Braun Es2 mi ? Es3 mü?... Yardım edin..

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve apple-princess tarafından 13 Aralık 2008 başlatılmıştır.

13 Aralık 2008
    Konu Sahibi : apple-princess
  1. apple-princess

apple-princess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar çok tereddütte kaldım, saçlarım boyalı değil ,acaba s3 mü alsam s2 mi, pişman olmak istemiyorum kullanan varmı her ikisinide? fiyatları aynı,es3 te saç tipine göre kalın telli ince telli vs. var ,hem saçım boyalı olmasada kendi doğal rengini korusun istiyorum es 3 bunu yapabilirmi, acele yorumlarınızı bekliyorum bu hafta almam lazım, haftayada kalabilir.. yardım edin...es 3 te es2 nin özelliklerinin aynısı varmı, sıcaklık derecesi ion vs..? eğer es3, es2 nin aynı özelliklerindeyse üstüne bikaç daha özelliği var bu durumda es3 mantıklı geliyo ama saçım boyalı değil, ya çok kafam karıştı, ikisinide kullananlardan yardım istiyorum :) şimdiden teşekkürler...:nazar:

2. 17 Aralık 2008
  3. apple-princess

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    günlerdir soruma cevap yazılmışmı diye bakıyorum ama yazılmadığını görünce üzülüyorum,çünkü artık alcam en kısa zamanda, yardımlarınızda olursa daha bir içime sineceğine inanıyorum... cevap yazılması umuduyla.. :)

4. 17 Aralık 2008
  5. TheShe

TheShe Guest

Arkadaşımda es2 vardı denedim çok hoşuma gitti almaya gittim satıcı ısrarla es 3 almamı tavsiye etti ben de onu aldım. es 2 de çok güzel yapmıştı saçlarımı es 3 de güzel yapıyor. Düzleştirme açısından ben fark göremedim yanlız es 2 elektriklenme yapıyordu sanırım es 3 de bu yok aynı zamanda saç rengini koruyor işte. Bence es 3 almak daha mantıklı.

6. 18 Aralık 2008
  7. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ben kullanmadım ama reklamlarında E3ün özellikleri iyi görünüyor. bende alırsam E almayı düşünüyorum

8. 18 Aralık 2008
  9. mylilapause

mylilapause Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben braunun ss kullanıyorum çok memnunum s2 ve s3 e göre iyimi bilmiyorum kullanmadıgım için ama parlatma özelligi var ..ve çabuk düzleştiriyo ..ona da bi bak derim ben

10. 18 Aralık 2008
  11. apple-princess

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sizlerden mesaj görmek ne güzel yardımlarınız için teşekkürler,benimde aklım es3 e yattı .. son kararım es3.. bakalım.. :)

12. 19 Aralık 2008
  13. apple-princess

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tamam, alır almaz yorumlarını bekliyoruz, hiç es 2 yi denedinmi,
    ben haftaya falan alırım heralde, umarım pişman olmayız, es3 te kararlıyım.. bukle yapılıyomu acaba es3 te, es2 ile kalınlıkları aynımı

14. 19 Aralık 2008
  15. TheShe

TheShe Guest

Bence kalınlık farkı yok, es2 de arkadaşım yapıyordu es3 de satıcı kız yaptı çok güzeldi ikisi de ama ben yapamıyorum :icecream:

16. 19 Aralık 2008
  17. apple-princess

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nasıl yani, peki boyalı olmayan saçlardada kullanılabilir değilmi, boyasızlara da aynı etkiyi yaparmı yani renk koruması gibi,?
    denedinmi es3 ü nasıl? bukle oluyomu? ne kadara aldın?

18. 19 Aralık 2008
  19. apple-princess

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet,haklkısın saç rengini korur en azından ama teknosada pahalıydı sen iyi almışsın ama teknosadan alcam ben,pahalı olcak 150 fln heralde orda, sence bu kadar para vercem ya, verdiğim paraya değermi? bende alcam kararlıyım, bukle yapıldığınıda duymuştum,es2 de yapıyolar es3 tede yapılır heralde