Bu adamdan bktm galiba...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nemida tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

29 Haziran 2009
    Konu Sahibi : nemida
  1. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Meğer ne kadar tekinsiz bir adamla evlenmişim... resmen beni paranoyak etti. Sürekli maillerini kontrol ediyorum. O farketmeden msn inin ayarlarını değiştireceğim bu mesajıj yazdıktan sonra. İleti geçmişini kaydet diyeceğim umarım farkına varmaz...Çünkü farkına varırsa herşeyin şifresini değiştirir bende hiçbirşeyini takip edemem.

Dün pantolonlarını yıkayacaktım. Ceplerinde mendil para vb kalmışmı diye bakarken bir zarfa rastladım. Önemli bir faturadır vs dir diye açtım. Baktım bir mektup. Önce okumamayı düşündüm ama kalınca birşey 4 sayfa.. arkadaki sayfaya şöyle bir bakıp katlayacaktım ki arka sayfa "sen de ben de evliyiz" şeklindeki cümleye takıldı gözüm. Oturdum baştan sona okudum mektubu. Benim eşim turizmci ve turistlerle iş yapıyorlar haliyle. Mektupta yurtdışından geliyor...kadın ilan-ı aşk etmiş eşime hem de diyor ki "ben de evliyim bunun bozulmasını istemiyorum"... "seni aklımdan çıkaramıyorum" bir yandan bu mektupta birşey yok aslında yani kadın kocamı beğenmiş ve taaa bilmemnerelerden üşenmemiş mektup yollamış olabilir (ne kadınlar var yahu!!! vallahi şaşırdım) ama mektubundaki şu ibare beni çileden çıkardı: "senin evli olduğunu bilmiyordum çünkü yüzük takmıyordun" işte buna çok sinirlendim. Ben evliliğim süresince eşimi hiç yüzüksüz görmedim. Göreceğim de aklıma gelmezdi ama demekki o ben yokken yüzüğünü çıkarıp evliliği ile birlikte cebine ve ya çantasına koyuyor.

Bu yetmezmiş gibi yazın eski kız arkadaşı (bu da yabancı) türkiyeye geliyor. 1 hafta boyunca iş münasebeti dolayısıyla topluca görüşeceğiz bundan kaçar yok. Aralarında tam olarak ne olduğunu ise Allah bilir...görüntüde hiçbirşey yok tabi.

Bütün bunlar bir yana boşanmak istiyorum desem elimde %100 somut bir kanıt yok hem de gidecek yerim yok iyi mi...
    Ayrıca düşündüm ki boşanmak bu adamın ekmeğine yağ sürmek olacak. O istese bile boşanmamak gibi bir hakkım var sanırım bunu sonuna kadar kullanmayı düşünüyorum.

Kalıp sineye çeksem... aslında olmayacak birşey değil gibi. Zira çevremde kumayla yaşayan kadınlar var ve ya kocalarının kuma getirmesini çok normal karşılayan kadınlar var. Onları görünce iyice kafam karışıyor.

İçimi dökmek iyi gelir sandım... ama galiba gelmedi...

2. 29 Haziran 2009
  3. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Kalıp sineye çekince ne kadar mutlu olursun bilmiyorum ama sen sineye çekmek için elalemin ne durumda olduğunu gözetip kendine teselli vermeye çalışıyorsun.

Herkesin değer yargıları farklı sonuçta otururum sineye çekerim böyle taktik denemeler ile kontrolümü yapar içten içe kaynayarak mutlu olurum diyorsan ne ala.

Evlilikte en önemli 3 unsurdan birini kaybetmişsin ki bu güven yakında sevgin bitecek onunla birlikte de saygın haa bugün olmaz ama belki yarın, belki de seneler sonra...

