Breast Fit System / Ameliyatsız göğüs estetiği

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve esss tarafından 18 Haziran 2008 başlatılmıştır.

18 Haziran 2008
    Konu Sahibi : esss
  1. esss

esss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bunların en sık rastlanılanları, küçük göğüsler, göğüslerin sarkması, çatlaklar oluşmasıdır... Son yılların en önemli gelişmelerinden sayılabilecek Breast Fit System sayesinde bu sorunlara acı hissetmeden, günlük hayattan kopmadan ve en önemlisi herhangi bir cerrahi müdahale olmadan çözüm bulunabiliyor.
    Sistem altı ayrı teknolojiden yararlanıyor. Bu teknolojiler sayesinde doku yenilenmesi, gelişmesi, cilt elastikiyetinde iyileşme yaşanıyor, düşük miktarda verilen elektrik akımı ile kasların güçlenmesi sağlanıyor, yağ ısı enerjisine dönüştürülerek hızlı bir şekilde incelme oluyor, lenf, kan dolaşımı ve metabolizma gelişiyor, göğüs ucu renk koyulaşması sıkıntısı son buluyor.
    Seansta doktor da bulunuyor
    Göğüs geliştirme, şekillendirme ve çatlaklara özel 10 ayrı programa sahip sistem ile yaklaşık 10-12 seans arasında sonuç alınmaya başlıyor. Tavsiye edilen seans 20 iken, periyot ise haftada üç kez uygulanması... Kişinin problemine, yaşına, cilt yapısına göre bu sayı değişebiliyor. Sarkma, çatlak, büyütme uygulamaları için farklı süreler gerekiyor... Hiçbir acı ve ağrı yaşamayan kişi günlük hayatına rahatlıkla devam edebiliyor.
    Bir dişçi koltuğunu andıran Breast Fit System’de kişi oturur vaziyette bulunuyor. Göğüs ve çevresine uygulamaya göre çeşitli materyaller bağlanıyor. Bunlar ultrason petleri, radyo frekans cihaz materyalleri, elektrik akım pedleri, vakum olarak değişebiliyor. Seans süresinde bir uzman doktor kişiye eşlik ediyor.
    Özellikle doğum sonrası göğüs ucu koyulaşmasını giderebilmesiyle tüm dünyada ilgi gören Breast Fit System, plastik cerrahiye ciddi bir alternatif olacak sonuçlar ortaya koyuyor.

2. 22 Haziran 2008
  3. esma000

esma000 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaşım bu teknik gerçekten iyi sonuç veriyormu göğüs büyütmek için ve bu teknik nerelerde uygulanıyor yani hangi şehirlerde ve nekadara mal oluyor bilgilendirirsen çok sevinirim

4. 26 Haziran 2008
  5. ezoy

ezoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar nerede uygulanıyormus? :KK43:

6. 4 Temmuz 2008
  7. esss

esss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bende okuduğum bir haberi sizinle paylaştım ama ne yeri nede fiyatı hakkında bilig werilmemis maalesef

8. 4 Temmuz 2008
  9. mildirt

mildirt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    88
    nasıl bişi olur ki sonucu? yaptıran birileri varmıdır acaba

10. 4 Temmuz 2008
  11. ohrid

ohrid Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar emeziren annelerde uygulana biliyormu

12. 20 Temmuz 2009
  13. tuana_tuana

tuana_tuana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya arakadaslar simdi ben de net te dolasirken gordum su aleti. cok inandirici geldi. acaba nere yapiliyoooo

14. 20 Temmuz 2009
  15. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım türkiyede henüz yaygın değil . çünkü nette arattım ama bulamadım .sadece bu şekilde tanıtım yazısı var .

16. 11 Temmuz 2013
  17. pandorina

pandorina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    25 mesajımı doldurmak için atıyorum kusura bakmayın:KK4::KK42:

18. 22 Kasım 2013
  19. bebetas

bebetas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.144
    Ödül Puanları:
    238
    'Bunlar ultrason petleri, radyo frekans cihaz materyalleri, elektrik akım pedleri, vakum olarak değişebiliyor'

Peki bunlar kalp ritminde sorun çıkarmaz mı??

hiç güvenilir gelmedi bana.. koşu bantlardındaki akımın bile ilerleyen zamanlarda kalp ritim bozukluklarına yol açtığı görüşünü okumuştum.:26:

sırf o yüzden elektrikle çalışmaya bir eliptik bisiklet aldım hatta. ki bu göğüslere-direk kalbin üzerine ziyon çeşit akım vs verecek.
    ben tehlikeli buldum:KK45: