Bronşit olmuşum:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kraker kız tarafından 10 Ekim 2008 başlatılmıştır.

10 Ekim 2008
    Konu Sahibi : kraker kız
  1. kraker kız

kraker kız Guest

az önce doktordan geldim bebeğimin sağlık durumu çok iyi 400 gr olmuş ama benim durumum hiç iyi değil 3 gündür griptim ateşle başa çıktım ama meğersem bronşit olmuşum bir sürü ilaç verdi ve mutlaka düzenli kullanmalısın dedi ama içim hiç rahat değil antibiyotik kullanmak hiç istemiyordum ama mecbur kaldım.inşallah bir an önce atlatırım 15 gün herşey yasak yataktan kalkmak yokmuş.hala %90 erkek diyor malesef tam göremiyoruz hemen arkasını dönüyor sanırım doğuma kadar süpriz olucak bize

2. 10 Ekim 2008
  3. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım bendede aynı sorun var..bugun doktora göründüm..antıbıyotık verdı..bende tonsıllıt olmusum..kulalnmıyorum .kulalnmamaya direnıyıorum ama her öksürdügümde içim cıkacak gıbı oluyor..benımde gecen gun atesım cıktı..zor düşürdüm..kader arkadasım benim...:nazar:

4. 10 Ekim 2008
  5. kraker kız

kraker kız Guest

ah canım ya ilaçlarını kullan bence aynı şeyi bende düşündm ama doktorun bana ilk dediği hastaneye yatırmak zorunda kalırım ona gre düzenli kullan ve sakın saatlerini geçirme zaten mecbur kaldım geceleri uyuyamıyorum burnum tıkalı öksürük ateş ne arasan var aman diyorum hastaneye yatmak yerine evde kalayım ilaç kullanayım daha iyi

6. 10 Ekim 2008
  7. vidi

vidi SMYRNA(hülya) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar çook geçmiş olsun,bencede doktorunuzu dinleyin sonuçta onlardan başkasına güvenemiyoruz.bir an önce iyileşmeniz dileğiyle

8. 10 Ekim 2008
  9. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Geçmiş olsun cnm ya,en kisa zamanda iyileşirsin umarim.

10. 10 Ekim 2008
  11. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canımmmmmmmmmmmmmmmm

12. 11 Ekim 2008
  13. kraker kız

kraker kız Guest

sağlıklı uyanmanın değerini bu sabah daha iyi anladım allahım yardım etsin çok zor gece boyu uyumadım nefes alamadığım için gece boyu oturur vaziyette durdum ateşle başa çıkmaya çalışıyorum ama çok zor eşimde çalışıyor evde tek başımayım yemek bulaşık yine mecburen bana bakıyor

14. 11 Ekim 2008
  15. sodi-certila

sodi-certila evli-mutlu-çoçuklu olucak Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yemene içmene yani beslenmenede bu dönemde daha çok dikkat et.çökelek-bal-süt-peynir-et-yumurta gibi yüksel proteinli beslenmelisin.ve kendini sıcak tut ama terletmeden.

16. 11 Ekim 2008
  17. sodi-certila

sodi-certila evli-mutlu-çoçuklu olucak Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hatta gün içinde balı sütün içine koyup günde bir bardak süt iç...bronşitini atlatmanda yardımcı olur hamileliğinden dolayı ilaç kullanmak doğru değil ki dr zaten vermez

18. 11 Ekim 2008
  19. kraker kız

kraker kız Guest

gün içinde bol bol bal ıhlamur içiyorum bol limonlu süt ve pekmezide denedim dün akşam ahh bir rahat uykuya dalabilsem daha ne isterim ki birde tavuk suyuna çorba önerdiler bol limonlu oda işe yarıyormuş