Bu allahın belasından neden kurtulamıyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve canimoglumomer tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

28 Haziran 2010
    Konu Sahibi : canimoglumomer
  1. canimoglumomer

canimoglumomer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba,ben aslında kendime kızıyorum ve biraz olsun rahatlamak için yazıyorum.ben onunla evlenmeden önce böyle biri değildim.5 yıldır evliyim ,gece gündüz bana nedenli nedensiz küfür eden iten kalkan aşağılayan bir adamla evliyim.onunla evlenmeden önce özgüvenli saygı duyulan biriydim.şimdi konuşmaya çekinen,güvensiz asosyal biri haline geldim.ve bu lanet olası adamdan boşanmaya cesaretim yok.sabah pembe oje sürdüğüm için beni oğlumun yanında hırpaladı.henüz 4 yaşında bir oğlum var ve ben ne yapmalıyım bilmiyorum.bunlara sessiz kaldığım için kendimi ayrıca suçluyorum utanıyorum hatta.gidip darp raporu almak istiyorum sonra korkuyorum ne yapıcam bilmiyorum.darp raporu alınca ne oluyor,evden uzaklaştırma mı alıyor?bana yardım edin benim durumumda olan ve boşanmayı başarabilmiş birileri var mı aranızda ...

2. 28 Haziran 2010
  3. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    sanırım birim yöneticisisiniz. neden kendinizi ezdiriyorsunuz o sizden çok mu üstün. allahım yaaa deli oluyorum bu dengesiz adamlara bazen

4. 28 Haziran 2010
  5. canimoglumomer

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    üye olduğum ilk zamanda yöneticiydim.şimdi hukuk bürosunda çağrı merkezinde çalışıyorum.o benden daha üstün evet,belediyede şef.hatrı sayılır bir kariyeri var.benim hiç birşeyim yok bir çocuğum başka hiç birşeyim yok.750 tl maaş alıyorum ailem deseniz onlarında durumları kötü.bilmiyorum ayakta durabilirmiyim bilmiyorum.

6. 28 Haziran 2010
  7. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    allah yardımcın olsun

8. 28 Haziran 2010
  9. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    34.018
    Ödül Puanları:
    563
    Mesleğinizde var çalışıyorsunuz neden bu kadar zayıf görüyorsunuz ki kendinizi..
    Ezdirmeyin kendinizi heleki çocuğunuzun gözü önünde olan tartaklamalara müsade etmeyin ne olur.
    Darp raporu alın polise şikayet etin onlar zaten sizi yönlendirirler ilgili merceklere..
    Belediyede yada en üst akamda olması sizden üstün olduğunu göstermez bunuda bilin adam olsun önce eşiniz.Alenizlede konuşun anlatın durumunuzu maddi imkanlarının kötü olması sizin hırpalanmanızan daha kötü olmaz.

10. 28 Haziran 2010
  11. moxis

moxis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım boşversene sen o kariyeri... insan olamamış o şefliğinden ne olur...
    eğer boşanmaya karar verirsen, ilk celsede bide tedbir nafakası istersin, böylece dava boyuncada sana belli bir miktar ödemek durumunda kalır. sonrada iştirak nafakası alırsın zaten çocuğun masrafları için... hem ayrıca bir protokol imzalamadıysanız edinilmiş mallar ikinizin sayılıyor. yani sen yeterki kafana koy, sonrası tamamen kararının arkasında ne kadar durabildiğinle ilgili canım.. seni üzmesine ezmesine izin verme.. sende çalışıyorsun sonuçta, belli bir çevren ve sosyal ortamın var.. kendine saygını güvenini sakın kaybetme.. biz kadınlar erkeklerden çok daha fazla cesur ve güçlüyüz yeterki birşeye karar verelim..

12. 28 Haziran 2010
  13. yawrukuss

yawrukuss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    moxis'e %100 katılıyorum.
    canım 750 TL diye küçümsediğin rakam ile asgari ücret diyelim, evine bakan 2 çocuk geçinen aileler var :KK43: Daha yüksek maaşlı bir iş bulursun elbet dert etme. Moxis'in dediği gibi bir sürü para ödeyecek o sana.. Hayat o adamla çekilir mi sen onu söyle..? Sana değer vermeyen kıymetini bilmeyen birisi ise ve sen sırf başımda kocam var diye katlanıyorsan olmaz..
    Kendine ve oğluna bir şans vermelisin..

14. 28 Haziran 2010
  15. NIKITA

NIKITA istedigin yere git, AH'IM her yerde bulur seni :D Üye

Beğenildi:
    1.905
    Ödül Puanları:
    163
    Bu ne ya??
    ınsan esını cocugunun yanında hırpalarmı??
    Nasıl bır ınsandır bu adam? Sız kendınızı bu kadar ezdırmeyın!

16. 28 Haziran 2010
  17. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Bence öncelikle kendinize güvenmeniz lazım...
    Düşünün ki böyle bir insanla ömür geçer mi ??
    Kurtulun bu insandan bir an önce ...

18. 28 Haziran 2010
  19. canimoglumomer

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    geçmez biliyorum aslında bir başkası bu durumda olsa kabul edilemez hemen bırak kaç kurtul derdim,ama iş başa düşünce öyle olmuyor.ama biraz daha ümitlendim.ailemin evi 1+1 ancak kendilerine yetiyor.internetten baktımda küçük stüdyo daireler 400 tl civarı ,ne dersiniz kızlar olur mu yapabilirmiyim?ağlamaktan gözlerim açılmıyor odamın kapısını açamadım işe geldiğimden beri düşünüyorum değer mi dimi hem ben hem oğlum resmen eziyet çekiyoruz değer mi?ne için ?Allah'ım sen utandırma nolur.umudumu yitirmek istemiyorum.