btn ilgin eyler beni mi bulacakk :((

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve asya23 tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

3 Mart 2009
    Konu Sahibi : asya23
  1. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlarr biliyorsunuz ki en son konu açtığımda testimin silik olduğunu yazmıştım daha sonraki yaptığım testler yine ya silik yada negatf çıktı yani çizgim hiç netleşmedi ve hiç geçmeyen adetim bu ay 8 gün geçerek sonunda geldi ve okadar kızıyorum ki neden bu silik çizgiler çıkıyor ve yanılıyoruz..:uhm:gerçi benm çizgi net değildi ancak ışığa tutunca belli olucak gibiydi oda çok çok silik ama yinede umut veriyor insana üstelik ben 2 farklı markadan yapmıştım 2 sindede aynı çizgi vardı tek sonun netleşmemesi...neyse canlarım dediğim gibi adetim geldi normal ağrısı ve geliş miktarı aynı hiç bi farklılık yoktu bu sabah uyandım bitmiş hiç gelmemişti( 3 -4 gün sürdü zaten benm ep öyledir)elimde son bi testim vardı dedim bi yapayım çünkü o silik çizgilere taktım neden olmayan bişeyde silikte olsa çıkıyorki diye testi yaptım 10 dk sonra o daha önceki çıkan silik çizginin aynısı şeklinde yine çıktı..senağlamaoff ama sıkıldım ben artık bu durumdan kızlarrr üstüne görmüş olsam net bi çizgi olurdu artıkkk okadar zaman geçtiki çünkü...yoksada bu silikler neden çok çok silikte olsa yoksa eğer çkması çok sinirrrÇok üzgünüm çoookkızlar olamaz dimi artık yaa offf adetim normal geldii bi anormallik yoktu zaten..ben hamilelik istiyorum ama adetim geldiğinde ilaçta içtim ağrı kesici yani ilaçlarda aldım bu arada bu akıl verin ne olurrr :çok üzgünüm:

2. 3 Mart 2009
  3. EU1

EU1 Guest

silik çizgi bana da oldu canım ve adetım de gectı sonra geldııı hamıle degılsem neden cıktı dıorum ben de senın gıbı gercekten bu testler ınsana kafayı yedırtırrrrrr

4. 3 Mart 2009
  5. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evt cnm yaa hele bu ay kaç kez gördüm bu silik çizgileri bencede kağıdında yazdığı gibi 3-5 dk içinde ki sonuç geçerli beklettikçe ille bişy beliriyor orda zaten offfff ama benmde olamaz kii ya adetimde hç bir anormallik yoktu ağrısı miktarı herşeyi ile aynı hala neden çıkıyorki o çok silik olan çizgi offff :KK43:((( kızlar üstüne görmekte böyle değildir herhalde yada hadi diyelim üstüne gördüm ozamanda silik çizgi yerine bayağı net bişey olması lazımdı

6. 3 Mart 2009
  7. nevestabircan

nevestabircan Senin İçin Yşıyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

tatlım sen umudunu kaybetme ve bence dikkat bir dahaki aya ilaç falanda içmemeye özen göster en kısa zamanda meleğin sana gelsn

8. 3 Mart 2009
  9. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    testler belli bir süre sonra renklenme yapıyor
    fakat piyasada bir test var ne zaman yaparsan yap bariz belli bir silik çizgi çıkartıyor
    beni bir keresinde çok fena tongaya düşürmüştüsenağlama

10. 3 Mart 2009
  11. TugbaEcrin

TugbaEcrin NEVÎ ŞAHSINA MÜNHASIR :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçtiğimiz ağustos ayının 23ünde regl oldum yine hamile değilim diye çok üzülmüştüm 2 gün çok az geldi sonra tamamen kesildi.ayın 27sine kadar bekledim ve hamile kalmayı çooook istediğim için bi umut doktora gittim kan testi yapıldı ve o müjdeli haberi aldık.şimdi 32 haftalık hamileyim.üstüne görmüşüm ama öyle normal regl gibi olmamıştı.Rabbim herşeyi hayırlı zamanda versin.umarım küçük meleğin seni çok bekletmeden yola çıkar Allah hepinize bu duyguyu tatmayı nasip etsin.

12. 3 Mart 2009
  13. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benmde az gelmiş olsa öyle düşünücem ama normaldi hatta 3 gün sürdü biraz biraz hala devam ediyor..üstüne görmede benmde bildiğim bi farklılık olur ya zaten en basitinden ben hamileysem testlerimin artık belirgin çıkması lazım hep aynı silik çizgide olmaz herhalde eşimede dedim oda diyor olamaz artık yani çünkü daha adetim geliyor az da olsa devam ediyor...net çizgi görmediğim sürece artıkk inanmam aslaa bazı yazılarda okuyordum çok çok silikti ışığa baktık vardı falan diye benm ise arkadaşıma bile gösterdm o bile evt çizgi var demişti silikte olsa ışıkta belirgindi ama yine olmadı adetim geldii :KK43:(( yani artık asla inanmam birde üstüne görme adet tarihine yakın yada adetten önce lekelenme diye oluyormuş bu doğru değilmi ???? benm zaten adetim 8 gün geçerek geldi..

14. 3 Mart 2009
  15. NILUFERSAHH

NILUFERSAHH pıt kokunu özledim:( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşım bu kadar sinirlerini yıpratacağına doktora gitmeyi niye düşünmüyosun:1shok::1shok:

16. 3 Mart 2009
  17. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    adetim gelince gerek görmedm cnm ondan öncede adetim gelicek gibi sancım vardı diye gitmemiştim ama düşünüyorum perşembe giderim büyük ihtimal..

18. 3 Mart 2009
  19. aymuel

aymuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende bu ay silik çizgiyi görenlerdenim işıga tutunca belli oluyordu.ama adet oldum canım.