bu ay hamile kalmak için uğraşacağım yardım lütfen

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve balxixmnur tarafından 28 Mart 2008 başlatılmıştır.

28 Mart 2008
    Konu Sahibi : balxixmnur
  1. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    herkese mrb. 18 aydır bebişimiz olsun istiyoruz. 8 ay önce bebeğimiz tutunamamıştı. şimdi tekrar başladık çalışmalara. salı günü dr gideceğim ama vajinal ultrasonla bakıyor bebiş tutunmaya çalıştığı zamanlarda yapılırsa zararı oluyormuş. bu gerçekten doğrumu bir önceki bebişim onun içinmi tutunamadı. ne yapsam bilmiyorum ve çok heyecanlıyım acaba drum ne diyecek bir sorun çıkmaz umarım. bence pco var ama yumurtamın çatlaması normalmiş ve yumurtalarım genetik olarak normalden büyükmüş. off ne zormuş bebek sahibi olmak.

2. 28 Mart 2008
  3. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    aa bu konuda bende yardım istiyorum nasipse 1 ay sonra da ben uğraşacağımmm:)

4. 28 Mart 2008
  5. ceylan83

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    balımnurcum senin de ilk denemen mi olacak canım umarım dileğin çabucak gerçekleşir canım

6. 28 Mart 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Merhabalar canım 8 ay önce bebeğim tutunamadı diyorsun tüp bebek mi yaptırdın da tutunamadı bunu anlayamadım canım. Öncelikle bütün tahlillerini yaptırdın mı? Hsg falan bakıldımı?

8. 28 Mart 2008
  9. EU1

EU1 Guest

Canım sen 1 ay sonra tüp bebek mi yaptıracaksın? benim 2. denemem oldu suan test zamanımı bekliyorum. Allah hepmizin yardımcısı olsun insallah.

10. 28 Mart 2008
  11. ceylan83

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım umarım hayırlı haberlerini alırız.ben henüz hiç denemedim olacakmı olmayacakmı ne kadar bekleyeceğim tedavi gerekecekmi onu bile bilmiyorum ilk kez deneyeceğim

12. 28 Mart 2008
  13. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ya tahlillerim normal çıktı pco var ama seni etkilememiş yumurtan çatlıyor dedi dr um. sadece genetik olarak yumurtaların normalden büyük dedi. 8 ay önce normal yolla hamile kaldım fakat fazlasıyla iş yaptığımdanmıdır bilemiyorum 10 gün sonra bebişim tam tutunamayarak düştü. 8 aydır uğraşıyoruz hamile kalamadım ama bu ay daha çok istiyorum. dr a tekrar gideceğim bakalım ne olacak. ilk defa bu ay yastık olayına girdik. birde soğan suyu dediler onuda deneyeceğim bakalım. rabbim isteyen herkese bebiş versin

14. 28 Mart 2008
  15. tuxgxbaa

tuxgxbaa elif sena'm hoşgeldin.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    soğan suyu da nedirrrrrrrrrrrrr????

16. 28 Mart 2008
  17. achel10

achel10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

cnmm bende inş önümüzdeki ay çalışmalara başlayacağımm benimde bebeğimm tutunamadı ve düştüü :KK43:( yazındaki soğan suyu nedirrr hiç duymamıştımm ??

18. 28 Mart 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Canım insallah Allah isteyen herkese nasip etsin. Bende de hiç problem yok eşimde de ama buna rağmen 2.5 yıl olmadı tüp denedik o da tutmadı şimdi 2. sonucunu bekliyorum işte Allah cabalarımızı bosa cıkarmasın insallah