Bu Ay Hamile Kalmayi Bekleyenler

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EMEL_76 tarafından 27 Şubat 2008 başlatılmıştır.

27 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EMEL_76
  1. EMEL_76

EMEL_76 Guest

Bende 8 Martda Adet Görmek Istemiyorum Vucudunuzda Bi Değişiklik Varmi Hamilelik Belirtileri Gibi Merak Içinde Bekliyorum

2. 27 Şubat 2008
  3. istiridyeyim_incimsin

istiridyeyim_incimsin Bal oğlum benimm..... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Adetim 1 Mart şubatin 11 Inden Beri Karin Ağrim Ve Göğüslerimde Ağri Hassasiyet Var.. Ucu Hafif Karardi Ve Dokununca Aciyorlar Ama Yaniltici Olabilir Bunlar Ve Bugün Adet Olacakmiş Gibi Hissediyorum Sabah çok Ağrim Oldu Bakalim Hayirlisi Olmazsa Bir Daha Ki Aya .. Inşallah Hamilesindir Canim Sende Belirti Varmi ?

4. 27 Şubat 2008
  5. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar bende de 1 haftadan beri hatta daha bile uzun olabilir öncellikle göğüs ağrısı var, koltuk altımdan doğru başladı devam etti, ara sıra çok sık değil ama göğüs uçlarımda karıncalanma kaşınma oluyor. Kasıklarım ağrıyor hafif hafif, bunların benzerlerini hemen her ay yaşarım adet öncesinde o yüzden ayırd edememiyorum, ama bu ay ilk defa göğüs uçlarım karıncalandı ve eşimle ilişkiye girerken bile kasıklarım ağrıyor kendimi geri çekiyorum ağrısından. ve yine ilk defa bu ay sırtım feci ağrıyor muhteşem bir yorgunluk ve bitkinlik var. Kollarımı yerinden kaldıramayacağım neredeyse. Aynı şekilde ben de her an adet olacakmışım gibi hissediyorum, bişeyler akıyor gibi oluyor bakıyorum sadece akıntı. Bilmiyorum belki psikolojiktir belki gerçek belirtilerdir. Ha bir de göbeğimde çok hafif kasılmalar oluyor sanki içeride bir kuş var çırpınıyor gibi sizcebunlar belirti olabilir mi?

6. 27 Şubat 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Arkadaslar Bendede Bel Agris Var Birde Akintim Artti. Bisey Sorcam Sizlere. Ben Daha Once Dusuk Yasamistim. O Zamanki Hamilelik Belirtilerim Sik Idrara Cikma Gogus Agrisi Felandi. Simdide Ayni Mi Olur. Yoksa Farkli Olabilirmi. Bilginiz Var Mii

8. 27 Şubat 2008
  9. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    bende hiç bişi yok ama bende ümit içinde adet olmamayı bekliorum 13 yahut 15 mart amelyattan beri biraz şaştıda 2 gün öne yada arkaya atıyo

10. 27 Şubat 2008
  11. mitaku

mitaku Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bende kafayı yemek üzereyim. akıntım çok fazla. idrar rengim koyulaştı. göbeğimde sol tarafımda bir ağrı. hatta bazen sanki içimde bir ağırlık hissi varmış gibi . yani tarif edemiyorum tuhaf bişi. gördüğüm yemeklerden duyduğum kokulardan midem bulanıyor artık. sol tarafımda kasığımın tam hizasında belimde bu sabah bir ağrı var müthiş bir ağrı .mart 15 adet günüm. bu kadar erken belirti olabilirmi. yoksa yine kendimimi kandırıyorum. sizce ....

12. 27 Şubat 2008
  13. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım hiç belli olmaz ki bunlar üzme sen kendini kimilerinde çok erkekn belli our kimisinde olmaz. Benim adetime hemen hemen bir hafta on gün varken başladı bilmiyorum şimdi emin değilim

14. 27 Şubat 2008
  15. xsxekerr

xsxekerr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Emelcim Benim De Beklediğim Tarih 8 Mart Ama şuan Bende Hiç Belirti Yok Umarim Hamişizdir.

16. 27 Şubat 2008
  17. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    şekerler dilerim hepimiz hamiş kalırız yanlış anlamayın ben ümid edipte sonra hüsrana uğramamak açısından yazdımdı o yazdıklarımı öpüyorum hepiinizi dilerim kızlar vardır bişiler

18. 27 Şubat 2008
  19. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba arkadaşlar. Benim adetim de 3 mart hiç bi belirti yok. her ay psikolojik hamilelik yaşıyorum midem bulanıyor adetlerim gecikiyor göğüslerim ağrıyor ve sonuç koskoca bi sıfır:KK43: :eek:klava:bu ay kafaya takmamaya çalışıyorum yumurtlama dönemimi bile takip etmedim.Birde böyle deneyeyim dedim ve şu an umutsuzum. hiç bi belirtimde yoksenağlama