Bronsit oldu yavrum :(

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve aSkiTo tarafından 12 Aralık 2008 başlatılmıştır.

12 Aralık 2008
    Konu Sahibi : aSkiTo
  1. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    kizlar o kadar üzgünümki anlatamam .. bebegim zor nefes aliyor.. cigliklarla uyaniyor.. bronsit dedi doktor .. iki ilac verdi ama hic faydasi olmadi .. bugün 3 ncü günü ve ben gec olmadan hastaneye götürcem. dua edin nolur :KK43:((
    yavrum bi ögünde 20 cc zorla iciyor :KK43:(
    senağlama

allahim beterinden saklasin tabiki ama ne kadar zormus .. ne kadar caresiz kaliyormus insan .. allahim insallah daha kötü birseyi yoktur .
    esimi bekliyorum ..hastaneye gitcez ..karisik yazdiysam k.bakmayin .. aglamaktan gözlerimi acamiyorum ..
    o kadar kollarken iste ..sakinan göze cöp batiyo :KK43:((((

Hep meral geliyor aklima . canim kim bilir nasil perisan oldu .cok zormus cok.

2. 12 Aralık 2008
  3. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    evet seni cok iyi anliyorum, anne'lik boyle bi sey iste
    dedigin gibi sakinan goze cop batio diye cok dogru bi soz bu, evet cocuklar hasta olunca cok fena bende agliyorum su an iki yavrum da oksuruyor(oglan iki defa kustu :KK43: )
    az sonra bende doktora goturcem hazirlicam gidecem bakalim ne dicek doktor,
    gecmis olsun hilmiyecigim
    iyi bak yavruna
    Allah'in izniyle bisey yoktur baska

4. 12 Aralık 2008
  5. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    allah güc versin canim cok gecmis olsun sanada. :KK43:

6. 12 Aralık 2008
  7. kreeft

kreeft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim cok gecmis olsun....kucucuk kiyamam ona ben.....insallah biraz daha iyi olarak donersiniz hastaneden...atlatir en kisa zamanda bebisin insallah askito cum....acil sifalar ....

8. 12 Aralık 2008
  9. kreeft

kreeft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    corumlucadi cim havalardan mi sizede gecmis olsun.....bizimki hafif oksuruyor..bebislerimize Allah sifa versin....

10. 12 Aralık 2008
  11. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    CANIM ÇOK ÜZÜLDÜMMM inşallah en yakın zamanda iyileşirr efe'mm hastaneden hayırlı hbrlerle gelirsniz inşallahh ne kadar dikkat edersen et olcak olduktan sonra oluo cnm benim sıkma canını kıyamam....

12. 12 Aralık 2008
  13. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    benım oglumda bu yuzden ve yanlış tanı yuzunden ölumlerdem dondu aklıma geldıkçe çok kötu oluyorum efem 9 aylıktı hıç bışeyı yoktu 2 gundur burnu akıyordu babannemde özel dra gıdıyordu ılaç yazdırmak ıçın bende gıdeyımde burun damlası alayım dedım dr muayene etmem lazım dedı ettı ve olann oldu bu çocuk bronşit olmuş zatureye cevırmış tıkanmış heryerı hemen ıgne tedavısıne baslıcaz dedı ve ben orda öldum bıttım hemen ılk ıgnesı vuruldu eve geldık yarım saat gectı oglum fenalastı nefes alamıyor tıkanıyor annem bı yandan nefes alsın dıye kalp masajı yapıyo yavrum çıglık çıglıga bagırıyor okadar hareketlıydıkı onu öyle yattıyor görmek benı çok kotu yaptı hemen dıger ıgne ıçın tekrar o hastaneye gıttık ve baska dr vardı o dr ıgnesı vardı oglumun dedım ve ıgneyı gösterdıgımde dr sasırdı bu ıgne ne ıçın verıldı dıye bende anlattım hemen muayene ettı çocukta bışey yok bronşit felanda degıl bu ıgne çok agır vurulmaması gereken bı ıgne dedı ve çocuk tkanmış hemen çocuk hastanesıne göturelım dedıler ılk önce haskerı hastanesıne gıttık ordan ambulansla göturduler oglumu evet tıkanmış oglum 3 gun oksijene baglayıp hava verdıler çok şeyler cektım ve böyle bebeklerın bronşit oldugunu duyunca fenalasıyorum aklıma o gunler gelıyo

14. 12 Aralık 2008
  15. ERVUS

ERVUS CANIM OĞLUM İYİKİ DOĞDUN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun canım allah şifa versin

16. 12 Aralık 2008
  17. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    çok geçmiş olsun aşkito.inşallah iyi haberlerle dönersin.bebeğinin hasta olduğunu görmek gerçekten çok zormuş.benim kızımda ateşlendiğinde sabaha kadar nöbet tutmuştuk başında.allah sağlık versin tüm bebeklere hastalıklardan korusun inşallah.

18. 12 Aralık 2008
  19. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    çok gecmiş olsun canım...kesinlikle kolay değil...allah yardımcın olsun...