Bu aralar eşimin ailesi ile görüşmek istemiyorum..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve diablo tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : diablo
  1. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    Kızlar,
    Herkes gıbı benımde esımın aılesıyle bazı sorunlarım oldu. Sustum olmadı, kavga ettım olmadı, agladım olmadı. Yasadıgım sıkıntılar nedenıyle depresyona gırdım ve suan ılaç tedavısıne basladım, psıkologa gıdıyorum. Kayınvalıdemler 3 hafta once yazlıktan donduler , yazı orada gecırıler. 3 hafta olmasına ragemn aramadımda gıtmedımde. ancak kendısı gecen gun aradı esımle konustuktan sonra benım ıstedı. aslında kadın guzel konustum hafıf sıtemlı ama gulerek sakayla karısık bekledıgını soyledı. Kızlar yemın ederım sıze hem uzuluyorum hemde ıstemıyorum onları. ama esım ıcın, kısılıgıme ters dustugu ıcın boyle durumlarda kıramıyorum yıne gıdıyprum ama en ufak bır laf sokulmasınada dayanamıyrum artık. bu hafta ıcı artık gıtmemız lazım esımde gıdelım ayıp oluyor dıyor. Ya tamam gıdelım de ben psıkolojık olarak yapamıyorum. kadının sesını duyunca elım ayagım buz gıbı oluyor, saclarım elektırıklnıyor. Bıde onumuz bayram eltımlerı falanda bayramda gorme olasılıgım cok yuksek . 3. kısı olunca ama gıtme, ben olsam hıc takmazdım denılıyor ama takmam ımkanım yok. Npacagım ben. şımdı bıle yazı yazarken parmak uclarım buz gıbı oldu. Doktorum bır ılac verdı sınırlenecegı dusununce bunu ıc dedı. herhalde 1 dıkıste butun sıseyı ıcıp oyle gıdecegım. sakınleşemıyorum.

2. 25 Ekim 2010
  3. zeynelim

zeynelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    148
    canım senı anlıoorum bnde oyleyım ama esımle altlatacagız sonucta ve suan bnm esım asker aılemle kalıorum arada onlara gtmek zorunda kalıorum ve her gıdısımın donusu aglıyarak moralım bozuk bı sekılde donuoruuum ama esımı cook sewıorum ve sabredıoorum

4. 25 Ekim 2010
  5. seyyah2806

seyyah2806 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    368
    Ödül Puanları:
    188
    canım ne seni bukadar yıprattı? durup dururken böyle soğumuş olamazsın

6. 25 Ekim 2010
  7. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    seni depresyona sokacak kadar ne yaptılar ki?
    özel bi soru oldu belki ama,sorununun çözülmesi için de anlatmalısın diye düşünüyorum...
    elim ayağım buz kesiyor dediğinize göre önemli bir sebep olmalı...

8. 25 Ekim 2010
  9. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    Canım benım esımde 7 ay boyunca yurtdısındaydı. ozaman kayınvalıdemle arayı duzeltmıstım ancak o zamanda eltım bozdu. kaynım bpzdu. hıc arayıp bı naber nasılsın demedıler. bende o zaman hıc sesımı cıkarmadım sabredttım ama esım geldıkten sonra kayınvalıdemde U donusu yapıup eltıme kustugum ıcın bana soguk yaptı. Insanların ıstedıgı zaan benı kırıp ıstedıgı zamanda barısmasına tahammul edemıyorum. Dıyorum ya yaklasık 1,5 aydır ılac alıyorum ve zxaten cok rahatım ama bu rahatlıkla bıle cınlerım tepemde . Ya napcam vallahı hıc goresım yok, hıc ıstemıyorum. fızıksel olarak rahatsızlanıyorum mafoldumben

10. 25 Ekim 2010
  11. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    Buraya sıgmazkı , sadece onlar degıl arkadaslar esımde yıpranma donemımde yardımcı olmadıgı ıcın tek basıma kaldım. ve kızlar annelerıne pek bısey anlatmazlar bılırsın kendı aılemlede sorunlarımı paylasamayınca kafayı yedırttıler bana. Gece yarısı kayınvalıdem rahatsız olmam ıcın cagrı atıyordu, esımı gızlı gızılı evıne cagırıp sonra bana bugun oglum geldı dıyordu. ya bunun gıbı seyler, kaynımı anlatmayayım bıle sessız sessız yapacagını yapan ınsanlar. bUNLARA MAALESEF CARE YOK BEN GECTIM AMA KAYNANAM , KAYNIM VE ELTIMI LAFLARI ACILIR ACILMAZTIR TIR TITRIYOPRUM BUZ GIBI OLUYORUM . KARNIMA KRAMPLAR GIRIYOR.

12. 25 Ekim 2010
  13. PAPAYATAKARA

PAPAYATAKARA cennet kokulu ANNEMM!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Eşin ne diyor canım bu duruma?
    Senin bu denli rahatsız olduğunu,
    ilaç kullandığını bile bile zorluyor mu götürmek için,
    yahut kayınvaliden sana laf soktukça eşin hep sessiz mi kalıyor?

Canım şimdi hiç görüşmemek,
    bağları tamamen koparmak da apayrı bir sorun olur aranızda,
    şu an yaşadığından çok daha büyük sorunlara neden olabilir.
    Çok sık görmek zorunda değilsin ki,
    çok nadiren görüşseniz, yine mi yapamazsın?

14. 25 Ekim 2010
  15. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Görüşmek istemiyorsan görüşme,ne zaman kendini iyi hissedersen o zaman git.Benimde kayınvalidem tatilden döndü,15 gün oldu gitmedim,bayrama kadarda gitmeyi düşünmüyorum .Telefon ediyor o,niye aramıyorsunda diyemez arama özürlüyüm ben.:KK1:Kendini sıkma,canın nasıl istiyorsa öyle davran,bunlarıda düşünerek kendine eziyet etme.

16. 25 Ekim 2010
  17. kelebe_k

kelebe_k Kafa Nereye Ben Oraya :) Üye

Beğenildi:
    183
    Ödül Puanları:
    153
    misafir gibi git misafir gibi gel....gerisini boşver canım.....

18. 25 Ekim 2010
  19. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    Esım ılac kullanmaya basladıgımdan bu yana cok ustume gelemıyor. Oyle bır duruma dutumkı esımle bıle 2-3 ay karı koca ılıskısı yasayamadım. Yedıgımı cıkartıyordum ama sımdı annesı arayıp hosgeldıne ne zaman gelıyorsunuz bı sorunmu var deyınce gelecegız ıslerım vardı dıyor. ama esım yapı geregı laf sokulunca susuyor sonra ben neden boyle dedıler deyınce korumaya gecıp onlar oyle demek ıstemdı sen hep yanlıs anlıyorsun onlar ıyı nıyetlı demeye baslıyor. ben krız gecırıyorum o zaman. Zaten cok sık gorusmuyorum ama yaz donemınde rahatım yazlıkta oldukalrı ıcın sımdı kısa gırıyoruz ya baslayacaklar yıne dıye krkuyorum :kedi: :kedi: