bronzlaştırıcı pudra...

Konusu 'Pudra, Fondöten, Kapatıcılar' forumundadır ve EU3 tarafından 7 Nisan 2007 başlatılmıştır.

7 Nisan 2007
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

kızlar yaz geliyoo..gerçi bronzlaştırıcı pudrayı yaz kış kullanan müdavimleri de var:) bildiğiniz ve kalıp gibi durmayan bronzlaştırıcı pudralar var mı??? kullananlar biraz anlatabilir mi???
    mesela avonun bronz incileri diye bişey duydum..deneyen var mı?

2. 23 Nisan 2007
  3. KelebekGibi

KelebekGibi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Ben arada kullaniyorum ama markasini bile bilmiyorum öyle. Cünkü cok pahali birsey degildi ve dogal seyler satilan bir yerden almistim sanirim. Az kullandigim icin bitmedi ,epey oldu alali yani o yüzden unuttum.

Bendekide inciler seklinde yani bütün degil, bu sekilde olunca farkli farkli tonlar bulunuyor icinde, pembe ,kahverengi ve tonlari..Ciltte kalip gibi durmuyor hem bu sekil olanlar..

4. 27 Haziran 2007
  5. dark princess

dark princess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben flor mar pretty sun powder kullanıyorum 199 numarası cok güzel ve cok koyu bende bi cok bronlaştırıcı pudra allık vs kullandım ama flor mar dan cok memnunumyerimseniben süper bence

6. 28 Haziran 2007
  7. Sitarem

Sitarem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evet kızlar, bende flormar'ı ve carmina' yı tavsiye ederim..

8. 30 Haziran 2007
  9. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Ben art-deco kullaniyorum, gayetde memnunum, tavsiye ederim..

10. 3 Temmuz 2007
  11. bxixtbxixt

bxixtbxixt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım en meşhur ve dayanıklı olanı guerlain terracotadır ykm ,boyner, tekinacar ve sevilden bulabilirsin. 90 ytl falan ama 12 taksit yapıyolar
    pahalı ama bitmek bilmez asgari 6 ay kullanırsın. ben buğday tenliyim daha koyu olayım diye üç numarasını aldım çağla şikel kıvamındayım:sm_cool:

12. 11 Nisan 2008
  13. daisy25

daisy25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Avon'un hiç bişeyı güsel diil.daha doorusu ben hiç memnun kalmadım.flormardan çok memnunum..bronzlaştırıcı pudrayı ilk defa duydum:) sprey fılan bılıyodumda.ben esmerım ama kışın yüzümün soluk durmaması için flormarın normal pudrasını kullanıyorum ve azıcıkta allık sürüyorum ii duruyo.ama bu dediğiniz bronzlaştırıc pudra nasıl? kalıcı bronzluk mu verıyo yoksa yuzunuzu yıkadıktan sonra geçıyor mu?