Btn dertler Kadnlarn m? Erkekler de Elerinden ve Kaynanalarndan çekerler mi?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve sewal84 tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

25 Mart 2009
    Konu Sahibi : sewal84
  1. sewal84

sewal84 rüyalar gerçek olsa...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    BİR derdim var:KK43: burayı okuduğumdan beri kadınların eşlerinden kaynanalarından eltilerinden görümcelerinden yana dertli olduğunu, sıkıntılar çektiğini daha net anladım kimi kocam bana karşı ilgisiz diyor kimi onu denediğini ve hayal kırıklığına uğradığını söylüyor,kimi aldatıyor mu?diye şüphe ediyor. kaynanalar ayrı bir konu zaten say say bitmez....daha bunlar dertlerin minicik bir kısmı erkeklerinde bu tarz problemleri var mı?(varsa bile bu kadar yoğun olduğunu sanmıyorum)yoksa tüm dertler kadınların mı? ewliliğin,özel hayatın akrabaların sıkıntısını biz mi çekiyoruz??????????CADIARZU

2. 25 Mart 2009
  3. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    elbette erkeklerden birşeyler çekiyor olmaz mı..

biz kayınvalidemizle sorun yaşarken o ise wannesi ve karısı arasında kalıyor daha çok üzülüyor. yine bizim erkek kardeşlerimiz ialelerimiz onları bunaltabiliyor seslerini çıkaramayabiliyolar. annemiz bize her gelişinde herşeyi eleştirip damadına kötü eleştiriler yapıyorsa yine iki arada kalıp üzülebiliyor. herşey karşlıklı...
    ben sorun çekicem de kocam rahat olabilicek mi sanki.. en az benim kadar üzülür.

4. 25 Mart 2009
  5. EU1

EU1 Guest

cok ceken e rkekler de var
    hatta kaynanası yuzunden bosananannnn vs vsvvs bosanmaya itilen
    anası kızını cok cok koruyor dye kocasınla arası kötu olan ve sonunda ayrlan cıftler vardır
    olmaz mı.

6. 25 Mart 2009
  7. sewal84

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    yinede kadınlar kadar kaynana şikayetleri olduğunu sanmıyorum....erkek annelerinin yaklaşımı farklı gelinlerine karşı:))

8. 25 Mart 2009
  9. elif_ba

elif_ba kocam &oğlum&kızım=aileyiz Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    çekiyorlar canım hemde tahmin edilememeyecek kadar çok.duyulmamasının sebebi erkeklik gururları.kadınlar bunu dile getirip açıklıyorlar ama erkekler kadınlar gibi açıklayamıyor herşeyi aksine duyulmaması için çaba gösteriyorlar .dediklerime örnek pekçok kişiyi tanıyorum ve allah yardım etsin diyorum.

10. 25 Mart 2009
  11. necsel

necsel Canım oglusumm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    vardır tabı olmaz olur mu hıc
    kadınlar farklı erkekler farklı sekılde yansıtırlar

12. 25 Mart 2009
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Erkek her yerde ve her zaman erkektir...:nazar:

Bir kadinin tasidigi yükü tasimaz...tasittirmayizki zaten...cünkü biz kadinlarda olan anlayis...sabir...hosgörü ve vicdan erkeklerde yok...:kahve:

Hangi kadin anneside olsasi esinin ezilmesine izin verir?
    Hangi kadin babasinin esine haksizlik yapmasina göz yumar?
    Hangi kadin evinde esi iyle mutlu huzurlu olduktan sonra disardaki harama bakar?

Ceken erkek olsa bile bir kadin kadar cekmez...bir kadinin yaptigi fedakarliklari yapmaz ve bir kadin kadar dayanamaz...:nazar:
    Bakar hic cekilecek gibi degil...kapiyi carpar ve gider...:kahve:

piskKo bunu beğendi.
  14. 25 Mart 2009
  15. sewal84

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    tam da bunu demek istiyordum...ancak böyle ifade edilebilirdi:)dediğin gibi kadınlar onlara bi yük taşıttırmıyor zaten....

16. 26 Mart 2009
  17. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    yaklaşımlar farklı evet.kayınvalide geline davrandıgı gibi damada davranmıyor nedense yada ne degişiyorsa.erkekler düz mantıktır bayanlar duygusaldır biz sorunları daha da buyutup dertleniyoruz erkekler daha basitçe yaklaşıp fazla üzerinde durmuyorlar..siz hiç baldızım yada bacanagım herşeyime karışıyor kıskanıyor diyen bir erkek gördünüzmü:)))aman onların alemi farklı:)))bizim sorun dediklerimize onlar çerez diyo:)))

18. 26 Mart 2009
  19. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Olmaz olur mu elbette vardır..
    Çok samimi bir arkadaşım anlatırdı "her sabah annemin telefonu ile uyanıyoruz,talimatlarını dinliyoruz" derdi..benneyaptımki
    Kızın 1 senelik evliliğinde,hiç bir zaman kayınvalide problemi olmadı ama kendi annesine "dur anne,yapma anne" diyemedi.. Eşiyle annesi arasında sıkışıp kalmıştı.Sonuç hazin oldu..
    Birara araya ben bile girdim,ama anlamadı kadın maalesef..:nazar: