bu aralar ekstra sinirli mi bebişiniz?

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve ozlemm78 tarafından 2 Kasım 2009 başlatılmıştır.

2 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ozlemm78
  1. ozlemm78

ozlemm78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yasakkelime kızlar bu aralar oğlum cok gergin. bı dr dan dınlemıstım. bebekler 8 aya kadar her hareketı kendılerının yaptıgını sanıyolarmıs. mesela kucagımıza kendılerı cıktıgını sanmaları gıbı. 8. ayda bunları yapamadıgını anlayınca binevi depresyon yasıyormus.
    benımkı sankı oyle. hıcbıyere sıgamıyo. kucak, oyuncak, oyun, agubugu hemen sıkılıyo. onceden yerde yatıp epey bı oynardı. bıde tutunup kalkmalar basladıya sankı yurumek ıstıyo yapamayınca sınırlenıyo.
    umarım en kısa zamanda gecer bu donem....

2. 3 Kasım 2009
  3. berkbebek

berkbebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ciddi öyle mi sanıyorlarmış
    gözlerim doldu

4. 3 Kasım 2009
  5. ozlemm78

ozlemm78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende cok gülmüstüm oyle hayal edınce onları :)))

6. 3 Kasım 2009
  7. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aynen benim oğlumda tutunup kalkmaya başlayalı sanki biraz hırçın ayağa kalkıyo sonra ellerini bırakıp gitmek istiyo yapamayınca çok kızıyo bi de söyleniyo minicik ne diyosa :)))) RABBıM HEPSıNı KORUSUN

8. 3 Kasım 2009
  9. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benim oğlan 8. ayı doldurunca bir acayip oldu. tipi de birden değişti, davranışları da

10. 3 Kasım 2009
  11. songulce17

songulce17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen valla bende katııyorum o hanım hanımcık kız gitti yerine asabi,nazlı,sürekli ağlayan bi kız geldi.1 hafta öncesine kadar emeklemek için çabalıyordu gücü yetmeyince basıyodu bağırtıyı.neyse onu becerdik maşallah şimdi her an heryerden çıkabiliyor karşımıza.bu aralar kanepeler tutunup yürümeye başladık.bu kezde pc ye kadar geliyo tabi ben yapma cısss dediğimde oda bana cısss diye karşılık veriyor homurdanıyor sonra arkasını dönüp yine yanaşmaya devam.oyuncakların hiç yüzüne bakmıyoz yere oturtup oyuncaklarını versem beğenmiyo ağlamaya başlıyor.oyy oyyy ne deyim canları saolsun.yerimseniben

12. 4 Kasım 2009
  13. kumru82

kumru82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    oğluşumda çok sinirli.sinirlendiğinde vurmaya çalışıyor.Vurmasına izin vermediğimde daha çok sinirleniyor. Elinden birşeyi aldığımda oyuncağını düşürdüğünde yani herşeye sinirlenip ağlamaya başlıyor.Önceden ağlayarak uyanmazdı uyandığını bile anlamazdım. Gözlerini açar kendi kendine oynardı. Şimdilerde nasıl çığlık atarak uyanıyor.

14. 4 Kasım 2009
  15. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    aynen ya benim bebe de ağlayarak uyanma adeti çıkardı bir haftadır. uyanır uyanmaz bizi ya da memeyi yanında görmesi lazım illa

16. 4 Kasım 2009
  17. beg

beg ARIM BALIM PETEĞİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bizimkide elinden ekmeğini alınca çok kızıyorkafamçokkarıştı bidaha verincede sinirden beğenmeyip attırıveriyor -tatlicadiarzu-delikafaduldendaha bu yaşta kendini ispatlamaya çalışıyor cadıı birde acaip saç baş yüz yoluyor okadar tırnaklarını kesiyorum ama maşallah kerpeten gibi elleri var acıtıyorda şaka maka derken..

18. 4 Kasım 2009
  19. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    ay biizimki hep gergindi pek bişey değişmedi sadece bağırlamaları fazlalaştıı kapıdan içeri giren illa onu kucağına alıcak özlüyor yavrum ellerimizi yıkamamızı bile bekliyemiyor ağlama değil daha çok çığlık atıyor