Bronz olduğum için Soprano XL mi İğneli Epilasyon mu?

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve __ilknur__ tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : __ilknur__
  1. __ilknur__

__ilknur__ Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar,

Ten rengimde hep bir bronzluk olduğu için kol ve bacaklarıma iğneli epilasyon yaptırmaya karar vermiştim ki Soprano XL'i duydum ve test atışı yaptırmaya gittim. Bronz tene bir zararı yokmuş ve başarılı dediler. Test atışında da rahattım zaten ve bronz olan koluma uygulandı. Sizce hangisini yaptırmalıyım? Tecrübesi olan arkadaşlar yorum yaparlarsa çok memnun olurum.

2. 10 Kasım 2010
  3. edahan1

edahan1 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Soprano XL ile devam et kesinlikle, Ben girdim Soprano XL cihazına, yeni ütüleme epilasyon teknoloji cihazındanmış bu soprano xl inanılmaz acısız, bronz tendede uygulandigini biliyorum doktorumdan.

4. 13 Kasım 2010
  5. __ilknur__

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Teşekkürler. Başladım ben de bu ctesi günü. bir hafta oldu ama halen tüyler dökülmedi. Kuşkulanmaya başladım neden dökülmüyor diye.

6. 13 Kasım 2010
  7. edahan1

edahan1 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nerde yaptirdin?

8. 14 Kasım 2010
  9. __ilknur__

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Etiler'de Bionep'e başladım. sadece bir ker gittim henüz. ikinci seans Aralık ortası. Bugün baktım tutup çekince bazı tüyler elime geliyor ama hala hepsi dökülme kıvamında değil. Kuşkulanmıyor değilim hala ama bronz olduğum için de başka sansım yoktu aslında bu aletten başka.

10. 14 Kasım 2010
  11. NURAYYILDIZ

NURAYYILDIZ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili ilknur;
    İster ütüleme ister kolalama,ister adı ne olursa olsun lazer in çalışma prensibi melanin üzerinedir ve ne yazıkki melanin sadece cilt ve kıl kökünde olur ,yapılan lazer uygulamasında enerjiyi öncelikle cilt alacağı için verilecek agresif dozlarda bu sefer cilt yanığı problemin olur ,lazer sonrası verilen bepantol veya madecasol kremleri yanık tedavisi içindir ,ve yüksek dozlarda maalesef bu seferde cilt renginde açılmalar olur panda gibi gezersin ,uzun vadede iyileşir bu yüzden eğer güneşe dayalı bir bronzluksa bol bol kese yap eğer kendi rengin koyu ise lazerden münkün olduğu kadar uzak dur en etkili yöntem Ndyag dır ama bu sistemde canı fazla yaktığı için genelde yarım bırakılır,senin için en etkili yöntem iğneli veya iğnesiz epilasyondur,
    Sevgiler

12. 14 Kasım 2010
  13. __ilknur__

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    bilgiler için teşekkürler. Fakat dozu ayarlandığı takdirde Soprano XL etkili ve güvenli bir alet olarak biliyorum. İğneli epilasyonu ben de öncelikli düşündüm. Fakat iyice zayıflaması ve az kalması için lazere başladım. Önerdiğin ve iğnesiz epilasyon dediğin yöntem nedir acaba?

14. 15 Kasım 2010
  15. edahan1

edahan1 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlile Soprano XL ile yanik sorunu olmaz bende o cihaza giriyorum, harika etkileri.

16. 16 Kasım 2010
  17. __ilknur__

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Teşekkürler moral ve motivasyon için. Fakat 9 gün oldu ve tüyler dökülmedi hala.

18. 19 Kasım 2010
  19. edahan1

edahan1 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gittigin yer neresi ise orayi hemen ara konus bu cihaz ile dokulmeleri hemen gorursun bende oyle oldu, makina harika uygulamada sorun olabilir hemen ara cnm.