Braunun su altında çalışan epilatörü

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve talay tarafından 10 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : talay
  1. talay

talay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaşlar Braunun son çıkan modelini kullanan varmı acaba. Hani şu su altında kullanılan epilatör.Birde acıyı azalttığı gerçekmi ve bikini bölgesinde kullanılıyormu.Ürün açıklamasında göremedim

2. 11 Ağustos 2009
  3. hoscakal

hoscakal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    105
    Ödül Puanları:
    153
    Bende Braun kullaniyorum ama suya girebilen modeli degil..!

Bu suya girebilen epilasyon aletleri ne kadar iyi bir fikrim yok ama kafama takilan bir kac nokta var:

Bacaklar, bikini bölgesi ve koltuk altini almak en az 1 Saat aliyor bende...Bunu birde devamli akan suyun altinda yapmak ne kadar mantikli..bosu bosuna 1 saat su akacak..! Suyu kapatsam arada, bu kez´de üsümeye baslarim...:bbo:

Bu islak epilasyon benim pek aklima yatmadi...en iyisi, kuru kuruya...:lepi:

4. 13 Ağustos 2009
  5. askprensesi

askprensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim bende yeni aldim ondan cok guzel bir makine ama daha kulanmadim ama soyle soyleyeyim benim onceki makinemde braundu ve aciya dayanikli basligi vardi ben aci hsietmiyordum gercekten tabiki makineyi dusta bende kulanmam kulanabilirsin ama nolur nolmaz benim eski makinem yepizyeni duruyor magzada esimle gezerken begendim bu son cikani alirsan al dedi firsati kacirmadim ama aciyi azaltiyor ercekten eski makinemden biliyorum ve harika bir makine ya baktim soyle her ozeligi var

6. 13 Ağustos 2009
  7. askprensesi

askprensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben bikini bolgesine pek kulanmiyorum her yere olur canim kulanabilirsin.benime ski makinemde braundu ve kulandim ama canim en mantiklisi ilk basta al ve kalanlari makineyleyap ben bikini bolgeme fazla vurmuyorum cunku arakdasim arasini kaptirmis makineye kanamis o gunden beri kualnmiyorum dikat edeceksin

8. 14 Ağustos 2009
  9. talay

talay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    galiba benim önceki epilasyon aletimin aynısını kullanmışsınız. Bende onu kardeşime vermiştim.Bikini bölgesinde sadece üst taraflarda kullanıyorum.oda tüylerin ilk çıkmaya başladıkları zaman.tavsiyen için sağol.Galiba alıcam:1rolleyes::1rolleyes: