bu ay yine regl:(...yaşım geçiyoooor

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve krizalit tarafından 26 Kasım 2007 başlatılmıştır.

26 Kasım 2007
    Konu Sahibi : krizalit
  1. krizalit

krizalit beklemede... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Farkında mısınız, ne çok arttı hamile sayısı, gün geçmiyor ki biri hamileyim demesin, evet onlar için seviniyorum ama kendim için çok üzülüyorum...Bu bekleyiş ne kadar sürecek, geldim 30 yaşıma bu yaşam ne kadar ki...nereye kadar bekleyeceğim...Çok bunaldım arkadaşlar, lütfen paylaşalım alalım birbirimizin zehrini.
    30' a yaklaşmış, hatta geçmiş arkadaşlar, yaşım geldi geçiyor paniğindekiler
    lütfen paylaşalım...gerçekten üzülüyorum.

2. 26 Kasım 2007
  3. EU1

EU1 Guest

cnm bence yanlış başlık artık yaş geçme diye bişey yok.kendini böyle düşünüpte mutsuz etme lütfennn

4. 26 Kasım 2007
  5. elisaa

elisaa Minik Serçe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ne yaş geçmesi tatlım yaa lütfen bu tür saplantılarınla kendini üsme

6. 26 Kasım 2007
  7. melih

melih Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    senin yazini gorunce ay bu ben miyim dedim :) Ben de Basak burcu ve 29 yasindayim ve benim de cocugum olmuyor. Yas sorunu olmasa ben de bu kadar kafama takmicam aslinda. Evet tamam artik 40 yasinda bile doguran var ama sorun onunla bitmiyorki. Ben hep genc anne olmak istedim, hem ilk cocugumu 40da dogurursam ikinciyi ne zaman dogurucam, ben iki cocuk dusunuyordum. Hem evleneli de 7 sene oldu, artik evliligin de cocuga ihtiyaci var :)
    Ben seni anliyorum ama careyi bilmiyorum. Ne kadardir deniyorsunuz? Doktora hic gittiniz mi?

8. 26 Kasım 2007
  9. deniz42

deniz42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Mrb krizalit.Ben 26 yaşındayım 3 senelik evliyiz ve 2 senedir istiyoruz.Aslında senin duygularını birebir yaşadım yani seni anladım.Sizin yaşınız da gerçekten geç değil ama bu düşünce zaman zaman olur herkese.Acaba böyle karı koca yalnız mı yaşlanacağız diye.O düşünce aslında yaşınızın 30 olmasından kaynaklanmıyor sadece zaman zaman ümitsizliğe düştüğümüz anlarda oluyor.gün doğmadan neler doğar?Yeterki Allah'tan umudumuzu kesmek gibi bir hataya düşmeyelim.Kendine iyi bak.eşinin sana ihtiyacı var.

10. 26 Kasım 2007
  11. maysimirna

maysimirna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende 30um 2008de 31 demek daha bebiş falan yok,o telaş bende de var,zaman akıp gidiyor,ama hepimiz için bir gün var,hepimizin bebişleri zamanını bekliyor böyle düşünmek lazım,umudunu kaybetme canım...

12. 26 Kasım 2007
  13. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Offf ya zehir alalim derken beni zehirledin arkadasim yaa,ne yas gecmesi yaa,ben 39 yasinda dogurmak icin elimden ne gelirse yaparken bu yazinla icim karardi yani cok sagol arkadsim,ustumden bunalimlari yeni atmisken el bi bunalim daha,29 yasindaki arkads yasi geciyor diye bunalima girmis,ya ben ne yapayim yaaa,yapmayin boyle allah askina,anne olmanin yasi yok yaa,bu yasa kadar anne olamadiysam bu benim sucum degil,anne olmak icgududur,biride yazmis kadinlar 40 yasinda doguruyooo,ya arkadslar bir seyler yazarken o ornek verdiginiz insanlarida dusunun ve kendinizi onlarin yerine koyun,kim isterki o yasa kadar bekleyip o yasta dogurmak,kimse kayfinden yapmiyor,off ya icim bunaldi haa,biraz acilmaya girmistim siteye,ya allahim sen bizim gibi insanlara biran once dileklerini ver:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

14. 26 Kasım 2007
  15. aysun81

aysun81 Guest

Canim bunu kafana takip kendini üzmenin sana bi faydasi yok aksine zarari var. Bir arkadasimin 6 sene cocugu olmadi ve bu süre icinde asilama bile yaptirdi fakat tutmadi. Ümidini kesip bebek düsüncesini biraktigi anda hamile kadi ve 5 aylik bi bebegi var. Sana tavsiyem kafana takmayip zamana birakman. Allah sana bana tüm isteyenlere de hayirli evlatlar versin.:KK46:

16. 26 Kasım 2007
  17. sevgiuzun

sevgiuzun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende aynı dertten muzdaribim.seni anlıyorum ama çaremiz yok.Allah verirse veriyor,ben Allaha bıraktım canım o verecekse yolunu gösterir.ben doktorda ,hocada her yerde deva aradım yok canım,Allah isterse yoluna koyar canım.Herşey ondan canım benim.sadece sen takma artık elimizde değil bence

18. 26 Kasım 2007
  19. krizalit

krizalit beklemede... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar, kimseyi üzmek istemedim yazımla, ama burada herkes kendi sıkıntısını paylaşıyor, önemli olan ortak paydada buluşmak, 30- 39 çok da farketmez aslında sonuç aynı, hem sadece bebeği dünyaya getirmek değil ki sorun, ona harcayacağın efor, birlikte geçireceğin zaman, ikinci üçüncüyü planlama... bunlar için zamana ihtiyaç var.üzgünüm kimse üstüne alınıp sıkıntıyı daha da arttırmasın lütfen...