brazillian keratin hair treatment/straightening

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve nzlsrp tarafından 20 Haziran 2010 başlatılmıştır.

20 Haziran 2010
    Konu Sahibi : nzlsrp
  1. nzlsrp

nzlsrp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arakadaşlar bu uygulamayı türkiyede yapan yer var mı? kalıcı düzleştirme işlemi internetten araştırabilirsiniz saçı yıpratmanın aksine saçın bütün hasarlarını onarıyor 4 aylık kalıcı düzleştirme işlemi ile boyalı röfleli sağlığını kaybetmiş bütün saçlara uygulanabiliyor üstüne sağlıklı saçlara kavuşuluyor...
    burada bi bayan vardı kndisi amerikada yaşıyor o yaptırmış ve sürekli yaptırıyormuş 6 ayda bir o kadar memnun ki ama daha türkiyede yapılanı duymadım gerçi loreal çıkarmış sanırım ama sonuçlar ii değil loreal markası dışında asıl uygulamayı yapan yok sanırım türkiyede gerçi ben ingiltereye gidiyorum iki hafta içinde orda araştırıp yaptıracağım ama burda olsa daha iyi olurdu memnun kalırsam döndüğümde nerde yaptırıcam ki :S

2. 3 Temmuz 2010
  3. Funyy

Funyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya keşkee olsaaaa :KK43: burdada yokmuuuuu yaptıraaaaaannnnnnnn :)))))

4. 8 Ağustos 2010
  5. ayselyasavur

ayselyasavur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    izmit aysel kuaför... kesin sonuç veriyorzz saclı fönlü gbi dündz oluyr bons sclrdn kıwrck saclrdan kurtuluyrsnz straight traphy işlmn adı fyat aralığı 200 400 tl herkezi bklıorz halk ewi koceli tıp merkzi üstü 2. kat

6. 11 Ağustos 2010
  7. Funyy

Funyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok uzak orası ya istanbulda yokmu hiç yapan bi yer :KK43:(

8. 23 Eylül 2010
  9. duyguufukcan

duyguufukcan Guest

kızlar türkiyede ilk benmi yaptırdım acaba :) kuaförüm izmirde ilk bana yapıldığını söyledi ama inanmamıştım yoksa bu gerçekmiymiş çok şaşırdım yaklaşık 2 hatat 3 hafta önce yaptırdım ama bu kadar güzel bi uygulama olamaz hakkatten çok menmunun ve inanılmaz bi ürün hem yanık saçlarım düzeldi hem saçlarım 6 ay kalıcı olduğunu söyledi kuaförüm ama benim saçım biraz çabuk uzar 4 ayda yeter bana ve bu islemi sürekli yaptırabileceğimi söyledi yani yıpratmanın aksine dahada sağlıklı oluyormuş çünki keratin yükleniyomuş saçlarıma.izmirde yaptırmak isteyen olursa yardımcı olurum.diğer yazışmalarımda adres verdim her yerede vermeyim özelden yazıan olursa yardımcı olurum.

10. 25 Eylül 2010
  11. ezz

ezz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    selam:))bende izmirdeyim de nerde yaptırdın bu işlemi ve ne kadardı bilgilendirisn cok sevinrm:KK66:

12. 28 Eylül 2010
  13. lucien

lucien Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba duyguufukcan,keratin terpisini izmirde hangi kuaförde yaptırdınız memnun musunuz? özelime yazın demişsinzi ama nasıl yazılcağını bilmiyorum yeni üye oldum çünkü ?????

Son düzenleme: 28 Eylül 2010
  14. 29 Eylül 2010
  15. alize71

alize71 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ne kadar şanslısınız. Ben de yaptıralı 1 hafta kadar oluyor ama sonuç hüsran. Saçlarım sadece biraz yumuşadı ve kabarması birazcık azaldı fakat bırakın fönlü gibi olmayı düzleşmedi bile. :sinifsinif: Demek ki saçın yapısı ile alakalı.Benimkiler dalgalı,gür ve kalın telli. Sizin saçlarınız nasıldı yaptırmadan?
    Bir de benim kuaförüm bir kere daha uygularsak daha iyi bir sonuç alacağımızı söylüyor ama kararsızım. İşlem yapılırken kullanılan ilaç benim gözlerimi ve genzimi çok yakmıştı, şimdi bir daha aynı eziyet... Ya yine işe yaramazsa diye korkuyorum.

16. 4 Ekim 2010
  17. nzlsrp

nzlsrp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende ingilterede yatırdım sonunda 50 pound komple şu an hiç bi problemim yok hatta ilk gün yağmur yağıyordu şemsiyesiz gezdim sokaklarda =)))
    neredeyse bi ay olmak üzere gitmeden türkiyede uygulamak için alıcam bu izmirde olanı da çok merak ettim o kadar araştırdım ben hiç bir yer bulamadım brezilya keratin uygulayan....
    gerçi türkiyede deli gibi para sitiyorlardır şimdi....

18. 10 Ekim 2010
  19. alize71

alize71 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    İlkinden sonuç alamayınca 2.defa yaptırdım ben ve sonuç mükemmel. Hiç olmadığı kadar yumuşak parlak ve kabarmayan saçlarım var artık :)