Bozulmuş keseden dolayı bebeğimi benden aldılar:(

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve ITIRLIK tarafından 25 Ekim 2009 başlatılmıştır.

25 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ITIRLIK
  1. ITIRLIK

ITIRLIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    7 haftalık 4 günlük hamileydim.ama doktorlar bir türlü keseyi gremiyorlardı.ayrıca kasıklarıma ara ara giren ağrılar ve kahverengi renkte kan ıhtısı gibi gelen parçalar vardı.bu yüzden hastaneye yattım.5 gün kontrol altında tuttular .en sonunda keseyi gördüler ama kesem bozulmuş..o kadar çok üzüldüm ki..ve sonunda kürtaja karar verildi.o kadar zormuş kii..ona alışmak ve bi anda onsuz kalmak..şimdi zaman herşeyin ilacı deyip beklemeken başka bir çare yokk:KK43:

2. 25 Ekim 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    rabbim tekrar sana hamile kalmayı nasip etsin.çok geçmiş olsun.bilirim o acıyı :KK43:

cilek receli bunu beğendi.
  4. 25 Ekim 2009
  5. izmirhayal

izmirhayal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bnim seni cok iyi anlıyorumm bende boş gebelikten kürtaj olmuştum 24 agustosta cok üzülmüştüm ama şimdi sanırım tekrar hamileyim umarım en kısa zaman da sende olcaksın üzülme nolur ya kalp atışlarını duysaydık daha zor olurdu dimi gecmiş olsun canım yüksek tut moralini

6. 25 Ekim 2009
  7. ITIRLIK

ITIRLIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güzel dilekleriniz için çok teşekkür ikinizede..umarım kalp atışlarını duyarsınn ve bebeğinin yaşadığının farkına varırsın..o duyguu biliyorum ki çok güzeldirrr.

8. 25 Ekim 2009
  9. bitanesii

bitanesii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam canım üzülme desemde yararı olmıycak ama RABBıM inş tekrar yaşatsın sana en kısa zamanda bu güzel duyguyu:)

10. 25 Ekim 2009
  11. asmin07

asmin07 Guest

Allah bi daha böyle birşey yaşatmasın güzel haberlerini bekliyoruz en yakın zamanda...

12. 25 Ekim 2009
  13. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    Allah ım sana tez zamanda sapasaglam bı evlat nasıp eder ınsallah...

14. 25 Ekim 2009
  15. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    üzülme canım inş tez zamanda yine hamile kalırsın şimdi kendini toplamaya çalış...

16. 25 Ekim 2009
  17. sscuba

sscuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Büyük geçmiş olsun canımmm, en kısa zamanda güzel ve sağlıklı başlangıçlar yapabilirsinnn, Allah sabır gücünden ayırmasın senii :Saruboceq:

18. 25 Ekim 2009
  19. xaylax

xaylax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar
    araniza yeni katildim ve ilk bu mesaji okudum cevaplamadan gecmek istemiyorum inanki yine arkadasim benden sanslisin cunku daha cenin 4gunluk benim 5aylik bebek aldilar cocukta beyin sulanmis ve sakat dediler arti avrupada birde derler inkan cok hata orani olmaz makinalar ustun gercekten icler acisi bir dogum gerceklesti cocuk karnimda ilacla can verdi ama o olum ani o her defasindaki ultrasyon goruntuleri hala uzerimden atamadim beni olduruen yanida cocuk dogandan sonra ne kolu nede bacagi sakatti resmen katil oldum:KK43:((((((((((((((( koromozom dediler testler normal Allahim tum burdaki doktorlarin belasini versin ve tekrar cocuk istiyorum ama icim korku dolu sanki ayni olayi tekrar yasayacakmisim gibi rabbim sanada buyuk sabir versin gercekten cok zor bir durum:KK43:(