü tabii.
    dişlerim yeni çıkarlarken tedavi gördüm ve yerleşimleri oturdu.o zamanlar anlamıyordum ama şu anda harika dişlere sahibim
    artık yaş farketmiyor her yaşta yapıyorlar mutlaka git ihmal etme

6. 26 Temmuz 2009
  7. ppapatya

ppapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    gülmüyordum ki... çok rahatsız edici bir durum. bu yüzden tel takıyorum.

8. 26 Temmuz 2009
  9. pinar_86

pinar_86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende çok utanırdm dişlerimdem ağzımı kaapatark gülerdm hatta gülmesm daha bile memnun olurdm:KK43:(
    o yüzden tel taktrmaya karar verdm ve inanın okadr memnunum ki şimdi iiyiki tel takmışım.telliyken bile gülmekdaha az sıkıntı veriyordu bana.imkanınız varsa mutlaka taktırın.

10. 26 Temmuz 2009
  11. pamuk helva

pamuk helva & Gülümse & Pro Üye

Beğenildi:
    293
    Ödül Puanları:
    163
    tabii ki canım, öncelikle kendime olan beğenimi hatta güvenimi zedeliyordu..
    .ve arkadaşların dediği gibi şu anda tellerle bile daha rahat gülümseyebiliyorum..
    çünkü biliyorum ki tedavi sonunda kendilerinden hoşnut olmadığım dişlerim inci gibi olacaklar zemuszemus
    bence sen de hiç vakit kaybetmeden ortodonti tedavini ol derim kaydirigubbakcemile5

12. 26 Temmuz 2009
  13. mavi41

mavi41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle.sırf bu yüzden tel taktırdım diyebilirim.pinar_86'nın dediği gibi uzun süre ağzımı kapatarak gülmeye çalıştım tellerin ilk takıldığı günlerde bile..dişler düzeldikçe tellerin görüntüsü ilk takıldığındaki gibi rahatsız edici gelmemeye başladı.Hala telliyim ama artık içimden geldiği gibi gülebiliyorum..

14. 2 Ağustos 2009
  15. ofelia

ofelia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    bende çok sıkıntı duyuyorum dişlerim yüzünden. gülmeye utanıyorum. hiç bir fotoğrafımda dişlerimi göstererek gülemedim şimdiye kadar. inşallah benimde tedavim bitip dişlerim düzelince ilk işim 32 dişimi gösterek sırıtıp resim çektirmek olacak.:lepi:

16. 13 Eylül 2009
  17. SataN!c Vamp!Re

SataN!c Vamp!Re Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gülmeyi seven biriyim.. normalde de çok gülerim hiç çekinmeden ama bazen insanların ağzıma doğru baktıklarını hissettiğimde moralim bozuluyor.. benimde bir tane bile dişlerimin göründüğü fotom yoktur.
    Ama artık olucak çünkü tel tedavisine başlicaz .. ınş. dişlerimin göründüğü bir resimi sizinlede paylaşmak isterim ..

18. 14 Eylül 2009
  19. ordinaryday

ordinaryday Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kesinlikle benim gülmeme çok büyük bir engel.
    Bir kere rahat bir şekilde,içinden geldiği gibi gülemiyorsun.
    Güldüğün zaman da zaten insanlar direkt dişlerine doğru garip bir şekilde bakıyor. :KK43:
    Çok kötü bir şey ya.ınsanlarla ilişki kurmada aslında çok büyük bir engel benim için.
    Taktıramadım hala ama imkanı olan ve taktırabilen kesinlikle taktırsın.
    Rahatça gülmek gibisi var mı?? :KK43:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.