Btn moralim sfr

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve turkuaz_turkuaz9 tarafından 23 Ekim 2009 başlatılmıştır.

23 Ekim 2009
    Konu Sahibi : turkuaz_turkuaz9
  1. turkuaz_turkuaz9

turkuaz_turkuaz9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    o kadar kötü ki moralim anlatamam. cem beye gittim bugün. muayene sonrasında pek bir asıldı suratı. yaşım 38 yumurtalar azalmış ve küçülmüş vakit kaybı gibi bir lüksümüz yok testleri yapıp başlayalım dedi hemen. öyle bir çöktü ki acı içime eve gelene kadar arabada hıçkıra hıçkıra ağladım. bunu yazarken de ağlıyorum. sanki herşey bitti gibi hissediyorum. sanki tedavi başarılı olamayacakmış gibi hissediyorum. halbuki öyle uça uça gittim ki. korkuyorum. bu şartlarda başarı ne kadardır bilmiyorum. çok korkuyorum

2. 23 Ekim 2009
  3. Zxuxmmin

Zxuxmmin RABBIMIN EMANETISINIZ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kendini fazla üzüp stresse girme...olmicak diye bisey dememis doktor...bellimi olur...Allah yardimcin olsun...

4. 23 Ekim 2009
  5. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim akrabam 40 yaşında tüp denedi ve tuttu şimdi kızı kocaman ıoldu.....sen dr.lara bakmaaa onlar o kadar alışmışkii bunları sölemeyee...halbukii biz ilk duyuyoruzz....ama bizi anlamalarınıda bekliyemeyizz.....ama takma dr.un sölediklerini. rabbim ol dedikten sonra olur inşşş.siiz başlayınn helee..tedavin hayırlı olsun....inşşşş pozitif sonuç aldığın günüde yazarsınn....hemm dr.ların kesin olucak gözüyle baktuığı hastaların olmayabiliyorr...ama olmaz gözüyle bakılan hastalarında olabilir....tek yumurtayla hamile kalanlar var burdaa.....hiiççç sitres yapma şimdidenn...sitress bu tedavide en son olması gereken şeyyy...

6. 23 Ekim 2009
  7. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    herşey takdir ilahiiiiiiiiiiiiii arkadaşımmmmm

8. 23 Ekim 2009
  9. gunes29

gunes29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım moralini sakın bozma bir silkelen önce hemen herşey bitmiş gibi düşünme tedavide moralde çok önemli olmayacak diye bir şey yokki yeterki Allah istesin ol desin hem doktorun olmaz dememişki Allah yardımcın olsun ınşallah tedavin güzel sonuçlanır.

10. 23 Ekim 2009
  11. turkuaz_turkuaz9

turkuaz_turkuaz9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dinmedi gözümün yaşı valla bugün.içimin bir tarafı sürekli kendime olacak başaracaksın diyor ama diğer taraf sürekli darmadağan.allahım kimseyi bununla terbiye etmesin. bakalım önümüzdeki günlerde herşey belli olur. teşekkür ederim desteğinize

12. 23 Ekim 2009
  13. funda_ey

funda_ey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım herşey hilalcigimin dedigi gibi taktiri ilahi olmaz diye birşey yok daha başlamadan bu kadar nede umutsuz bakıyorsu yapma lütfen ne durumdaki bir sürü insan bebek sahibi oluyor inşallah sende olacaksın önce sabırlı sonra güçlü olmalısın gelecek bebegin için güçlü bir anne gerek unutma

14. 23 Ekim 2009
  15. funda_ey

funda_ey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aglama arkadaşım rabbim ço büyük olacak inşallah bir tek yumurta bile yeter sendede o kadar var

16. 23 Ekim 2009
  17. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Öncelikle rahat ve moralli ol lütfen..bebek zaten başlı başına allahın bir mucizesi..Bizim komşumuz 42 yaşında bebeğini kucağına aldı..en kısa zamanda sende kucağına bebeğini alırsın inşallah..

18. 23 Ekim 2009
  19. funda_ey

funda_ey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bak ben 33 yaşındayım 3 senelik evliyim ve eşim 28 yaşında ben ve çevredeki herkez bende diye düşünüyordu ama eşimde çıktı sorun nerdeyse yok dnenecek kadr sperm sayısı 1.denemeyi yaptım ve negetif ama devam edecegim denemeye durmak yok yola devam kavuşana kadar inşallah sende lütfen bir düşün hayatında ne zorluklar yaşadıgın ve bunları aştın bunu da aşarsın ve olmaz bile dememiş yumurtanvar olacak inşallah