4. 29 Haziran 2009
  5. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    çok iyi niyetlisin gibi geldi bana
    öyle bir mektup bulsam yolardım onu kesin...yedirtirdim o mektubu ona
    bu arada boşanmayarak onu cezalandıracağını sanıyorsan yanılıyorsun
    kendi kendini cezalandırmış olursun

6. 29 Haziran 2009
  7. Elis

Elis Guest

ALLAH basa vermesin ama boyle bi durumda,ekmegine yag surmek olur bosanmam yok burnundan getircem gibi bi dusuncem olmaz,ALLAH selamet versin der,bosardim,,,ama iyi dusun oyle hareket et,,,,,,,,

bide evliligin yuzukle alakasi yok,ne evliler var parmaginda yuzukle ,neler yapan,,,

yurekle alakalidir bu mevzu,adam olmiyana degil yuzuk ,prangada taksan yapar yavrucum,,yerimseniben

8. 29 Haziran 2009
  9. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Şu yazılan satırlara inanamıyorum. Arkadaşım sen ölüyü görüp sıtmaya razısın çoktaaaan. Ne demek etrafımda kumayla yaşayan insanlar var ve normal karşılıyorlar.:eek:lmaz:

Elimde kanıtım yok da ne demek. Sayfalarca yazılmış mektup varya. Al sana delil. Senin boşanmak gibi bir niyetin yok, çoktan sineye çekmeye razısında neyse.:umursamaz:

10. 29 Haziran 2009
  11. cybernuran

cybernuran just say YES <")))>< Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bence psikolojiniz fena halde bozulmuş burda size ne söylersek söyleyelim size yarar sağlar mı bilmem
    ama eşinizle konuşmalısınız şüphe insanın içine düştüğünde bir tohum gibi kök salar büyür sevginizle
    aşkınızla ve yok eder sizi tıpki bir sarmaşık gibi şüphelerinizi giderene dek konuşmalısınız aklınızda ne varsa
    tüm paranoyakça düşünceleriniz dahil sormalı ve kendinizi tatmin etmelisiniz.

Son düzenleme: 29 Haziran 2009
  12. 29 Haziran 2009
  13. EU3

EU3 Guest

sindirilcek bi durum değil bu ve sizin ilişkinizde güven kalmamış gördüğüm kadarıyla neden susuyorsun nedır senı acızlıge iten? o mektubu eşinin gözüne sokup hesap sorsana ben olsaydım o dk gider ifadesini alırdım... eğer o begenmıs benı benle ılgılı bısı yok dese bıle ne ısı var mektubun hala cebınde evıne getırıyor madem onla ılgısı yok o anda aldıgı gıbı okumadan yırtıp atsaydın derdim ve ne gerekiyorsa kavgaysa kavga küslükse küslük sert şekilde tavrımı koyardım suan bıle tuylerım sınırden dıken dıken asla katlanamam boyle bıseye...kötükedihüso:eek:klava:

14. 29 Haziran 2009
  15. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    boşanıp ne yapacağım nereye gideceğim.. bu sefer dul damgasi yiyeceğim, iş bulamayacağım...zaten gidecek yerim yok ailem dağıldı herkes bir tarafta.

sanıyorum eşim o mektuba cevap vermemiş, eşimi tanırım öyle postayla mektupla uğraşacak bir tip değildir kaldı ki çoktan unutmuştur o her kim idiyse.. benim önemsediğim kısım yani yüzüğü çıkarıyor olması kendini bekar olarak gösterme çabası sizce önemli değil mi hiç bu açıdan bakmamıştım, haklı olabilirsiniz...
    beni asıl korkutan gelecek olan eski kız arkadaşı...

Evlilikler böyle sarsıldığı zaman yerine oturur mu dersiniz?
    Evliliğin sarsılması böyle birşey mi?..

çok acemice sorular soruyorum farkındayım ama kafam çok karışık...

16. 29 Haziran 2009
  17. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    biliyormusunuz artık posta out. cep telefonu in.
    bunu da bir düşünün isterseniz. :kahve:

18. 29 Haziran 2009
  19. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Evlilik sarsıldığı zaman yerine oturduğu sanılır ama hep o sarsılan yerden artçı sarsıntılar baş gösterir malesef.

Sen yinede kocanla konuşurken bu kadar iyilik abidesi olma bacım valla 2 vakte kalmaz kuman bile olur bu gidişle tamam kabulleneceksende bu durumu en azından ağırlığını koy ki bir daha cesaret edemesin bu kadar üzemesin seni...

Hani ne demişler esmesende gürle barii...