bronzlaştırıcı arıyorum

Konusu 'Pudra, Fondöten, Kapatıcılar' forumundadır ve ERKAN tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ERKAN
  1. ERKAN

ERKAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :Saruboceq:bronzlaştırıcı kullanan varmı arkadaşlar biyardım lütfen!!!!!!
    :teytey:

2. 26 Şubat 2009
  3. Mikla

Mikla fashionist'anbuL. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben anlamadım. otobronz mu arıyorsun yoksa bronzlaştırıcı pudra mı ? :sm_confused:

4. 27 Şubat 2009
  5. ERKAN

ERKAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bronzlaştırıcı kremler varmışnerde satılıyo ve ne marka önerirsn bana.dışarı çıktığımda birkaç kişide gördüm kremi sürüyomuşun üstünede pudra uygulanıyomuş süper bir görüntü veriyo,valla utandım soramadım ben belki bana yardım edersiniz...saçlarıda bebek sarısı olunca çokyalışmış bronz bir allıkla

6. 6 Mart 2009
  7. JAY

JAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben kullanmadım hiç yeterince esmer ötesi olduğum için ama kullanan arkadaşlarım oldu öneride bulunabilirim sana canım:eek: otobronz alma 10 dk'da bronzlaştırıyo ama lekeli bronzlaştırıyo.dove'un bronzlaştırıcısını al derim tenide göre kısa sürede etki verdiğini biliyorum.ama çok beyaz tenliysen bende pudra falan kullan cünkü bronzlaştırıcılar seni sarılığ yakalanmış gibi yapar

8. 8 Mart 2009
  9. HiS

HiS Guest

ben Nivea nin bronzlastiricisini kullaniyorumyüz icin olanini ama cok güzel. Ne leke yapiyor nede öyle sarilik gecirmisim gibi duruyor üstelik bende bayagi beyaz tenliyim. herkez solariyumami gittin diye soruyor yok bronzlastirici kullaniyorum deyince sasiriyorlar hic belli degil ama diyorlar. ben önce nemlendirici srüyorum sonra bronzlastiriciyi güzelce icerden disari dogru dagitarak sürüyorum arkasindan ellerini güzelce yikamayi unutma.

10. 8 Mart 2009
  11. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ayyy ben bi ara kullanmıştım. arkadaşımda avonun bronzlaştırıcısı vardı. dedim bakayım nasıl bişe bişeydir bu. Allah'ım ilk sürüşte anlamadım. ertesi gün bide baktımki tupturuncu kollarım:)))
    girdim banyoya 2 saat keselendimde öyle normale döndü. annemler çok gülmüştü bana. ogünden sonra avondan soğudum zaten sevmezdim ozaman nefret ettim.
    sen sen ol araştırmadan etmeden kullanma.

12. 17 Mart 2009
  13. ERKAN

ERKAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım sağol tavsiyen için alıcam en kısa sürede fiyatı ne kadar???kaydirigubbakcemile5

14. 18 Mart 2009
  15. HiS

HiS Guest

Canim ben yurtdisinda yasadigim icin Türkiyedeki fiyatini bilemeyecegim.
    burda cok pahali birsey degil.

16. 18 Mart 2009
  17. mylilapause

mylilapause Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bronzlaştırıcı allık önerebilirim sana avonun bronzlaştırıcı incileri bronz isteyenere tavsiyem
    bronzlaştrıcı kullanmadıgım iççin yardımcı olamıcam şekerim

18. 13 Eylül 2009
  19. melishhe

melishhe Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Soft and glow diye bisey aldım bu ay avondan 15 faktor güneş korumalı hem yumusatıyor cildimi hemde bronzluk katıyor.. ama ben dikkat etmedn aldım acık cilt toları içinmiş.. ben esmerim biraz genede arda sürüyorum :) aneme bıraktım o acık tenli die