Bu Aşk hiç bitmez bitmeyecek...

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve nephilim tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : nephilim
  1. nephilim

nephilim Bir Umuttu Yaşatan İnsanı Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    bilmiorum beni hatırlayanlar var mı aranızda :)
    ben ne olursa olsun ondan vazgeçemiyorum...teninden kokusundan gülüşünden ayrılamıorum.hiçbizaman birlikte olmasakta onu sevmeye devam edeceğim.bu beni hem çok üzüyo hemde içten bi mutluluk yasatıo.kızlar sizce kendimce yasamak askı beni nereye kadar mutlu eder...?

2. 18 Kasım 2008
  3. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    hiç mutlu olamassın canım kendi kendine gelin güvey olma....

4. 18 Kasım 2008
  5. nephilim

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108

yorumun için teşekkür ediorum sana...
    ama belirtmek istediim bi nokta var.cümlenin sonunda kullandıın 'kendi kendine gelin güvey olma' kısmı hiç hoşuma gitmedi...
    bana hep karsı tarafı asağılayıcı bi tabir olarak gelmiştir bu.
    çok basitce söylenen birsey...
    ve ben sizden yorum beklerken bu sekilde küçük düşürülmek hiiiç hoşuma gitmedi....:eek:klava:

6. 18 Kasım 2008
  7. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    boyle yapmak ancan kendıne zarar verırı canım....
    bıten bıtmış...uzulsen yada onunla ılgılı anılarla yasasan ne fark edıcekkı...
    ancak sana zararı...cık gez yenı arkadaslar edın..unutmaya calıs aklına geldıgınde kendını baska seylerle mecgul et...
    evet zor bır durum ama...onun dısındada bır hayat var...

8. 18 Kasım 2008
  9. niye platonik aşkınız?açılamadınızmı ?ayrıldınız dönüşü yok mu? yoksa adam evlimi?benneyaptımki ben biraz yeniyimde buralarda:uhm:

10. 18 Kasım 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Canım ben seni daha önceden hiç tanımıyorum, aşk bu engel tanımıyor bazen..
    tabi bu kimine göre değil, bu kişiler ise artık geröekten aşkın tek başına herşey olmadığını anlayanlar için geçerli....

ben senin önceki mesajlarını okudum, sen kendi cevabını kendin vermişsin...

12. 18 Kasım 2008
  13. nephilim

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    ben farkındayım zaten herşeyin.canı sıkkın olan bi arkadasıma ne nasihatler veririm bi bilseniz... :)
    ama konu bana gelince ve işin içinde ömer olunca söz geçmiyo işte yüreğime...
    biraz dengesiz miyim ne gamyoncuiremsu

14. 18 Kasım 2008
  15. BEBS

BEBS Guest

cnm zor bir soru.şimdi birini sevip değer vermek çok güzel tabi.ama birsüre sonra karşılıksızmış gibi herşeyi yalnız yaşamak kolay değil.aşk iki kişi olunca güzel bence.niye birlikte olamıyorsunuz ayrıldınızmı başka sebeplermi var.bide diğer msjlara nasıl ulaşıyoruz merak ettim.bilenler yazabilirmi.şimdiden teşekkür

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Kasım 2008
  16. 18 Kasım 2008
  17. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.150
    Ödül Puanları:
    188
    ah canım seni çok iyi anlıyorum inanki,çünkü bende aynı derdi taşıyorum. hiç anlaşamayan bir çiftiz biz,birimizin ak dediğine öbürü kara diyor,ama isteseydik anlaşmak için çaba sağlar bi orta yol bulurduk, bizim ilişkimiz de olmadı sürmedi, kişilik farklılıkları,aile farklılıkları, sosyal statü farklılıkları derken ilişki bunların içinde yitti gitti, kötü sözler sarfedildi,bunlar affedildi önemli olan bunlar değildi,önemli olan aramızdaki temel farklardı.çok ağladım acı çektim.çok sevdim yürekten sevdim ama bitti, bittiğini kalbime anlatamıyorum, yıllardır acı çekiyorum, bitiremememe biraz da o sebep oldu, çünkü o da beni tam anlamıyla bitirmedi, arkadaşıma her gördüğünde beni sordu,unutmadığını gösterdi,hakkımda saatlerce konuştu,unutmama izin vermedi belki de. bilmiyorum.ama ben unutamıyorum onu yıllardır.mantığım kabullendi bittiğini artık olmayacağını, yüreğim kabullenenemedi birtürlü facebooka ekledim yakın zamanda. kabul etmedi ordan mesaj attım,cevap yazmadı ki her mesajıma resmen atlayan insan bu, yürek acı çekiyor bittiğini kabullenmiyor, ama bitirmiş işte galiba bu sefer kesin bitirmiş biraz da acı olan o galiba, onun da beni bitirmesi, bitirmesi gereken artık yüreklerimiz... onlar bu ilişkileri çoktaan bitirmişler :KK43:(

Son düzenleme: 18 Kasım 2008
  18. 18 Kasım 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Kaç tane ömer tanıyorsam kız arkadaşlarımı üzüyor....
    Kızlar hepsi toplansın bu ömerleri bıraksınlar...
    Canımcım üzme kendini yada nereye kadar üzüceksin....