Breast beauty göğüs büyümesine yardımcı kemer kullanan var mı?

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve nixi tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : nixi
  1. nixi

nixi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar kemeri kullanan oldu mu?olduysa lütfen yazsın faydalı olup olmadığını..iyi bir ürüne benziyor ama kullanan birileri varsa yorum almak isterim..lütfen yazın..a.s.

Son düzenleme: 6 Nisan 2009
  2. 6 Nisan 2009
  3. Elis

Elis Guest

ilk defa duydum,nasi biseki o:uhm:

4. 6 Nisan 2009
  5. nixi

nixi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm bende dün tesadüfen bir alışveriş sitesinde gördüm..aslında yeni çıkan bir üründe değil ama nasıl duymamışım bende şaşırdım...neyse kullanan birileri vardır inşallah...

6. 6 Nisan 2009
  7. nixi

nixi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar araşrırın bakın;arama yapın hemen çıkıyor zaten..aşağıya etkilerini yazdım okuyun...

1. Göğüslerin farkedilebilir boyutta büyümesini sağlar. Aerofit Breast Beauty etkili titreşim sağlayan masaj ile göğüs kan dolaşımını hızlandırarak göğüs içi dokuda hücre yenilenmesini hızlandırır ve salgılanan hormon miktarını arttırır. Bu şekilde göğüs bölgesindeki dokunun oluşumunu destekler ve fark edilir boyutta fiziksel büyüme sağlar. Aerofit Breast Beauty aynı zamanda deforme olmuş ve sarkmış göğüsler için muhteşem bir çözümdür. Göğüs dokusuna canlılık getiren masaj sayesinde göğüslerin tekrar diri ve yuvarlak hatlara kavuşması sağlar.
    2. Göğüs sağlığı açısından faydalıdır. Aerofit Breast Beauty göğüs sağlığı açısından son derece etkindir. Beze oluşum riskini düşürür, kan dolaşımı yavaşlamasını engeller ve etkin bir şekilde doku gevşemesini giderir. Aynı zamanda sarkmaya neden olan fazla yağ dokularının yanmasını tetikleyerek daha sağlıklı göğüslere sahip olmanızı sağlar. Aerofit Breast Beauty sağlıklı göğüsler için vazgeçilmez bir uygulamadır. Düzenli bir kullanım ile göğüs hastalıklarına karşı bağışıklık sağlar.

8. 6 Nisan 2009
  9. jaen

jaen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kemer:

Ekli Dosyalar:

• $kemer.jpg
      $kemer.jpg
      Dosya Boyutu:
      8,7 KB
      Görüntüleme:
      356
  10. 26 Nisan 2009
  11. fenomen

fenomen HEY MAŞALLAAAHHHH!!!!!!!! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    aynen canm yaa bende almayı düşünüyorum bundan eğer kulllanan varsa yazabilirse süper olur valla ona göre alalm bizde :KK66:

12. 29 Haziran 2009
  13. KilicBaligi

KilicBaligi Albay Pro Üye

Beğenildi:
    6.716
    Ödül Puanları:
    238
    Ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum etkisi tartışılmaz iyi bir sonuç için 2 ay kullanmak gerekiyormuş diyorlar ama sanıyorum hayat boyu aralıklarla kullanacağım bir ürün olacak çok memnunum...

buneyahuuu bunu beğendi.
  14. 29 Haziran 2009
  15. minish 21

minish 21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    büyüme sağlıyormu gerçekten yoksa sarkık göğüslerimi toparlıyor ? benim büyümeye ihtiyacım var mesela ...hiç göğsüm yok gibi bişey

16. 29 Haziran 2009
  17. KilicBaligi

KilicBaligi Albay Pro Üye

Beğenildi:
    6.716
    Ödül Puanları:
    238
    Ürün hem büyütmeye hem toparlamaya yarıyor, benimde göğüslerimin tek sorunu küçük olması sanıyorum sarkık göğüslere nazaran çok daha kolay sonuç alınıyor.Şu anda 3 haftayı geçti ama şimdiden işe yaradığını görüyorum.Benim göğüslerim normalde zaten 80 ama omuzlar geniş olduğu için kayboluyor o yüzden büyütmeye çalışıyorum :) Bence dene hiçbir şey kaybetmezsin tam tersi kazanırsın...Ben birde breast sculpture ilacını kullanıyorum onunla birlikte hem içten hem dıştan sonuç alacağıma inanıyorum :)

18. 29 Haziran 2009
  19. minish 21

minish 21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    iyimiş o zaman :)) ne kadar ki pahalı bişey mi...