buğday ten için allık

Konusu 'Allık ve Renklendiriciler' forumundadır ve selinli tarafından 23 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : selinli
  1. selinli

selinli Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar yüzümde hiç renk yok buğday tenli derler ya işte öyle bişey. ne esmer ne beyaz tenliyim anlıcağınız. allık almak istiyorum arıyorum bakıyorum kk yıda okudum ama bitürlü hangi markayı almam gerektiğine karar veremedim.deneyimli makyaj kullanıcılardan yardım istiyorum:1rolleyes: hangi marka ve ne renk allık kullanayım kaliteli olsun ama çokta pahalı olmasın:uhm: şimdiden tşk ederim.
  2. 23 Mayıs 2008
  3. EU3

EU3 Guest

canım bende buğday tenliyim,allık kullanmadığım zaman solgun duruyorum.ben maybelline in 57 numaralı allığını tavsiye ederim şeftali tonunda gayet güzel.ben kullanıyorum.
  4. 23 Mayıs 2008
  5. selinli

selinli Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    allığın adı ne tam olarak? netten baktımda maybelline Expert Wear Blush allık olarak buldum bitane. ısmarlıcamd.a bide renk olarak ne diye geçiyo? bu sitede rose brown peach pink gold Sierra Sand secenekleri var.yardımların için tşk ederim cnm
  6. 24 Mayıs 2008
  7. lunitari

lunitari Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    koyu pembe, gül kurusu ve kahve gibi renkler iyi gidiyor
    ben de açık buğdayım =)
  8. 25 Mayıs 2008
  9. daisy06

daisy06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende senin ten rengindeyim simdi bourjois allık aldım seftali rengi daha gelmidi bakalım nasıl olcak :))
  10. 26 Mayıs 2008
  11. selinli

selinli Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bugun maybeline 57 numara allığı aldım maviselin tavsiyesiyle. oda şeftali rengi gayet doğal duruyo.memnun kaldım.ama bi yandanda içim kahverenginde kaldı bide ondan alıcam bakalım hangisi daha güzel olcak
  12. 26 Mayıs 2008
  13. daisy06

daisy06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kahverengi iyice tenini bogar bence daha esmer gorunursun..
  14. 27 Mayıs 2008
  15. - SwééT -

- SwééT - ~ Rengarenk ~ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    pembe ve şeftali tonları hoş durur ama toprak tonlarından uzak dur bence. ben de buğday tenliyim kahverengi tonları boğuo..
  16. 28 Mayıs 2008
  17. Çaxgxla A.

Çaxgxla A. Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba canım bende buğday tenliyim, allıksız dışarıya çıkamam, çok soluk görünüyorum. Genelde kendime turuncu ve pembe tonlarını yakıştırıyorum. Kahverengi ve altın tonları daha esmer ve solgun gösteriyor. Max factor ve avonun allıklarını kullanıyorum. Max factor' dan daha memnun kaldım.
    Birde Mac'in krem allığını almıştım, kırmızı-pembe tonlarında, o da hoş duruyor ama sürmesi çok pratik değil. Ben dağıtırken biraz zorlanıyorum.
    Şimdi bourjois'den pembe tonlarında allık sipariş verdim. Bakalım o nasıl duracak?
  18. 3 Haziran 2008
  19. avukat

avukat Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ben de buğday tenliyim. C.Dior shimmer pudra aldım açıktan koyuya doğru olan bu senenin ürünü onu allık olarak kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. Ama pomponlu olanlardan alıcaksan C.Dior 2 numara ve YSL şeftali rengine bak.