Brüksel tüp bebek merkezi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve mrt tarafından 28 Kasım 2009 başlatılmıştır.

28 Kasım 2009
    Konu Sahibi : mrt
  1. mrt

mrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    KIZLAR ARANİZDA BRÜKSEL TÜP BEBEK MERKEZİNDE MİKROENJEKSİYON YAPAN VARMI SOONUÇ NE OLDU,MEMNUN KALDINIZMI?:icecream:

2. 6 Aralık 2009
  3. angel1426

angel1426 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben orada yaptım 1.denemem de tuttu hatta oğlum 5 kasım da dünyaya geldi.çok memnun kaldık biz brüksel tüp bebekten bebeğimizde allaha çok şükür çok sağlıklı tavsiye ederim

4. 6 Aralık 2009
  5. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    yücel bey gerçekten çok iyi bir dr tavsiye ederim git bende orda bir kere dondurulmuş embriyo ile tüp bebek denedim tuttu fakat düşükle sonuçlandı

6. 2 Şubat 2010
  7. hallisna

hallisna Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende orada yaptırdım canım.. çokta memnunum.. şükürler olsun pozitif..
    ALLAH herkese nasip etsin inş..

8. 2 Şubat 2010
  9. Yeshill_Yansima

Yeshill_Yansima Hoşgeldin minik kızım:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bizde eşimle dün gittik yicel beyle görüşmeye, benim arkadaşım kendisinde tedavi olmuştu ilk seferde ikiz bebekleri oldu. yücel bey florance nıghtıngale hastanesinde tüp bebek merkezin ilk kuran dr. şimdi kendi merkezinde çalışıyor. ülkemizde yeni kullanılan bir teknoloji kullanıyorlar. spermin görüntüsünü laboratuarda 6000 kat büyütüp seçiyorlarmış. bizde kendisinde karar kıldık. kısmetse bu ayın 25-26 sı gibi tedavime başlıcaz. sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

10. 2 Şubat 2010
  11. findikk

findikk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    93
    Fiyat ne kadar peki?

12. 2 Şubat 2010
  13. Yeshill_Yansima

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tüp bebek 4200, ilaçlar 1000-1200, tahliller 300, ilk görüşme 250 tl.ama bu kısa protokolün fiyatı.uzun tedavide ailaçlar filan değiştiği için fiyatta değişebilirmiş. toplamda 5500-5750 gibi bişi oluyo. transferde tüp bebek rakamını ödüyosun 4200ü diğerlerini sonradan filan ödüyosun. gebelik oluşunca istersen devam edip gebelik takibinide yaptırabiliyorsun.istersen başka hastanede de gebelik ve doğum için başka dr a geçebiliyorsun.karar sizin oluyor. takip biraz daha pahalı oluyor galiba ben arkadaşımdan duyduğum kadarıyla yücel bey 250, hüsamettin bey 150 gibi bir ücter alıyormuş takipte belli aralıklarla. ben de dedim hele o safhaya bi geleleim o zaman karar veririz. ücret böyle yani ama yücel bey prof. onunla eşdeğer hocalar teksen bey,bahçeci filan.onlarda da rakamlar bu civarda. sgk geçmiyor. ama özel sigortalardan bazıları geçiyor.

14. 2 Şubat 2010
  15. Yeshill_Yansima

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende çok araştırdım arkadaşlar. mesleğimden dolayı çalıştığım hastanede bu konuda hocaların takip ettiği doğumlar oluyodu. az çok tanıyorum.yada tanıdık vasıtasıyla görüşüyorum diğer uzman tüp bebek hocalarıyla. ekibe güvenmeniz çok önemli. açıklamarı sizi tatmin etmeli. aklınızda soru işareti kalmamalı, bütçe de çokönemli tabiki. ama ben güvenilir merkezlerin tercih edilmesi taraftarıyım. ve ben benimle genelde aynı dr. ilgilensin istiyorum. her işlemimi farklı biri yapsın istemiyorum. o yüzden bu konuyu da araştırdım. bir yerde okumuştum. tüp bebek merkezi seçilirken sakin bir yer yerine aktif bir merkez seçilmeliymiş.ve tavsiyeler çok önemliymiş. burda forumlarda farklı tavsiyeler var.iyice araştırın.herkesin durumu farklı sonuçta.herkesin yaşadıklarını yaşıcaz diye birşey yok. bence çok fazla kafa karıştırmadan usulüne göre ne gerekiyorsa tedavi olarak biraz araştırıp hemen tedaviye başlayın ve güvenin.pozitif olmak çok öneliymiş. biz pozitif olalımki süreç sonunda pozitifi görelim dimiopuyorumnanaktan

16. 2 Şubat 2010
  17. hallisna

hallisna Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    sadece tüpbebek merkezi olup başka branşın olmaması en güzeli..
    yücel bey ve hüsamettin bey birbirlerinden her daim haberdar olduklarından bu hasta kimdi? gibi bir konu söz konusu değil.. dosyayı incelemekte.. ben ödediğim paranın son kuruşuna kadar olan emek karşılığını aldım.. ve en başından beri içim rahat başladım ve halen gebelik takibimi orada yaptırıyorum..
    maddiyat çok önemli ama genelde tüpbebek fiyatları aynı rakamlarda seyrediyor.. birkaç lira az vererek daha uygun yere gitmek de var ama dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan da olmak var..
    ALLAH herkesin gönlüne göre versin inş..

18. 2 Şubat 2010
  19. mrt

mrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar teşekürler içimi rahatlattınız. zaten çok duydum yücel beyin çok iyi doktor olduğunu.inşallah maddi olarak bir sıkıntı çıkmazda gidebilirim.