Braun satin hair colors es3 sa dzletirici?

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve EU3 tarafından 19 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

kızlar ya bugün güya remington almaya gittim kız bana braun satin hair sattı üstelik boyalı saçlar için ve üstelik saçım boyasızz :bbo: ii mi ettim kötü mü bilmiyorumm yorumlarınızı bekliyorumm yaa acil..degistirsem mi ki???

2. 20 Temmuz 2009
  3. EU3

EU3 Guest

hadii nolurr kullananlar yorumm yapsınnnnn

4. 23 Ağustos 2009
  5. yasemen6

yasemen6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm ben ugün aldım üstelik saçlarım da boyasız gayet memnunum ayrıca saça iyot vererek yıpranmasını da en aza indiriyor kesinlikle tavsiye ederim yani

6. 23 Ağustos 2009
  7. EU3

EU3 Guest

canım ben bazen kullanıyorumm sacımda kırıklar olustu sanırım bunu tüm makineler yapar tam bilmiyorum ama nadir kullanmaya özen gösteriyorum..senin saçın nasıl yani benim ince telli sen nasıl memnun musun şimdilik??

8. 23 Ağustos 2009
  9. KIMBERLY

KIMBERLY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben bu aletı kullanıyorum... gerçekten güzel düşleştiriyor.. azar azar tutamlar halında yavaşca düzleştir..ayrıca benım saçlarımda boyalı deil.. bı fark göstermıyor ki..hem yarın bı gün saçlarını boyatırsın daha parlk göstermeye yardımcı olur.. bana satıcı önermiştii...iyi ki de önermiş almışım :KK70:

10. 23 Ağustos 2009
  11. yorgunellam

yorgunellam lay-lay-lom Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İlk çıktığında almıştım süper bi alet..Bendede boya yok ama çok güzel düzleştiriyor..ikinci saç düzleştiricim bu ve arkadaşlarımda da gördüklerimden en iyisi..Kullandıkça görüceksin yerimseniben

12. 23 Ağustos 2009
  13. seclusion

seclusion Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bende dün aldım bu aletten.philips almaya gittim 2 katı para verip bunu aldım saçını yıpratmaz deyince. saç uçlarıma indi boyalarım ama boyalı saçı olmayanada iidir bence çünkü boyalıya iiyiyse boyasızı hiç yıpratmaz bence.bakalım kullandıkça göricem.yazarım yine.

14. 24 Ağustos 2009
  15. yasemen6

yasemen6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu aletn boyalı saçlar için olmasının sebebi boyalı saçın rengini değiştirmemesidir yani boyalı saçı yıpratmaz rengini açmazsa normal saçı hiç yıpratmaz

16. 24 Ağustos 2009
  17. seclusion

seclusion Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bişey soracam. şimdi bu aletin üstünde derece yazmıyor nasıl anlıyorsunuz kaç derece olduğunu?fine thick falan gibi bişeyler yazıyor. bide saçını bu aletle dalgalı yapmayı beceren biri bana ayrıntısıyla anlatabilirmi bende arada dalgalı yapmak istiyorum :)

18. 25 Ağustos 2009
  19. chemist89

chemist89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende es3 aldım kullanıorum ve çok memnunum saçlarım röfleli ve kıvırcık gayet güzel yapıor.