Bu acı ne zaman geçer ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve zebbra tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : zebbra
  1. zebbra

zebbra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    5 yıllık ilişkim bir telefonla bitti.
    Dolu dolu bir 5 yıl yaşadık onunla.
    Bundan 2 ay önceye kadar ilk günkü gibi tapıyordu bana. Ne olduysa son 2 aydır benden uzaklaştı, hiç bişi paylaşamaz konuşamaz olduk. Daha önce çok kez sordum ona nye böylesin diye. İçimden bişi yapmak gelmiyor dedi sadece sana karşı değil herkese karşı böyleyim dedi. Bitirelim dedim istemedi. Biraz düzelir gibi oldu ama ne olduysa şu bi kaç gündür gene aynı şeyleri yaşamaya başladık. Haftada 2-3 kez benimle görüşmek isteyen adam gitti haftada bir kez zar zor görüşen adam geldi. İçinden benimle görüşmek gelmediğini çünkü devamlı aynı şeyleri yaptığımızı söyledi. En ufak bişide beni beğenmiyorsan ayrıl ben böyleyim demeye başladı. İş ayrılmaya gelince beni hiç bırakmadı. Ama sözleri çok dokunuyordu. Bi ara bana ayrılsak beni özlemeyeceğini bile söyledi.
    Gelgelelim bir kaç gündür ayrılmak vardı kafamda çünkü artık çok bunaldım çok yoruldum. Telefonda konuştuk buluşup konuşmak istedim. 2-3 gün beni oyaladı işlerim var diye. Bu akşam tekrar aradım akşam çıkalım diye gene buluşmak istemedi. Ve sonunda olan oldu. Benim ayrılmak isteyeceğimi anladı ve bana 'yüzyüze gelince bitirceksin bu yüzden gelmiyorum eğer ayrılacaksak telefonda bitirelim' dedi. Bitirelim dedim ve bitti.
    Ne oldu niye bu hale geldik anlamadım. Canım çok yanıyor. Bu acıya dayanmak gerçekten çok zormuş.

2. 12 Ağustos 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    5 yıl bu kadar çabuk bitiyorsa acısı da kolay geçer

içimden bir ses karşı tarafın bırakmayacağını söylüyorbilmiyorumkismile

4. 12 Ağustos 2010
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bana başkası var gibi geldi

6. 12 Ağustos 2010
  7. didem_evo

didem_evo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme bence arar seni barısalım dıye:teselli:
    acaba maddi yda manevi bi sıkıntısı mı var sevgılının:uhm:

8. 12 Ağustos 2010
  9. zebbra

zebbra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ne olduğunu hiç anlamadım. 5 yıl boyunca bir kez bile böyle olmadık. Herkes maşalla falan derdi o derece yani. Nolduysa 2-3 aydır yabancı gibiydik. Öyle sözler söyledi ki kalmaktan çok gitmek kolay oldu benim için.

10. 12 Ağustos 2010
  11. zebbra

zebbra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sadece işten çıkmıştı çalışmıyordu. Ama bununla bir alakası olmadığını söyledi. Bende bu yüzdendir diye düşündüm ama bundan kaynaklanmadığını söyledi hep.

12. 12 Ağustos 2010
  13. didem_evo

didem_evo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    o zaman akıla 2 şey geliyo ya sevgisi azaldı yada başka biri var ki inşallah böyle birşeyler yoktur..
    sen bekle bakalım 1 2 güne arar muhtemelen bu kadar güzel bi ilişkiniz vardı madem yapamaz sensiz.

14. 12 Ağustos 2010
  15. zebbra

zebbra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Başka birnin olduğunu düşünmüyorum çünkü gerçekten öyle bir insan değil en azından olsa bile direk onun ayrılacağını biliyorum. 5 yıl oldu o kadar iyi tanıyorum artık onu. Evet sevgisi azalmış olabilir bilemiyorum. Zamana bıraktım..

16. 12 Ağustos 2010
  17. acca

acca Noliği burda haşmetbağbım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    63
    ya da işten çıktığı için ciddi anlamda bunalıma girdi hani bazen olurya kendini çok kötü hissedersin herşeyden nefret edersin kimseyi arıyıp sormassın bana öyle geldi umarım bi an önce düzelir

18. 13 Ağustos 2010
  19. bana şöle geldi sanki başkası varmış ve o bundan vicdan azabı duyuyormuş gibi ..
    olmaz demeyin , insaoğlu ne olacağı ne düşüneceği belli olmaz ...
    inşallah yoktur o daha zor ...