Bu ay gel artik annem gözümüz yollarda!!!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU1 tarafından 27 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

ben bu ay ne yazıkki umudumu kaybettim oysa ki kendimi bu ay çok hazırlamıştım ve gebelik belirtilerini de yaşamıştım dün çarşıda gezerken avare avare acayip bir akıntı hissettim ve lavobaya gidim dedim gittim ve başımdan aşağı resmen kaynar sular aktı hastalanmıştım o an o kadar kötü oldum ki kendimi zor tuttum ağlamamak için tabi daha sonra çıktım ordan bir çay bahçesine gittim ve bütün bir ay ve daha önceki ayları gözden geçirdim kendimi ve gözyaşlarımı tutamıyordum ağlıyordum inanılmaz bişi ama kendimi ağlamaı durduramıyordum sonra eşim geldi oraya ve ben ağlıyorum susamıyorum yazık adamcağız noldu kötü bi haber mi var diye soruo ama susamıyorum ki cevap verim neyse cevap verdim dedim bebek yok asta oldum sarıldım ona iyice zırlamaya başladım :nazar:
    neyse tabi adamda şaştı kaldı ollsun cnm ben seni seviyorum bana sen lazımsın gibi kelimeler ama beni şimdi sustur susturabiirsen :nazar: bu sfer daha kötü oldum :nazar:

biliyorum o da çok üzüldü ama bana belli etmek istemedi :nazar: ben çok üzüldüm ya ondan bana belli etmek istemio bu ay çok kötü oldum gerçekten :nazar:

minik kelebeğim artık anneciğini üzme olur mu bu ay beklios seni geldiğine pişman etmicem seni söz miniğim seni şimdiden çok özledik annem gel gel gel senağlama senağlama senağlama senağlama

2. 27 Ağustos 2008
  3. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim ne kadar zamandir dusunuyorsunuz? ya ne kadar zor oldugunu biliyorum beklemenin ama inan bu kadar kendini uzersen inan o da biraz gecikir.

inan aen rahat aman ne olursa olsun dedigin zamanda geliyor. zor oldugunu biliyorum ama ne kadar oldu mu vs diye dusunursen belirti ararsan olmuyor.

4. 27 Ağustos 2008
  5. sherlocker

sherlocker Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    Hayırlısı olsun canım,bende son iki aydır çok ama çok umutluydum ama malesef olmadı:KK43:(

Yalnız değilsin yani:)))Aynı duyguları paylaşıyorum şuanda seninle,bende çok ağladım,her aklıma geldiğinde de ağlıyorum hala hatta ota mota herşeye ağlıyorum,çok alakasız bişeye sinirleniyorum bi bakmışım dönüp dolaşıp yine olmadı diye ağlarken buluyorum kendimi...Bide acayip asabi ve tersim bu aralar,olan garibim eşime oluyor:)))

Hakkımızda hayırlısı olsun canım nediyelim....

6. 27 Ağustos 2008
  7. EU1

EU1 Guest

slm cnm 2 yıldır düşünüos ama olmuo kendimi üzmüyorum desem yalan olur üzülüyorum elimde diil ya benneyaptımki sanırım bu 2 yılın birikimiydi bu ay söz verdi kendime bi daha böle yapmıcam saten :nazar:

8. 27 Ağustos 2008
  9. EU1

EU1 Guest

hayırlısı cnm napim elimde diil işte ben de çok çabuk sinirleniyorum işte aslında bu yaptıklarımızı yapmamamız lazım ama olmuyor malesef benim 2 yıl oldu ve 2 yıldır da dayandım dayandım ama artık bu ay patladım yani ben evleneli 4 yıl oldu 2 tane daha eltim var ikisi de ben den sonra evlendiler ikisi de hamile kaldı biri 1 hafta sonra doğum yapacak diğeri şşubat ayında ama ben hamile bile diilim senağlama senağlama bi de böle şeyler olunca dayanılmaz oluyo senağlama senağlama

10. 27 Ağustos 2008
  11. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    cenim benim ya ...yazdiklarini okuyunca cok uzuldum.galiba uzun suredir bebek istiyorsunuz...umudunu kaybetme canim,sabret,uzulmemeye calis..allah sana salgik versin cunku sen olmazsan bebek de olmaz...cok kafana takip da stres yapma canim,biliyorum kolay degil ama Allah korusun ne olursa uzuntuyle olur...Allah yardimcin olsun bitanem,insallah en kisa zamanda anne olursun....

12. 27 Ağustos 2008
  13. EU1

EU1 Guest

canlarım siz de olmasanız ben naparım valla çok duygulandım sulu göz oldum kıs dünden beri herşeye ağlıyorum ama ağlamak da iyi ya rahatlıyorum ya biriktirsem içimde daha kötü olurum dimi! sürekli asık surat olurum o zamanda ağladım rahatladım cnm ya napim elimde diil benneyaptımki benneyaptımki

allah benim gibi olan herkese yardım etsin hayırlı evlatlar versin inş :CüvCüv:

14. 27 Ağustos 2008
  15. sherlocker

sherlocker Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    Aynen canım yaa,benim eltim benden 3 sene sonra evlendi,2 düşük yaptı,kan uyşmazlığı vardı ama şimdi 3 aylık bi oğlu var.Onları çok sevmeme rağmen zoruma gitmiyorda diyemem yani...Benim evlendiğim 5 sene,bebek denemelerine baişalamamız 4 sene oldu.Olcak inşallah arkadaşım,olcak....

16. 27 Ağustos 2008
  17. EU1

EU1 Guest

evet evet cnm onları kıskanıyor çekemiyor çocukları da sevmiyor diilim ama çok zoruma gidiyor çokkkkkkk :nazar: :nazar: :nazar:

18. 27 Ağustos 2008
  19. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    esrasabahettin canim sebebi belli mi neden olmadiginiz? yani eger doktora gittiniz ve bir sebep bulamadi ise emin ol stresindir olmamasina sebep olan.