Bpa'sız göğüs pompası ?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve flza tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : flza
  1. flza

flza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar siteye yeni üye oldum... Chicco'nun göğüs pompasını aldım, %0 bpa yazmıyordu, daha sonra farklı bi ürün buldum. "akış ayarlı göğüs pompası" diyo yine chicconun.bazı sitelerde bpa sız ifadesi var bazılarında yok.ama ürünlerin ürün kodları aynı.işin içinden çıkamadım.chicco ya ulaşabileceğim bi adres varmıdır bildiğiniz, distribütörüne veya genel merkeze? eğer akış ayarlı gerçekten bpa sız ise onunla değitireceğim yoksa geri vermeyi düşünüyorum. kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?

2. 3 Kasım 2010
  3. esra83

esra83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım chicco hakkında bilgim yok ama değşirsen bilgi olsun diye yazıyorum..eğer elektriksiz manuel alcaksan ben lansinoh kullandım hiç bir sorunda yaşamadım..%0 bpa ..ayrıca pompa değilde mandal tarznda olması daha kolay kullanım sağlıo tek elle sağabiliosun..

4. 3 Kasım 2010
  5. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    urunler ayni olsa bile farkli parti uretim olabilir,bu yuzden bazilari bra'li bazilari bpa'siz olabilir,icine sinmiyorsa degistir.