Britney Spears parfümleri ?

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve purple_busra tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : purple_busra
  1. purple_busra

purple_busra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Britney Spears 'ın 4 adet parfümü var arkadaslar Curious Fantasy In Control Believe kullanan var mmı arkadaslar bi yardım edin :1closedeyes::asigim:

2. 12 Şubat 2010
  3. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.156
    Ödül Puanları:
    238
    canım bugün parfüm alıcaktım pek parfüm ismi de bilmem kaydirigubbakcemile3 kıza şeker kokusu sordum britney spears ve shanell candy önerdi bunlar en çok satılanlarmış shanell candy aldım bayanssulusmile ama bitince de diğerini alıcam britney spearsla ikisi hemen hemen aynı kokuyodu sadece shanell daha ağır bi koku kısacası ikisi de şeker gibi kokuyo, kullanmadım ama ikisini de çok beğendim belki bi fikir olur diye yazayım dedim yerimseniben

4. 12 Şubat 2010
  5. purple_busra

purple_busra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    [ saol canım bende candy almayı düşünüyodum ama sevilin önunden gecrken tanıtım amaclı brtney spears ın ın controlu denettırdıler bna opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan o yuzden kararsız kaldim :eek:/FONT]

6. 13 Şubat 2010
  7. hask

hask HDDES Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    curıous cook hafıf bence koku olarak kısa gıdecek bır parfum degıl britney spearsın kısa uygun sekerlı olarak mıdnıght fantasy dene derım koku olarak cokk daha yogun bana karamel kokusuymus gıbı gelıyor...