Brüksel Tüp Bebek Merkezi-dr.yücel Karaman Hakkinda Bilgisi Olan Varmi?? önemliiii...

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve NilKoksal tarafından 26 Haziran 2008 başlatılmıştır.

26 Haziran 2008
    Konu Sahibi : NilKoksal
  1. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar brüksel tüp bebek merkezi Dr. Yücel Karaman hakkında bilgi sahibi olan varmı? bilgi verirseniz çok sevinirim.

2. 26 Haziran 2008
  3. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım ben böyle bir tüp bebek merkezi olduğunu bile senden duyuyorum...sorayım bakim bende etrafıma....

4. 27 Haziran 2008
  5. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Nestle76- Canim Bende Internette Gördüm, Epey Bir Methi Var Ama Tabi Insan Yinede Emin Olmak Istiyor.teşekkür Ederiiim.

6. 27 Haziran 2008
  7. inci 26

inci 26 ALLAHIM bebeklerimi koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım yücel karaman süper bi doktor tavsiye ederim benim tüplerim tıkalı kısacası hayata küsmüştüm yücel bey sayasinde hayata döndüm yeniden rahim filmi istedi çektirdim açık çıktı tüplerim başka doktorlar gibi para alsın diye laporoskopi istemedi tahlisizlik sonucu ona gidemedim tüp bebege almanda yaptırdım sonuç negatif yücel bey süperin üstünde doktor

8. 27 Haziran 2008
  9. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    slm canım,ben geçen ay brüksel tüpbebekte muayene oldum orda tedaviye başlamayı düşündüm,sonra bir kararsızlık geldi bana,bugün itibarıyla acıbadem bursa da denemeye karar vermiş bulunmaktayım raporum çıkar çıkmaz inşallah bir aksilik olmaz ve bu ay başlarım diye düşünüyorum ,ama o merkezde çok iyi bir yer tavsiye ederim canım..
    yücel hoca artık marka bile sayılabilir çok başarılı tedaviler yapmış bir dr kendisi..a.s.

10. 28 Haziran 2008
  11. Syucem

Syucem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben bundan üç sene önce ilk ve berbat olan tüp bebek girişimime güya onunla başlamıştım.onun üzerine üç sene bir daha çocuk düşüncesine girmedim .neden anlatayım size yücel bey çok iyi bir doktor olabilir ben bilmiyorum çünkü doktorum olduğu halde bi ilk muayenede birde yumurta toplama öncesi anestezi almadan önce gördüm yumurtaları bile onun toplayıp toplamadığından emin değilim görüş o görüştü bir daha görmedim kendini.Ben bursa dan ssk doktorumun tavsiyesiyle kalkıp ona gittim transfer ve yumurta toplama işlemini florans nightengale hastanesinde yapıyorlardı..Transfer günü çok sıkışmıştım birazını boşaltayım dedim müsade etmediler üstelik çok fazla beklettiler beni sonra transfere aldıklarında artık idrarım böbreklerime kadar çıkmıştı ve ben masada acılar içinde kıvranıyordum sondayla boşaltmak zorunda kaldılar.sonra bir baktım tanımadığım bilmediğim bir doktor başımda yücel bey ortada yok .bu doktorda kendisi ultrasonda durdu yanında henüz asistan olduğunu düşündüğüm çok genç bir delikanlıya transfer işlemini yaptırdı.Çocuk birden embiryoları yanlış yere bıraktım dedi.Dünya başıma yıkıldı.İki saat sonra lavobaya gittiğimde kanamam oldu.Ama bu arada ben içerde o sıkıntıları çekerken telefonla eşimi arayıp parayı tahsil etmeyi hiç ihmal etmemişlerdi.Çok sonra ikinci denememde bana verdikleri embiryo resimlerinden öğrendikki transfer ettikleri embiryo hiçte kaliteli embiryolar değilmiş.tedavimi iptal etmek yerine para için benim bütün umutlarımı harcadılar ve benim üç sene vakit kaybetmeme sebep oldular iyi bir doktormudur bilmiyorum ama onun hastası olduğum halde nasıl bir doktor bilemiyorum ama bir insan sanin hastansa ssenin sorumluluğunu taşıyacak kadar insan olman lazım.

12. 28 Haziran 2008
  13. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    yücem , çok üzüldüm canım. binbir umutla yattığın o yataktan bu şekilde bir kalkışın ne demek olduğunu çok ama çok iyi anlayabiliyorum. bende internette gezinirken gözüme çarptı.merak ettim. şimdi nasılsın peki? sürece devammı? ben senin hamile olduğunu hatırlar gibiyim ama emin olamadım. inşallah doğru hatırlıyorumdur?

14. 30 Haziran 2008
  15. Syucem

Syucem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Evet Canim çok Ağir Bir Travmaydi Benim Için Birde O Zamanlar Bu Konularda Hiç Bişeyde Bilmiyorum Bu Yüzden Bana Yapilanlara Itiraz Edeyim Sorayim Sorgulayim şimdi Olsa Yikardim Başlarina .ancak üç Sene Sonra Tekrar Cesaret Edebildim Yeniden Denedim Bu Seferde Pozitifi Gördüm Ama Devam Edemedim Malesef.kismet Başka Bir Zamana Kaldi Ama Ben Artik Daha Fazla Beklemeden Anne Olacağima Inaniyorum.allah Hepimize Nasip Etsin Hayirlisiyla Tez Zamanda

16. 16 Nisan 2009
  17. sema3456

sema3456 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    yücem sana katılmıyorum ve yazdığın yazınında doğruluğuna inanamıyorum.. çünkü yücel bey bana da tüp bebek yaptı ve bu dediklerinin tek kelimesini bile görmedim. daha önce başka bir merkezde denemiştim dr. yücel bey ile kesinlikle çok fark var. birkere yeni merkezinde ilgi ve alaka sonderece yüksek kalduki bütün işlemleri bizzat kendisi yapıyor. şu an çocuk sahibi olmamı ona borçluyum ve benim gibi binlercesi var. lütfen yok doktor yanlış yere koydum dedi felan böyle maksatlı ve insanları yanıltıcı konuşmlar yapmıyalım insanların hakkını yemeyelim.
    saygılarımla

18. 16 Nisan 2009
  19. berenboz

berenboz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba.bugün 3'te yücel bey'le randevum var.bende hep çok iyi şeyler duydum,yücem'in yazdıklarını okuyunca şok oldum.ilk tüp bebek denemesi için görüşmeye gidiyorum bugün.toplama işlemi florance nıhgtıngale de mi yapılıyo.herşey kendi merkezinde diye biliyordum ben ..offf ya ,moralim bozuldu..bana bilgi verebilir misin biraz sema:çok üzgünüm: