Bu ay da olmadı :((( ekim de anne adayı olmak ümidiyle...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve medd_cezir tarafından 22 Eylül 2012 başlatılmıştır.

22 Eylül 2012
    Konu Sahibi : medd_cezir
  1. medd_cezir

medd_cezir Bir yürekte üç aşk :) Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    48
    Bu 6. denememiz ama bu ay da olmadı bugün adet oldum:KK43: Bebişimiz gelmek için doğru zamanı bekliyor sanırım.. Hepimiz için hayırlısı...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Forumda bu başlığı açtıktan 18 ay sonra tüp bebek yöntemi ile ikizlerime hamile kaldım şükürler olsun:nazar:
    RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞ...

Son düzenleme: 12 Nisan 2014
    laz4life ve priori bunu beğendi.
  2. 22 Eylül 2012
  3. rose_1903

rose_1903 bebeqim qeL artıkKk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım doğru zamanı beklıyor.. uzulme bıdahakı aya ınsallah.. pekı belırtın bı suphen varmıydı ? bende bekleyenlerdenm her ay husrana ugramak zor :KK43:

4. 22 Eylül 2012
  5. hanipeks

hanipeks Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bir cok yakınımdan biliyorum stres en büyük setlerden biri önümüzde.

6. 23 Eylül 2012
  7. medd_cezir

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    48
    Gerçekten çok zor.. Umarım bebişlerimiz çok bekletmez bizi :KK43: Siz kaç aydır deniyorsunuz canım?

8. 23 Eylül 2012
  9. medd_cezir

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    48
    Evet ya her ay kendime stres yapmayacağım rahat olacağım düşünmeyeceğim diyorum ama elde değil ki

10. 23 Eylül 2012
  11. pantenol

pantenol Çok şükür bin şükür seni bana verene... Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    bu sabah bende hasta oldum, 6. ay bu kezde olmadı. hemen ilk denemede olur zannedıyordum 6 aydır hep hüsran 3 kez konrole gıttım bı sorun yok dedı dr. banada stres yaparsan olmaz dıyorlar ama bu kadar önemlı bı konudada ınsan heyecanlanıyor stres yapmadan duramıyorum. uyduruk bı test almıştım dun sılık çıktı ıkıncı cızgı çok heyecanlandım ama bugun reglı olunca hevesım kursagımda kaldı. allah herkese nasip etsin beklemek çok zor

12. 23 Eylül 2012
  13. medd_cezir

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    48
    Hakikaten beklemek çok zor. Ben de gittim dr. a ama bir sorun yok dedi. Aslında stres yapmamız gerekiyor ama o da elde değil. Burdan birbirimize destek olalım, moralimizi yüksek tutalım hayırlısı ile birbirimize güzel haberler veriririz inşallahh...

14. 23 Eylül 2012
  15. rose_1903

rose_1903 bebeqim qeL artıkKk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

inşallah bekletmez cnm .. ben 1 yıllık evlıyım 3 ay once dış gebelık gecırdım evlılıgımn 9. ayında hamıle kaldm ama olmadı.. şimdi 3 . ayım bu aydn çk ümtlym inşallah yanlmm :):) hayırlısıyla daha adetime 7 qn var :KK46:

16. 23 Eylül 2012
  17. yasakhayal

yasakhayal Şükürler Olsun Rabbim Pro Üye

Beğenileri:
    1.078
    Ödül Puanları:
    113
    Bende bu ay hamilelik bekleyenlerdenim ama hic ümidim yok cünkü adetime bes gün var hic bir belirti yok.Artik ümidim ekim ayina kaldi diyebilirim.Benim bundan önce dört hamileligim oldu,nasip degilmis hepsinide kaybettim.:KK5:Kizlar hakkimizda hayirlisi olsun,Allahim bizlerede insaallah evlat nasip ederde bebek özlemimiz son bulur .

18. 23 Eylül 2012
  19. merbek

merbek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlısı olsun tatlım.benimde bugün 5.gün ama test yapmak istemiyorum.çünkü daha önceleri çok kez yaptım ama hep sonuç hüsran oldu.eskiden adetim düzensizdi doğum kontrol hapı ile düzene girmişti. 4-5 aydır düzenli geliyordu.yinede bilemiyorum hamilemiyim yoksa yinemi adet düzensizliği beni buluyor.arkadaşım ısrarla test yapmamı istiyo.hap ile düzene girince tekrar düzensiz olmaz dedi.ben ısrarla yapmak istemiyorum.sonucun hüsranına hazır değilim :KK43: