braun satin hair brush iyontec saç fırçası

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve çamaxsxxixrsuyu tarafından 15 Kasım 2009 başlatılmıştır.

15 Kasım 2009
    Konu Sahibi : çamaxsxxixrsuyu
  1. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar, braun hair brush'ın saç fırçasını sipariş verdim..yakında elime geçer ve yorumları yaparım...almak isteyipte kararsız kalanlara ben yardımcı olmak istedim..sonuçta bazı ürünleri alınca elimizde kalıyor, olan paramıza oluyor...ürünün fotosunu ve bilgisini ekleyen olursa sevinirim, zamanım olmadığı için ben ekleyemedim...

2. 18 Kasım 2009
  3. SceneRush

SceneRush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ya ben çok merak ediyorum ulaştı mı kullandın mı

4. 22 Kasım 2009
  5. çamaxsxxixrsuyu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet kullanıyorum ama söylemeliyim..reklamları ile ilgisi alakası yok, ama ben geri iade etmedim..çünkü normal saç fırçamdan daha rahat bir kullanımı var ve daha kolay taranıyor saçlarım..yani artık 100 tllik bir saç fırçam var...

6. 25 Kasım 2009
  7. yunusbaligi80

yunusbaligi80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende merak ediyordum ve almak istiyordum, memnunmusun, ve saçlar fönlenmiş gibi düz ve pürüzsüz oluyormuş bu doğrumu, kuaförden çıkmış gibi oluyormuş bende almak istiyordum, sipariş vereceğim yetkililer bana böyle söyledi sabahları kuaförden fönlenmiş gibi oluyormuş saçlar gerçekten anlatıldığı kadar varmı???

8. 26 Kasım 2009
  9. çamaxsxxixrsuyu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

hayır....

10. 28 Aralık 2009
  11. formdakal

formdakal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    en dürüst yorumlar burada, bir iki yer dolaştım nette yeni üye olmuş övmüş fırçayı belli, bende alayım diyordum ama işe yaramıyor belli.

12. 29 Aralık 2009
  13. sweetpurple

sweetpurple Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç br şe yaramıyo reklamlardakiyle alakası yok alırsanız 90 tllik vasıfsız bi saç fırçanız olur sadece ben geri iade ettim alınan yere

14. 19 Şubat 2010
  15. felidae35

felidae35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim saçlarım ince telli ve dalgalı..bu ürünün düzleştimesini beklemiyordum zaten ama en azından elektriğini alır bi şekil şemal verir diye ümitlendim..gittim braun satan bi yere..denedim saçımda..hani kısa sürede değil bayağı bi taradık taradık..ay saçlarım oldu yapağı gibi..ne elektriği azaldı ne bişi oldu..sümük gibi kaldı saç..yok vallahi..ben almam..alanada mani olmam ama..almamasını tavsiye ederim ...para tuzağı:eek:lmaz:

16. 26 Şubat 2010
  17. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bende aldım bu fırçayı ama memnun kalmadım iade etmek istiyorum tartısmasız geri alıyorlarmı biliyorsunuz normalde kişisel bakım ürünlerini geri almıyorlar

18. 3 Mart 2010
  19. dilek1603

dilek1603 rose Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende geçen ay bir braun saç fırçası edindim. alır almaz da aynanın karşısına geçip mucize bekledim. (dizideki reklamında düzeltip, saçı yatıştırıyordu ya:)) aldığıma da pişman oldum. hatta o sinirle aldığım siteye fırça ile ilgili olumsuz yorumlar yazdım. ama
    tabi ki yayınlamadılar yorumumu. 3 tane olumlu yorum var altında sadece.:1no2:

hadi ilk günden olmadı bi kaç gün kullanayım dedim. ama nafile. parlaklık verdiği doğrudur, ama belli belirsiz inanın...saçımın kendi parlaklığı mı fırçadan mı anlamadım bile. 6 gün bir tek onunla saçlarımı taradım. tek iyi yanı saçı diğer taraklar gibi yıpratmıyor. ama bunun için de o kadar para vermeye değmez doğrusu. ben ödediğim paraya acıdım ve iade ettim tarağı...allahtan iade kabul edilldi. illa alacaksanız da çok şey beklemeyin. :1no2: